Menu strony
Gracze
dla graczy

Gry dla najmłodszych i trochę starszych

Od małego każdy musi być aktualnie uczony obsługi nowoczesnych urządzeń, tych jak laptopy oraz tablety a, także poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku szkoda zatrzymywać się na etapie tradycyjnych sposobów nauki.

Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Fajnie, że tak naprawdę dzieci mają obecnie aż tak dużo ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem trochę się napisze. Na początek powiedzmy w ogóle z jakich przyczyn w żadnym przypadku nie można nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co jakiś czas, nie jest aż takie kiepskie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie bardziej narzekają na brak wolnego czasu. Jednakowoż oczywiście za długie poczucie nudy nigdy nie jest czymś świetnym. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym przypadku nie uskarżać się na ciągłą nudę.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, przede wszystkim tych o mocnym, męskim przesłaniu świetnie znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, po prostu musisz wiedzieć, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Np. godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnio owa konsola szybko się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości będziemy w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Tzn. zapewne owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemal całej kuli ziemskiej!
gry

Długie zimowe wieczory a gry online


Jeśli chcemy naprawdę ciekawej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na przetestowaną opcję. Razem ze graczami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie ciekawy sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy internauta jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są niezwykle szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich się zdecydować.
zestaw playstation i gry

W co warto grać w wolnym czasie na konsoli?

Pierwszą grą, stworzoną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, przemysł związany z grami wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji części gier ocenia się na setki milionów dolarów. Największy udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nową generację konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
zestaw playstation i gry

Dlaczego gramy w najróżniejsze gry video?

Kto nie uwielbia raz na jakiś czas pograć w jakąś grę? W dawnych czasach królowały gry takie jak chociażby klasy. Jednakże w dzisiejszych czasach przede wszystkim są modne gry komputerowe. Z pewnością mają trochę wad, gracze nie w każdym przypadku pokazują zdrowe podejście, lecz generalnie z gierkami jest dokładnie jak z samochodami. A więc jeżeli są poprawnie wykorzystywane, naprawdę nie ma większego kłopotu. Dobrze, lecz dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Czym się objawia ich ogromny fenomen? Zapewne chodzi głównie o to, że po prostu zapewniają świetną rozrywkę.
gry przeglądarkowe, gry www

Gry rpg w internecie

Stawiając na gry rpg stawiamy szczególnie na rozrywkę na najwyższym poziomie. Rewelacyjnie przygotowane propozycje, które znaleźć można dziś wśród dostępnych na rynku gier, cechują się szczególnie imponującym zróżnicowaniem. Użytkownicy i pasjonaci gier wiedzą, jakiego rodzaju tematyka najbardziej ich interesuje. Gry fabularne, to znaczy wspomniane gry typu rpg – role-playing game, oscylują w obrębie tych towarzyskich, które opierają się na fabule, narracji, pewnej określonej formie. Ciekawość graczy nie zostanie poskromiona!
granie na konsoli

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

Ci gracze, którzy nie zarabiają zbyt dużo - lub nie dostają mega kieszonkowego, czyli ogromna grupa społeczna, na szczęście ma dużo możliwości, dzięki to którym najzwyczajniej czymś najzupełniej możliwym będzie kupno gier, które są jak najbardziej sprawne, lecz przy tym są naprawdę tanie. Wiadoma sytuacja - w dzisiejszych czasach różnego rodzaju płyty są generalnie "niszowym" towarem, zatem bardzo tanie to raczej nie są, ale jeżeli nieco się człowiek porozgląda, naprawdę nie powinien napotkać na znaczne problemy z bardzo wysokimi cenami.
1 2