Menu strony
Rasy
selfie - samochód

Dobrze dobrana dieta dla domowego psa podstawą długiego życia dla kompana

Współcześnie posiadaczy psich kompanów z przeróżnych ras co roku ciągle przybywa. Na ulicy da się bez większego problemu dostrzec rasy widziane wcześniej tylko w telewizorze.

Jaką karmę suchą wybrać dla psa?

To oczywiste, że karma dla psa jest jedną z trudniejszych kwestii. Są różne szkoły, część gotuje, jednak odpowiedni zróżnicowane posiłki dla pupila bardzo nie tak łatwo przygotować.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych epok. Kiedy tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zdobywania mięsa i skór. Zrodziła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo zmieniały się w nieco inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie plemion, oraz niezmiernie uważne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
pies

Sucha karma dla każdego psa

Coraz więcej właścicieli ceniących swoje psy decyduje się na dawanie im pokarmów gotowych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest niezwykle zalecane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się niezwykle intensywnie o ich prawidłowy rozwój.
pies

Na jakie karmy dla psów warto się zdecydować?

Wybranie dobrej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i sprawdzonych specjalistów.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie fachowców może zachęcić potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się wciąż zainteresowaniem.