Menu strony
PlayStation

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne uczucie nudy, raz na jakiś czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie to uczucie są w stanie szczególnie docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem na co dzień raczej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. A więc zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby po prostu nigdy nie skarżyć się na ciągłą nudę.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego peceta użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj doskonałej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z ogromnym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Poznaj nieograniczone możliwości multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta elektroniczna rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się znaczną popularnością – bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że praktycznie od chwili wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są istną życiową pasją dla wielu ludzi. Jednocześnie ciężko jest się temu dziwić, gdyż każdy, kto chociaż raz zetknął się z owymi rzeczami zgodzi się co do tego, że faktycznie mogą one być niesamowicie wręcz wciągające.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Wiele przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie albo dla przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak banalną. Niezbędne jest także wybranie odpowiedniego gatunku gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe albo wyścigowe. Najpewniej zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, jakie musi spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak przykładowo Watch Dogs.
konsola ouiya

Gdzie warto zamówić grę na konsolę?

W czasie wszechobecnego dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego twórcy gier znaleźli wspaniałe rozwiązanie na zmniejszenie kosztów sprzedaży swoich tytułów. Dawniej miłośnicy gier kupowali gry na realnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, pociągało to za sobą bardzo duże koszty łączące się z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight

Czym cechują się gry na xbox, które są szczególnie polecane?

Pragnąc wybrać obecnie jedną z ciekawszych ofert producenta, jaką są bez wątpienia innowacyjne gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowatorskie rozwiązania. Doceniane na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, by ciągle imponować graczom i swoim wiernym fanom. Ciągłe zaskakiwanie funkcjonalnością, ciekawą grafiką czy dostępnymi możliwościami to dla pasjonatów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najważniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu.
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra GTA odniosła taki wielki sukces?

Całkiem często rzeczywistość jest taka, że nawet takie osoby, które kompletnie nie interesują się gierkami komputerowymi - czy konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najwspanialszą grą jaka została opublikowana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z tym.