Menu strony
Xbox

Najpopularniejsze konsole do gier

Dziś modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
granie na xbox

Jaką grę warto wybrać na prezent dla dziecka?

Jakie są powody tego, że nawet dzieci dziś z tak wielką ochotą sięgają po gry pc strategiczne? Motywuje ich nie tylko rewelacyjne przygotowanie techniczno-graficzne rozmaitych propozycji, lecz głównie duży wybór wśród wyjątkowo zróżnicowanych propozycji. Tego typu gry na pc cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem nie od dzisiaj. Polecenie klientów odbywa się w sposób zupełnie naturalny, co dodatkowo motywuje potencjalnych nabywców do przetestowania naszych gier.
gry na konsole 2

Możliwości współczesnej komputerowej rozrywki

Szeroko rozumiana zabawa była bardzo ważnym elementem branży komputerowej praktycznie od samego jej początku. Właśnie dlatego trudno raczej byłoby dziwić się temu, że obecnie komputerowa rozrywka jest już tak bardzo rozwinięta i dla każdego z nas ma do zaoferowania sporo niezwykle atrakcyjnych możliwości.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight

Czym cechują się gry na xbox, które są szczególnie polecane?

Chcąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką są na pewno nowoczesne gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowoczesne rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, aby stale imponować graczom i swoim wiernym fanom. Nieustanne zaskakiwanie funkcjonalnością, ciekawą grafiką i dostępnymi możliwościami to dla pasjonatów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu.