Menu strony
Hodowla
kot

Przechowywanie mruczków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą jest to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez ludzi. Dzięki temu często wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu ze względu na wykonywany zawód i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
Rybki, akwarium

Jak dobrze przygotować akwarium dla rybek?

Od kiedy animacja studia Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieciaki na całym świecie dosłownie zwariowały na punkcie tej małej rybki. W sklepach zoologicznych gwałtownie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie dzieciaki chciały mieć na własność małego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszej ojczyźnie od bardzo dawna. Jeśli więc nasz maluch któregoś pięknego dnia zacznie się do nas przymilać i wyzna, że pragnie mieć rybki, wszystkich niezbędnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na terenie naszego kraju.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W trakcie kupna nowego zwierzęcia potrzeba zadbać o bardzo dużą liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdemu zależy, by jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybór dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj sprawą banalną, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo popaść w dezorientację. Z tego powodu najlepszym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby nie chorował?

Ludzie od dawna przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęło się to dawno temu i trwa to do dzisiaj. Po pierwsze, niektóre gatunki są hodowane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne zwierzęta, szczególnie wilki, dają się oswoić, a kiedy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim oddaniem i lojalnością, ale również czujnością, a też, przy właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.
gołąb

Produkty dla gołębi powinny posiadać właściwe minerały

Czy wiemy jak dbać o gołębie?

Produkty dla gołębi powinny posiadać właściwe minerały

Gdy podejmiemy decyzję, że pragniemy zająć się gołębiami, że chcemy je hodować, a potem wystawić na różnych giełdach oraz nauczyć je powrotu do gniazda nawet z wielkich odległości, to koniecznie musimy się dowiadywać w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom są one niesamowicie delikatnymi stworzeniami, z tego powodu powinniśmy się upewnić, że dobrze powiemy, w jaki sposób się z nimi obchodzić.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie własnym sprytem oraz niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów może zmotywować potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się nieustannie zainteresowaniem.
ziewający Tibetan mastiff

Interesujące wieści o rasie psów Tibetan Mastiff

Dla wielbicieli czworonogów, tych, którzy po prostu chcą posiadać puszystego kumpla, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten duży czworonóg będzie obrońcą domostwa, kompanem zabaw i oddanym przyjacielem. nietypowe właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to starożytna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
Pies mastif tybetański

Na którą rasę psów warto teraz postawić?

Co powinniśmy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański nim staniemy się posiadaczami takiego psa? Przede wszystkim pod lupę należy brać właściwe warunki, jakie są najlepsze dla takich piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako istotna rasa. Dzięki wielkiemu doświadczeniu możemy zaproponować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Potencjalni klienci liczą na naszą pomoc, a taką właśnie gwarantujemy każdemu.
mastiff z Tybetu

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę spora frajda?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to w sumie jakby powiedzieć, że Łódź leży na terenie naszego kraju. Wszyscy to doskonale wiedzą. Jednak należy to powtarzać, bo nadal w polskich schroniskach mieszka dużo psiaków, które ze smutkiem w oczach czekają na nowego pana, człowieka, który je przygarnie
.
konie

Odkryj urok jazdy konnej

Hodowla koni na pewno cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę w samej tylko polskiej wojskowości. Również i w obecnych czasach znajdziemy u nas niemałe grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ rzeczywiście może to być fantastyczny sposób na wykorzystywanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony zapewniamy sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a jednocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.