Menu strony
Gry
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Często uskarżamy się na nieustanną nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie mogą w szczególności docenić ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo bardziej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie za długie poczucie znużenia nigdy nie jest fajne. W takim razie zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie narzekać na irytującą nudę.

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nic bardziej mylnego! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest bez wątpienia duże, dlatego istnieje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród nowoczesnych odmian uzależnień coraz wyższą pozycję ma uzależnienie od sieci WWW i komputera. Podobnie sprawa wygląda z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo jest stanem, kiedy człowiek nie potrafi obyć się bez jakiegoś konkretnego bodźca, jakim w tym przypadku jest czynność grania.

Impreza z konsolą video

Sobotni wieczór to świetna pora na spotkanie w gronie przyjaciół. Wprawdzie z założenia ludzie inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak twórcy gier i zabaw zdecydowali się zatroszczyć się, aby naprawdę tak było.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.

Potańczmy!

Nie wiem, czy wiesz, że znana jest forma rekreacji, która równocześnie spali kilka niepotrzebnych kilogramów, znakomicie poprawi kondycję, uzdrowi organizm, da pewność siebie… Co mówisz? Bzdury opowiadam? Nie śmiałbym cię czytelniku kantować. Ten sport istnieje i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się celebryckie audycje taneczne.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Amatorzy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim wydźwięku doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest typową strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry zalicza się także to, że starcia przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą urozmaiconych militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych elementów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie ingerować w to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie bądź też dla przyjaciół nie jest w nowym tysiącleciu zwyczajowo rzeczą tak prostą. Niezbędne jest także wybranie właściwego typu gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne lub samochodowe. Dobrze zawsze zrobić wstępną selekcję kluczowych cech, które powinna spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.

Najbardziej popularne gry wyścigowe w sprzedaży

Gry wyścigowe przynoszą wielu graczom rewelacyjnej, ekscytującej rozrywki na długie zimowe wieczory. W dwudziestym pierwszym wieku kupno świetnych gier motoryzacyjnych nie jest często sprawą banalną. W obecnej dobie sporego pośpiechu ,a także codziennego pośpiechu choćby zakup gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. W momencie, gdy pożądane są rzeczywiście silne, niezrównane wrażenia, świetnym pomysłem jest wypróbowanie najnowszych wersji znanych i wysoko cenionych gier, takich jak chociażby Gran Turismo 6. Czy lepiej zakupić niedrogie, ale nie tak wspaniałe gry, które mogą przynieść niezadowolenie, czy też bardziej zaufać znanym wytwórcom? Odpowiedź na to pytanie będzie dla większości osób niezwykle jasna.
gry

Długie zimowe wieczory a gry online


Jeśli chcemy naprawdę ciekawej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na przetestowaną opcję. Razem ze graczami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie ciekawy sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy internauta jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są niezwykle szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich się zdecydować.
1 2 3 4 5 6