Menu strony
Gry
Gra komputerowa

Bezpłatne gry online

Ile razy rodzicielka krzyczała, że za długo młócisz w gry? Ile razy dziewczyna była niezadowolona, że zamiast spędzić z nią wolny czas, wolisz uśmiercać straszydła? Ile to razy czytałeś bądź oglądałeś w telewizji materiał, który miał udowodnić, iż gry są odpowiedzialne za całe zło w świecie? Czas znieść poniektóre mity i zaufać badaczom, jacy widzą, jakim sposobem nasze mózgi ewoluują pod wpływem gier.
lorentki na polowanie

jakiego typu warto przygotować, jeśli zamierzamy w naszym domu przyjęcie dla paczki znajomych?

Organizacja imprezy we swoim domu lub mieszkaniu to ciekawe przedsięwzięcie. W zależności od tego, jakich gości się spodziewamy, powinniśmy przecież inwestować w odpowiednie posiłki i napoje.

Potańczmy!

Pomyśl, że istnieje rekreacja, która równolegle pomoże ci zrzucić parę zbędnych kilogramów, świetnie poprawi kondycję, poprawi zdrowie, da pewność siebie… Słucham? Bzdury opowiadam? Nie śmiałbym cię internauto kantować. Ta czynność jest realna i nazywa się taniec. Od kilku lat lubiane stały się telewizyjne audycje taneczne.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś tą osobą, która poszukuje ciekawej rozrywki, po prostu powinieneś wiedzieć, że bardzo dobrym rozwiązaniem są choćby konsole. Przykładowo godna zainteresowania jest konsola xbox - ostatnimi czasy ta konsola błyskawicznie się rozwija, więc bez cienia wątpliwości będziemy w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Tzn. pewnie owa konsola bardzo się nam spodoba. Przecież Xbox ma fanów na praktycznie całej kuli ziemskiej!
Bohaterowie gry komputerowej

Zbuduj własny zamek i rządź swym królestwem lub wciel się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim wydźwięku doskonale znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry zalicza się także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą urozmaiconych militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie są w stanie oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
granie na konsoli

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

Gracze, którzy nie zarabiają za wiele - albo nie dostają sowitego kieszonkowego, czyli ogromna grupa ludzi, na szczęście ma wiele alternatyw, dzięki to którym najzwyczajniej w świecie czymś najzupełniej realnym będzie zakup takich gierek, które są jak najbardziej sprawne, ale przy tym są całkiem korzystne cenowo. Wiadomo - dzisiaj różnego rodzaju płyty są w zasadzie "niszowym" towarem, zatem bardzo tanie raczej nie są, ale jeśli nieco się człowiek rozejrzy, naprawdę nie powinien napotkać na duże problemy z bardzo wysokimi cenami.
opakowanie ps4

Kolejne propozycje producenta gier na konsolę

Znakomita jakość gier, jaką gwarantuje obecnie producent wszystkim zaciekawionym nowościami klientom, przypadła do gustu już dużej liczbie osób. Znakomicie zapowiadające się nowe gry na ps3 to wiele unowocześnień na tę japońskiego pochodzenia konsolę do gier wideo. PlayStation to konsola wykonana przez firmę Sony w połowie lat 90. Już wtedy cieszyła się dużym zainteresowaniem, głównie w Stanach Zjednoczonych.
kontrolery do playstation

Co powinni zrobić gracze szukający sporo tańszych gierek?

Mówienie, że konsole nie są w naszym kraju coraz powszechniejsze nie ma żadnej racji bytu! Przecież wyniki sprzedaży w sklepach internetowych albo w typowych centrach handlowych doskonale pokazują, iż choć w dalszym ciągu typowe gry komputerowe są bardziej powszechne, to jednakże na przykład Playstation zdobywa coraz więcej polskiego rynku. To świetna informacja - jeśli rynek jest większy, tak jakby automatycznie zwiększa się ilość solidnych tytułów.
strzelectwo

W jaki sposób rozbudowane są przepisy dotyczące różnych dyscyplin strzeleckich?

Jeśli jesteśmy prawdziwymi miłośnikami pewnej dyscypliny sportu, to jesteśmy niejako zobligowani do dogłębnej znajomości poszczególnych przepisów. Nie inaczej jest w dyscyplinie, jaką uprawia się między innymi na strzelnicy sportowej.
1 2 3 4 5 6