Menu strony
Karmy
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych epok. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć nie tylko do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Zrodziła się idea hodowania, a wilki, które później dość długo i powoli przekształcały się w trochę odmienny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane częściowo jako przyszywani członkowie rodzin, oraz wyjątkowo czujne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
Żywienie kotów

Jaką karmę kupić dla domowego kota?

Mały brzdąc, który z zapałem eksploruje otaczający go świat, umie nas zaskoczyć. Istnieją takie rodzaje pytań, których pragnęlibyśmy przez długi czas nie słyszeć z ust swojego dziecka. Ale w końcu nadejdzie ten tyle już odwlekany moment i nasz maluch z całym zdecydowaniem oznajmia nam, że chce mieć zwierzątko.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak zadbać o najlepszą i zbilansowaną dietę kota?

Od wielu wieków towarzyszyły nam zwierzęta, zwłaszcza kilku szczególnych gatunków. Szczególnie przyjacielskie już dawno temu okazały się psy – a raczej wilki, wliczające się niemniej do psowatych – które tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na resztki z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Zaczęto je oswajać i korzystać z nich do pilnowania mienia, wsparcia w łowach i innych czynnościach. Obecnie psy najrozmaitszych odmian, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do jednego gatunku, towarzyszą ludziom we wsiach i w miastach.
Karma sucha dla kotów Acana

Nabywanie karm dla kotów

W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać niezwykle mocno o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie sporego pośpiechu ,a także codziennego zabiegania choćby byle zwykłe zakupy karmy dla kota, mogą wydawać się czymś kłopotliwym, lub bardzo denerwującym doświadczeniem.
pies

Sucha karma dla każdego psa

Wielu właścicieli dbających o swoje psy decyduje się na podawanie im pokarmów gotowych. Tego typu traktowanie zwierząt jest niezwykle zalecane przez sporą liczbę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie pokarmy można nabyć szybko i tanio. W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić ukochanym psom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się szczególnie mocno o ich prawidłowy rozwój.
Kot domowy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego karmy suche dla kotów ziwipeak

Generalizując ofertę, jaką zaproponować może internetowy sklep zoologiczny, daje się na pewno zauważyć, że sucha karma dla kota jest często wybierana przez właścicieli czworonogów.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Kluczowe w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się wspaniałym zdrowiem.
Karma sucha dla kotów Acana

Jak dbać o kotka?

Każdy kto posiada dzieci z pewnością już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze dzieci przychodzą do nas z poważnym pytaniem. Zazwyczaj bardzo obawiamy się tej chwili. Lecz kiedyś w końcu to następuje. Warto dużo wcześniej przyszykować się do tego typu rozmowy i ustalić z naszą połówką, jakie zajmiemy stanowisko.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest niesamowicie ważne. Wybór właściwej diety należy koniecznie konsultować z lekarzem specjalistą. Musi on ocenić cechy twojego małego towarzysza – głównie liczbę lat, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To oczywiste, że psy i koty starsze powinny być inaczej odżywiane, niż małe, a sterylizowany pies inną karmą, niż ten bez operacji.
psy

Karma dla kotów musi być zdrowa i smaczna

Ci ludzie, którzy mają zwierze w domu dobrze wiedzą, że Mruczek czy Azor jest członkiem rodziny. Tak, więc dla własnego zwierzaka szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeśli chcemy by nasz pies był dobrze karmiony kupujemy te wyroby, które są przygotowywane z naturalnych komponentów. Karma dla psa bosch to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy nam na jakości. Karmy tej firmy tworzone są z najwyższej jakości komponentów, co sprawia, że psy mogą prawidłowo rosnąć.
1 2 3