Menu strony
PlayStation
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Często uskarżamy się na nieustanną nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie mogą w szczególności docenić ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo bardziej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie za długie poczucie znużenia nigdy nie jest fajne. W takim razie zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie narzekać na irytującą nudę.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie bądź też dla przyjaciół nie jest w nowym tysiącleciu zwyczajowo rzeczą tak prostą. Niezbędne jest także wybranie właściwego typu gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne lub samochodowe. Dobrze zawsze zrobić wstępną selekcję kluczowych cech, które powinna spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
konsola ouiya

Gdzie warto zamówić grę na konsolę?

W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego twórcy gier znaleźli doskonałe rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów sprzedaży własnych tytułów. Dawniej gracze kupowali gry na fizycznych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, niosło to za sobą wielkie koszty łączące się z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i produkcją opakowań.

Najpopularniejsze konsole do gier

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, aby nowa gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Poznaj nieograniczone możliwości multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta komputerowa rozrywka od bardzo długiego już czasu może poszczycić się ogromną wręcz popularnością – z całą pewnością możemy powiedzieć, że praktycznie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku najróżniejsze gry są istną życiową pasją dla całego mnóstwa ludzi. Jednocześnie ciężko byłoby się temu dziwić, ponieważ każdy, kto chociaż raz miał styczność z takimi rzeczami przyzna rację co do tego, że rzeczywiście potrafią one być niesamowicie wręcz wciągające.
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra GTA odniosła taki wielki sukces?

Całkiem często rzeczywistość jest taka, że nawet takie osoby, które kompletnie nie interesują się gierkami komputerowymi - czy konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najwspanialszą grą jaka została opublikowana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z tym.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight

Czym cechują się gry na xbox, które są szczególnie polecane?

Chcąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką są na pewno nowoczesne gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowoczesne rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, aby stale imponować graczom i swoim wiernym fanom. Nieustanne zaskakiwanie funkcjonalnością, ciekawą grafiką i dostępnymi możliwościami to dla pasjonatów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu.