Menu strony
Gry komputerowe
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród nowoczesnych typów uzależnień coraz wyższą pozycję posiada uzależnienie od sieci WWW i komputera. Podobnie sprawa ma się z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo to stan, w którym człowiek nie jest w stanie obyć się bez jednego konkretnego bodźca, jakim w tym przypadku jest czynność grania.
gry

Wybór gier na PS3 - co jest ciekawego

Firma Sony w tym roku ma wypuścić na rynek nową generację swojej najpopularniejszej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już generacja tej konsoli wywołała ciekawość w środowisku miłośników gier we wszystkich krajach. Dzienna data premiery nie została jeszcze ujawniona, nie jest wiadome również na ulepszenie jakich technologii teraz postawił gigant branży elektronicznej.
kontrolery do playstation

Co powinni zrobić gracze szukający sporo tańszych gierek?

Sugerowanie, że konsole nie są w naszym kraju coraz powszechniejsze nie ma żadnej racji bytu! W końcu wyniki sprzedaży w e-sklepach albo w największych centrach handlowych świetnie pokazują, iż chociaż nadal zwykłe gry komputerowe są popularniejsze, to jednak przykładowo Playstation zdobywa coraz więcej polskiego rynku. To doskonała wiadomość - jeśli rynek ciągle się zwiększa, tak jakby automatycznie powiększa się ilość solidnych gier.
konsola ouiya

Jakie gry akcji na konsolę a także PC cieszą się największą popularnością?

Z łatwością możemy wskazać całe mnóstwo rozmaitych powodów, dla których gry komputerowe cieszą się aktualnie tak ogromną popularnością niemalże na całym świecie. Do tych najistotniejszych z nich niewątpliwie zalicza się fakt, że odznaczają się one zwyczajnie sporym zróżnicowaniem, zatem absolutnie każdy może znaleźć wśród nich coś dobrego dla siebie.
Pad, gry na kolsolę

Modne gry komputerowe

Obecnie komputery stanowią niezwykle ważną część życia ogromnej liczby osób w naszym społeczeństwie. Wykorzystuje się je w wielu przeróżnych sferach życia i dzięki temu nasza codzienność oraz praca są dużo łatwiejsze. Codziennie dookoła świata miliony osób korzysta z tego udogodnienia, które służy jednak nie jedynie do spełniania jakiś zobowiązań podczas pracy, lecz również do ciekawego spędzania czasu wolnego. Dodatkowo Internet to przecież dzisiaj najważniejsze źródło informacji niemalże na jakikolwiek z możliwych tematów. Gdy czegoś nie wiemy, zwyczajnie sprawdzamy to za pomocą różnego typu wyszukiwarek internetowych. Sporo ludzi wykorzystuje także potencjału współczesnych technologii do komunikowania się z innymi poprzez przeznaczone do tego celu komunikatory.

I Ty możesz z nami tworzyć dziś serwis o grach na konsole

Proponowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole wybierane są przez tematycznych graczy zgodnie z preferencjami, jak również według panujących aktualnie na rynku trendów. W szczególności często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i doskonałą jakość zabawy dostrzegło już wielu graczy. Już wkrótce będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!
gry na xbox one

Gry komputerowe – mocne wrażenia i rewelacyjna zabawa

Ciężko jest chyba dziwić się temu, że w obecnych czasach szeroko rozumiana elektroniczna rozrywka cieszy się tak znaczną popularnością. Przecież absolutnie każdy z nas może faktycznie ciekawie spędzać przy czymś takim swój wolny czas, niezależnie nawet od swych indywidualnych wymagań.
zestaw playstation i gry

Najnowsze propozycje producenta – watch dogs oraz far cry

Wśród sprawdzonych niejednokrotnie oraz nieustannie cenionych na krajowym rynku propozycji gier wymieniana jest nierzadko propozycja watch dogs. Jest to gra akcji, która w znacznej mierze opiera się na włamywaniu się do systemów sprawujących kontrolę nad miejską infrastrukturą. Nie bez znaczenia są w niej również prywatne urządzenia komunikacyjne, czyli jest to prawdziwa gratka dla pasjonatów. Entuzjaści gier w tym stylu lubią sprawdzać dawane im do dyspozycji nowości.
Gry komputerowe

Gry w sieci

W zależności od preferencji grających można postawić na rozmaite tematyczne gry. Wśród nich nierzadko wybierane są gry mafia, które doskonale wpisują się w kryteria stawiane przez samych graczy. Coraz wyższe wymogi wiążą się ściśle z pójściem naprzód techniki, nad czym ciągle pracują specjaliści. Ogromny wybór zróżnicowanych gier na rynku przyczynia się też do znaczącego wzrostu popularności. Wybór rozrywki na świetnym poziomie to korzyść sama w sobie, a daleko szukać wcale nie trzeba.