Menu strony
Gry
granie na konsoli

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

Tacy gracze, którzy nie zarabiają zbyt wiele - bądź nie dostają sowitego kieszonkowego, czyli wielka grupa ludzi, na całe szczęście ma sporo możliwości, dzięki którym najzwyczajniej w świecie czymś w zupełności możliwym będzie kupno takich gierek, które są w 100% sprawne, lecz jednocześnie są naprawdę tanie. No wiadomo - w dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju płyty są w zasadzie "niszowym" towarem, a więc mega tanie raczej nie są, lecz jeżeli nieco się gracz porozgląda, zdecydowanie nie powinien napotkać na znaczące problemy z wysokimi cenami.
gry

Długie zimowe wieczory a gry online


Jeśli chcemy naprawdę interesującej gry na przeglądarki na długi i szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na przetestowaną opcję. Łącząc siły ze przyjaciółmi, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w wyjątkowo interesujący sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy internauta jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są wyjątkowo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na którą z nich postawić.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight

Czym cechują się gry na xbox, które są szczególnie polecane?

Pragnąc wybrać obecnie jedną z lepszych propozycji producenta, jaką stanowić mogą bez wątpienia najnowocześniejsze gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowoczesne rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, by stale imponować graczom i swym wiernym fanom. Stałe zaskakiwanie wielofunkcyjnością, imponującą grafiką czy dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie ważne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 dostrzeżona została już przez wielu.
Gry planszowe

Pomysł na wieczór: gry planszowe

Długie wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Tak na spotkania z rodziną jak i na wieczory we dwoje warto zaplanować zabawę, która urozmaici nam czas. W trakcie minionych kilku lat coraz popularniejszym rozwiązaniem okazuje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie ułatwia odszukanie gry ciekawej dla całej grupy. Trzeba jedynie szukać i próbować.
gra na ps3

Dobre sposoby na wykorzystywanie wolnego wieczoru

Absolutnie każdy z nas musi posiadać chociaż jedną pasję z którą będzie mógł w przyjemny sposób spędzać swój wolny czas – bez tego całe nasze życie mogłoby być po prostu bardzo nudne. Z tego też powodu naprawdę warto nieco bliżej zainteresować się wszystkimi tego typu możliwościami, bowiem odznaczają się one w chwili obecnej tak dużym zróżnicowaniem, że przy niewielkim wysiłku właściwie każdy z nas będzie mógł znaleźć dla siebie coś naprawdę zadowalającego.

Potańczmy!

Nie wiem, czy wiesz, że jest taka rekreacja, która jednocześnie spali kilka tłustych kilogramów, znakomicie wyrobi kondycję, uleczy bóle, podniesie samoocenę… Że co? Bajki piszę? Nie umiałbym cię internauto kantować. Taka aktywność jest prawdziwa i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się celebryckie konkursy taneczne.
granie na PS3

Gry dla całej rodziny to super rozrywka na niepogodę!

Co poradzić czytelnikowi, którzy siedzi bardzo często samotnie w czterech kątach, lecz generalnie nie radzi sobie dobrze z zapełnieniem wolnego czasu? Co prawda trzeba nieco zazdrościć takiemu człowiekowi, bo jakby nie patrzeć posiadanie dużej liczby wolnego czasu to coś kapitalnego, lecz nie jest powiedziane, że poczucie nieustannej nudy jest czymś odpowiednim, wartym pozazdroszczenia.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Nierzadko uskarżamy się na ciągłą nudę. Pewnie poczucie nudy, co pewien czas, wcale nie jest takie kiepskie. W końcu można powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Oczywiście to uczucie mogą szczególnie bardzo docenić tacy ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo raczej narzekają na brak wolnego czasu. Jednakowoż naturalnie zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest odpowiednim. W takim razie zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby po prostu w żadnym przypadku nie musieć się skarżyć na denerwującą nudę.
kontrolery do playstation

Co powinni zrobić gracze szukający sporo tańszych gierek?

Sugerowanie, że konsole nie są w naszym kraju coraz powszechniejsze nie ma żadnej racji bytu! W końcu wyniki sprzedaży w e-sklepach albo w największych centrach handlowych świetnie pokazują, iż chociaż nadal zwykłe gry komputerowe są popularniejsze, to jednak przykładowo Playstation zdobywa coraz więcej polskiego rynku. To doskonała wiadomość - jeśli rynek ciągle się zwiększa, tak jakby automatycznie powiększa się ilość solidnych gier.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wydźwięku doskonale znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry zalicza się także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na wielkich mapach. Gracze zaś korzystają z różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych sektorów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield podarowali jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.
1 2 3 4 5 6