Menu strony
Karmy
psy

Karma dla kotów musi być zdrowa i smaczna

Ci ludzie, którzy mają zwierze w domu dobrze wiedzą, że Mruczek czy Azor staje się członkiem rodziny. Tak, więc dla takiego zwierzaka szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeżeli chcemy by nasz pies był właściwie karmiony wybieramy te produkty, które są przygotowywane z naturalnych komponentów. Karma dla psa bosch to świetne rozwiązanie, jeżeli ważna jest dla nas jakość. Produkty tej firmy robione są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu szczenięta mogą prawidłowo rosnąć.
kotek

Sprawdzaj recepturę kupowanej karmy

Warto powiedzieć, iż każde zwierzę potrzebuje czegoś kolejnego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą potrzebowały składników, które będą ochraniały ich stawy, a drugie znowu będą wymagały karmy, która pozwoli im walczyć z uczuleniami. Przez to właśnie zanim zakupimy daną karmę, warto się dokładnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej właściwe dla naszego pupila i jaką dietę musi on stosować.
Kot, zwierzęta domoiwe

Czego nie wiemy o diecie psów i kotów

Żywienie psów i kotów nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi potrzeb dotyczących diety naszych zwierzaków a wręcz odwrotnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzaki trzymane w blokach są inne od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, bardziej delikatne oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice mają wpływ również karmienia– sucha karma dla psa nie jest jedynie pokarmem ale i dodaje niezbędnych witamin, makro i mikroelementów.
pies

Na jakie karmy dla psów warto się zdecydować?

Wybranie odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy robiące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak zadbać o najlepszą i zbilansowaną dietę kota?

Od wielu stuleci towarzyszyły nam zwierzęta, szczególnie kilku różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu były psy – właściwie wilki, należące niemniej do psowatych – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na resztki z ich polowań, że stały się czymś oczywistym w tych zgromadzeniach. Poczęto je przygarniać i korzystać z nich do strzeżenia majątku, pomocy w polowaniach i tak dalej. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak odmiennych, że skłaniają do pytania, czy należą jeszcze do tego samego gatunku, towarzyszą ludziom na wsi i w miastach.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta dotrzymują kroku człowiekowi od dawnych czasów. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach dość długo i powoli zmieniały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, i niezmiernie uważne i przydatne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.

Jaką karmę suchą wybrać dla psa?

To oczywiste, że karma dla psa to jedna z ważniejszych kwestii. Są różni właściciele, niektórzy wolą gotować, jednak zbilansowane posiłki dla psa rzeczywiście niełatwo wybrać.
tibetan mastiff

Na jakich producentów karmy dla psów warto postawić?

Wybierając jedzenie dla ukochanego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością firmy i jakością karmy dla psów, ale także preferencjami pieska. Niedrogie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w Polsce, są dziś tworzone z znakomitych składników. Dodatkowo są w stanie uzupełniać całodobowe zapotrzebowanie na witaminy oraz minerały czworonożnych przyjaciół. Atrakcyjne ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w przetestowane firmy na rynku.
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wypływa przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe osobniki.
Karma sucha dla kotów Acana

Nabywanie karm dla kotów

W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić ukochanym kotkom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać nadzwyczaj silnie o ich prawidłowy rozwój. W światowej dobie wielkiego pośpiechu ,a także normalnego zabiegania choćby byle proste zakupy karmy dla kota, mogą wydawać się czymś skomplikowanym, jak i nadzwyczaj stresującym doświadczeniem.
1 2 3