Menu strony
Zima
dzieci

Kolorowanki dla maluchów

Lato w Polsce bywa dżdżyste, zima trwa długo, powinniśmy zatem mieć pomysły na dla dzieciaków na takie chwile. Dobrze też, aby te rozrywki nie ograniczały się do oglądania telewizji. Włóżmy trochę wysiłku w to, aby zabawy były angażujące i poprawiające umiejętności. Wcale nie wymaga to dużego wysiłku, bo te warunki spełniają choćby kolorowanki.
grzyby kurki

Spiżarnie pełne słoików z marynatami, czyli słowo o tym, w jaki sposób zachować na dłużej smak jarzyn i rodzimych owoców

Kura domowa to miano, które zazwyczaj przysługuje pani prowadzącej dom, wychowującej potomstwo i przygotowującej smaczne posiłki. Taka pani domu ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, bo wybrane czynności wykonuje trochę dłużej niż tzw. kobieta pracująca.
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.

Znane i mniej znane turystyczne atrakcje w Wiśle, oferta noclegów i kwater w tej miejscowości.

Województwo Śląskie ma bardzo dużo do zaproponowania wszystkim turystom. Pomimo tego że Śląsk kojarzy się przede wszystkim z kopalniami i przemysłem wydobywczym, to jednak niewiele kilometrów w kierunku południowym położone są przepiękne góry, i parę znanych w całej Polsce turystycznych miejscowości.