Menu strony
Gry
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co jakiś czas, nie jest aż takie kiepskie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie bardziej narzekają na brak wolnego czasu. Jednakowoż oczywiście za długie poczucie nudy nigdy nie jest czymś świetnym. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym przypadku nie uskarżać się na ciągłą nudę.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, przede wszystkim tych o mocnym, męskim przesłaniu świetnie znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, po prostu musisz wiedzieć, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Np. godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnio owa konsola szybko się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości będziemy w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Tzn. zapewne owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemal całej kuli ziemskiej!

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to nieaktualna forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na tego typu aktywność jest bardzo duże, w związku z tym istnieje coraz więcej przedsiębiorstw, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy ma szansę wybrać coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
xbox i playstation na targach

Wskazówki dla fanów gier

Jeżeli ktoś nadal miewa jakieś wątpliwości, i to nawet nieduże, musi zwłaszcza zapoznać się z myślami umieszczonymi przez takiego fana gier, który posiada w kwestii grania wieloletnie doświadczenie. W zasadzie to nie ma niczego złego w grach. W końcu to na pewno jedna z fajniejszych zabaw, form spędzania czasu. Doskonale, że nierzadko nawet bardzo wiekowi ludzie zauważają, iż powiedzmy gry fps ps3 są wspaniałą rozrywką: wreszcie wcale nie jest tak, że wyłącznie młodzi uwielbiają gierki.
granie na xbox

Jaką grę warto wybrać na prezent dla dziecka?

Jakie są powody tego, że nawet dzieci dziś z tak wielką ochotą sięgają po gry pc strategiczne? Motywuje ich nie tylko rewelacyjne przygotowanie techniczno-graficzne rozmaitych propozycji, lecz głównie duży wybór wśród wyjątkowo zróżnicowanych propozycji. Tego typu gry na pc cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem nie od dzisiaj. Polecenie klientów odbywa się w sposób zupełnie naturalny, co dodatkowo motywuje potencjalnych nabywców do przetestowania naszych gier.

Wybieramy jedynie wśród rewelacyjnych propozycji gier w sieci

Na stronach www trafić można na znakomicie dopracowane zarówno technicznie, merytorycznie, jak i graficznie gry anime. Są gratką dla sympatyków tej kategorii gier, bo odróznia je niezwykła różnorodność. Moc dostępnych obecnie propozycji przewyższa najśmielsze oczekiwania użytkowników, jacy doceniają znakomite przygotowanie. Dzięki polecaniu rozmaitych ofert gier anime, inni mogą docenić kunszt szczególnie polecanych gier tego typu.
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród nowoczesnych odmian uzależnień coraz wyższą pozycję ma uzależnienie od sieci WWW i komputera. Podobnie sprawa wygląda z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo jest stanem, kiedy człowiek nie potrafi obyć się bez jakiegoś konkretnego bodźca, jakim w tym przypadku jest czynność grania.

Impreza z konsolą video

Sobotni wieczór to świetna pora na spotkanie w gronie przyjaciół. Wprawdzie z założenia ludzie inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak twórcy gier i zabaw zdecydowali się zatroszczyć się, aby naprawdę tak było.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
1 2 3 4 5 6