Menu strony
Gracze
granie na konsoli

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

Gracze, którzy nie zarabiają niestety za wiele - bądź nie dostają mega kieszonkowego, a więc wielka grupa społeczna, na całe szczęście ma sporo alternatyw, dzięki którym po prostu czymś całkowicie możliwym będzie zakup takich gierek, które są jak najbardziej sprawne, ale przy tym są naprawdę niedrogie. Wiadoma sytuacja - w dzisiejszych czasach różnego rodzaju płyty są zasadniczo "niszowym" produktem, zatem mega tanie raczej nie są, lecz jeśli nieco się gracz porozgląda, naprawdę nie powinien napotkać na duże problemy z bardzo wysokimi cenami.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Pewnie uczucie nudy, co jakiś czas, wcale nie jest aż takie kiepskie. Przecież można powiedzieć, że pewna nuda jest w porządku. Naturalnie to uczucie mogą zwłaszcza bardzo docenić ludzie, którzy ciężko pracują, czyli na co dzień bardziej uskarżają się na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie za długie poczucie znużenia w żadnym razie nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co moglibyśmy zrobić, aby po prostu w żadnym przypadku nie musieć się skarżyć na irytującą nudę.
gry

Długie zimowe wieczory a gry online


Jeśli chcemy naprawdę interesującej gry na przeglądarki na długi i szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na przetestowaną opcję. Łącząc siły ze przyjaciółmi, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w wyjątkowo interesujący sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy internauta jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są wyjątkowo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na którą z nich postawić.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wydźwięku doskonale znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry zalicza się także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na wielkich mapach. Gracze zaś korzystają z różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych sektorów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield podarowali jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeśli jesteś tą osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, najzwyczajniej powinieneś mieć na uwadze, że strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Przykładowo godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnimi czasy ta konsola błyskawicznie się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości poradzimy sobie ze wszystkim. Tzn. pewnie owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemalże całym świecie!
dla graczy

Gry dla najmłodszych i trochę starszych

Od małego każdy musi być aktualnie uczony obsługi nowoczesnych urządzeń, tych jak laptopy oraz tablety a, także poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku szkoda zatrzymywać się na etapie tradycyjnych sposobów nauki.

Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Fajnie, że tak naprawdę dzieci mają obecnie aż tak dużo ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem trochę się napisze. Na początek powiedzmy w ogóle z jakich przyczyn w żadnym przypadku nie można nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
zestaw playstation i gry

W co warto grać w wolnym czasie na konsoli?

Pierwszą grą, stworzoną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, przemysł związany z grami wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji części gier ocenia się na setki milionów dolarów. Największy udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nową generację konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
zestaw playstation i gry

Dlaczego gramy w najróżniejsze gry video?

Kto nie uwielbia raz na jakiś czas pograć w jakąś grę? W dawnych czasach królowały gry takie jak chociażby klasy. Jednakże w dzisiejszych czasach przede wszystkim są modne gry komputerowe. Z pewnością mają trochę wad, gracze nie w każdym przypadku pokazują zdrowe podejście, lecz generalnie z gierkami jest dokładnie jak z samochodami. A więc jeżeli są poprawnie wykorzystywane, naprawdę nie ma większego kłopotu. Dobrze, lecz dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Czym się objawia ich ogromny fenomen? Zapewne chodzi głównie o to, że po prostu zapewniają świetną rozrywkę.
gry przeglądarkowe, gry www

Gry rpg w internecie

Stawiając na gry rpg stawiamy szczególnie na rozrywkę na najwyższym poziomie. Rewelacyjnie przygotowane propozycje, które znaleźć można dziś wśród dostępnych na rynku gier, cechują się szczególnie imponującym zróżnicowaniem. Użytkownicy i pasjonaci gier wiedzą, jakiego rodzaju tematyka najbardziej ich interesuje. Gry fabularne, to znaczy wspomniane gry typu rpg – role-playing game, oscylują w obrębie tych towarzyskich, które opierają się na fabule, narracji, pewnej określonej formie. Ciekawość graczy nie zostanie poskromiona!
1 2