Menu strony
Zima
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.

Znane i mniej znane turystyczne atrakcje w Wiśle, oferta noclegów i kwater w tej miejscowości.

Województwo Śląskie ma bardzo dużo do zaproponowania wszystkim turystom. Pomimo tego że Śląsk kojarzy się przede wszystkim z kopalniami i przemysłem wydobywczym, to jednak niewiele kilometrów w kierunku południowym położone są przepiękne góry, i parę znanych w całej Polsce turystycznych miejscowości.
dzieci

Kolorowanki dla maluchów

Lato w Polsce bywa mokre, zima ciągnie się miesiącami, musimy więc mieć pomysły na rozrywki dla naszych pociech na takie dni. Dobrze też, żeby te rozrywki nie ograniczały się do patrzenia w telewizor. Włóżmy trochę wysiłku w to, by zabawy były ciekawe i poprawiające umiejętności. Wcale nie wymaga to wielkiego wysiłku, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki.