Menu strony
PlayStation
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można wnosić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj doskonałej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zarekomendować. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od normalnego peceta funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone wyłączne do gier wideo.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight

Czym cechują się gry na xbox, które są szczególnie polecane?

Chcąc wybrać dziś jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką stanowią z pewnością innowacyjne gry na Xbox 360, stawia się na trwałość oraz ciekawe rozwiązania. Doceniane na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać nowości, by ciągle imponować graczom i swoim wiernym fanom. Stałe zadziwianie wielofunkcyjnością, niespotykaną grafiką oraz dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najważniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 dostrzeżona została już przez wielu.

Najpopularniejsze konsole do gier

W dzisiejszych czasach popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa spór o to, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra GTA odniosła taki wielki sukces?

Bardzo często jest tak, że nawet takie osoby, które w zupełności nie interesują się grami komputerowymi - czy konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można śmiało powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najwspanialszą gierką jaka została opublikowana do tej pory. Oczywiście pewnie wielu graczy w zupełności nie zgadza się z takową opinią.
konsola ouiya

Gdzie warto zamówić grę na konsolę?

W czasie powszechnego dostępu do szybkiego łącza internetowego dystrybutorzy gier znaleźli idealne rozwiązanie na zmniejszenie kosztów sprzedaży swoich produktów. Kiedyś miłośnicy gier nabywali tytuły na realnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, pociągało to za sobą wielkie koszty łączące się z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem opakowań.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne uczucie nudy, co jakiś czas, nie jest takie złe. Przecież można powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Oczywiście takie uczucie mogą zwłaszcza bardzo docenić ludzie, którzy wytrwale pracują, czyli generalnie bardziej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie zbyt długie poczucie nudy w żadnym razie nie jest czymś świetnym. Zatem pomyślmy co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym przypadku nie musieć się skarżyć na chroniczną nudę.

Poznaj nieograniczone możliwości multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta elektroniczna rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się znaczną popularnością – bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że praktycznie od chwili wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są istną życiową pasją dla wielu ludzi. Jednocześnie ciężko jest się temu dziwić, gdyż każdy, kto chociaż raz zetknął się z owymi rzeczami zgodzi się co do tego, że faktycznie mogą one być niesamowicie wręcz wciągające.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Wiele przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie albo dla przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak banalną. Niezbędne jest także wybranie odpowiedniego gatunku gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe albo wyścigowe. Najpewniej zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, jakie musi spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak przykładowo Watch Dogs.