Menu strony
Gry
dla graczy

Gry dla najmłodszych i trochę starszych

Od małego każdy musi być dziś uczony obsługi najnowszych urządzeń, tych jak komputery oraz tablety oraz poruszania się po sieci. W nowym tysiącleciu nie warto zatrzymywać się na etapie tradycyjnych sposobów nauki.

Najpopularniejsze konsole do gier

Dziś modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Gry planszowe

Pomysł na wieczór: gry planszowe

Weekendowe popołudnia nie muszą być nudne. Tak na rodzinne spotkania jak i na popołudnia we dwoje warto zorganizować rozrywkę, która urozmaici nam czas. W czasie minionych kilku lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością okazuje się sięgnięcie po gry planszowe. Ich zróżnicowanie umożliwia znalezienie gry wciągającej większości. Trzeba jedynie szukać i popróbować.

Wybieramy jedynie wśród rewelacyjnych propozycji gier w sieci

W sieci trafić można na rewelacyjnie dopracowane tak technicznie, merytorycznie, jak i graficznie gry anime. Są gratką dla sympatyków tej kategorii gier, gdyż odróznia je znaczne zróżnicowanie. Moc dostępnych dziś propozycji przewyższa najśmielsze oczekiwania użytkowników, którzy cenią rewelacyjne przygotowanie. Dzięki rekomendacji różnych ofert gier anime, inni mogą docenić kunszt szczególnie polecanych gier tego typu.

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórzy myślą, że gry planszowe to nieaktualna forma rozrywki. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest bardzo duże, w związku z tym powstaje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.

Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Fajnie, że tak naprawdę dzieci mają obecnie aż tak dużo ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem trochę się napisze. Na początek powiedzmy w ogóle z jakich przyczyn w żadnym przypadku nie można nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
konsola ouiya

Jakie gry akcji na konsolę a także PC cieszą się największą popularnością?

Z łatwością możemy wskazać całe mnóstwo rozmaitych powodów, dla których gry komputerowe cieszą się aktualnie tak ogromną popularnością niemalże na całym świecie. Do tych najistotniejszych z nich niewątpliwie zalicza się fakt, że odznaczają się one zwyczajnie sporym zróżnicowaniem, zatem absolutnie każdy może znaleźć wśród nich coś dobrego dla siebie.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co jakiś czas, nie jest aż takie kiepskie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie bardziej narzekają na brak wolnego czasu. Jednakowoż oczywiście za długie poczucie nudy nigdy nie jest czymś świetnym. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym przypadku nie uskarżać się na ciągłą nudę.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, przede wszystkim tych o mocnym, męskim przesłaniu świetnie znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że konfrontacje prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, po prostu musisz wiedzieć, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Np. godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnio owa konsola szybko się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości będziemy w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Tzn. zapewne owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemal całej kuli ziemskiej!
1 2 3 4 5 6