Menu strony
Fotografia
Scrapbooking

Scrapbooking - dekorowanie fotografii w oryginalny sposób

Zdjęcia są niezwykłym upamiętnieniem chwil, które przeżyliśmy. A jeszczeestetycznie zaaranżowane zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Metodą, z pomocą której nasze prywatne kolekcje będą przypominały małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Na skutek tej metody, patrząc na kartę ze zdjęciem z wakacji ujrzymy nie jedynie zdjęcie, ale ususzony kwiat, którym obdarował nas ukochany, miłosny liścik, napisany z myślą o nas owego pamiętnego spotkania... Albowiem formą przekazu jest w tym przypadku nie tylko słowo, ale obraz.

W jaki sposób kupować sprzęt fotograficzny?

Szeroko rozumiana fotografia niewątpliwie jest fantastycznym hobby dla absolutnie każdego z nas. Zajmowanie się czymś takim wymaga co prawda pewnego talentu, ale równocześnie każdy przy dobrych chęciach będzie w stanie wykonywać faktycznie atrakcyjne zdjęcia.
Aparat lustrzanka

Jaki aparat zakupić, żeby robić piękne zdjęcia. Godny polecenia jest sprzęt cyfrowy. Co jednakże warto wiedzieć?

Od czasu gdy ceny aparatów cyfrowych stały się niższe, zaczęła się moda na kupowanie lustrzanek. I choć nie zawsze są odpowiednim wyborem, zwłaszcza u osób, które fotografują od czasu do czasu. Jednakowoż dla osób, jakie kochają fotografię lub też pragną poznać jej podstawy, lustrzanka cyfrowa jest idealnym wyborem.