Menu strony
Sprzęt
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Miłośnicy gier komputerowych, przede wszystkim tych o ciężkim, męskim wydźwięku świetnie znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do podstawowych cech tej gry należy także to, że starcia prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie mogą wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.

Poznaj nieograniczone możliwości multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta wirtualna rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się niemałą popularnością – z czystym sercem można stwierdzić, że praktycznie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są największą życiową miłością dla ogromnej rzeczy ludzi. Równocześnie jednak ciężko jest się temu dziwić, bowiem każdy, kto przynajmniej raz zetknął się z takimi rzeczami zgodzi się co do tego, że faktycznie potrafią one być niesamowicie wręcz wciągające.

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
egzotyczna ryba

Męska pasja - o wędkarstwie i ciekawych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, iż wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niedużo kobiet frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia podaje, że wędkarstwo to zarówno odmiana sportu ale także i pasji, polegające głównie na łowiectwie ryb na wędkę.
buty wojskowe

Sprzęt wojskowy oferowany poprzez sieć

Sprzęt militarny, jest obecnie bardzo zróżnicowany w kwestii jakości. To niewątpliwie jest wywołane tym, iż na rynku występuje wielu wykonawców sprzętu militarnego. Jednak posiadając niezbędną wiedzę, nie ma problemu z doborem sprzętu, jaki będzie idealnie pasował do naszych oczekiwań. Każdy sprzęt trzeba przetestować i wiele firm specjalizujących się sprzedażą sprzętu militarnego, umożliwia przeprowadzenie testu, który pozwoli ocenić, na jakim poziomie jest poszczególny sprzęt.
Wyprawy wędkarskie

Rady dla wędkarzy

Wyprawy wędkarskie są istotnym elementem odpoczywania prze męską płeć. Wędkarstwo jest sposobem na pożyteczne wykorzystanie wolnych dni dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym. Często jest to tradycja pokoleniowa przekazywana z ojca na syna. Taki rodzaj sportu daje czas na odprężenie oraz rozmowy w dobrym towarzystwie.
Łowienie ryb

Pasje poza mieszkaniem to lekarstwo na pożyteczne spędzanie wolnych chwil

Podczas zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Gros czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w pracy. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerem, przede wszystkim ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest dalece większy.
gry na xbox one

Gry komputerowe – mocne wrażenia i rewelacyjna zabawa

Ciężko jest chyba dziwić się temu, że w obecnych czasach szeroko rozumiana elektroniczna rozrywka cieszy się tak znaczną popularnością. Przecież absolutnie każdy z nas może faktycznie ciekawie spędzać przy czymś takim swój wolny czas, niezależnie nawet od swych indywidualnych wymagań.
gra na playstation

Interesujące gierki na konsolę ps vita

Mała, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza ocena poręcznej ręcznej konsoli, jaką jest zaprojektowana parę lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co wyróżnia ją wśród konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający całkowicie niespotykane funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z tylnym panelem otrzymuje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w innych urządzeniach.
Aparat fotograficzny

Kupno aparatu fotograficznego - czym kierować?

Każdy z nas lubi zapamiętywać chwile z życia, które są dla niego istotne. Nasze egzystowanie niestety jest bardzo epizodyczne, w następstwie tego przez cały czas poszukujemy sprawdzonych sposobów, dzięki którym będziemy mogli zatrzymać nasze przeżyte momenty chociaż na chwile.