Menu strony
Gry
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród obecnych odmian uzależnień coraz wyższą pozycję posiada uzależnienie od sieci WWW i komputera. Analogicznie sprawa wygląda z konsolami do gier, takimi jak na przykład Playstation 3, które dużej części użytkowników zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo to stan, w którym człowiek nie może obyć się bez jednego konkretnego bodźca, którym w tej sytuacji jest granie w gry.

Impreza z konsolą video

Weekendowy wieczór to doskonała pora na spotkanie w towarzystwie znajomych. Wprawdzie z założenia inteligentni się nie nudzą, mimo to producenci gier i zabaw zdecydowali się zadbać, by naprawdę tak było.

Potańczmy!

Wyobraź sobie, że jest taka forma rekreacji, która równocześnie umożliwi ci pozbycie się paru niepotrzebnych kilogramów, świetnie usprawni kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Słucham? Bajki piszę? Nie umiałbym cię internauto oszukiwać. Taka aktywność jest prawdziwa i zwie się tańcem. Od niedawna lubiane stały się telewizyjne audycje taneczne.
Grand Theft Auto 5

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Amatorzy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim wydźwięku doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest typową strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry zalicza się także to, że starcia przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą urozmaiconych militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych elementów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie ingerować w to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie bądź też dla przyjaciół nie jest w nowym tysiącleciu zwyczajowo rzeczą tak prostą. Niezbędne jest także wybranie właściwego typu gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne lub samochodowe. Dobrze zawsze zrobić wstępną selekcję kluczowych cech, które powinna spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.

Najbardziej popularne gry wyścigowe w sprzedaży

Gry wyścigowe przynoszą wielu graczom rewelacyjnej, ekscytującej rozrywki na długie zimowe wieczory. W dwudziestym pierwszym wieku kupno świetnych gier motoryzacyjnych nie jest często sprawą banalną. W obecnej dobie sporego pośpiechu ,a także codziennego pośpiechu choćby zakup gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. W momencie, gdy pożądane są rzeczywiście silne, niezrównane wrażenia, świetnym pomysłem jest wypróbowanie najnowszych wersji znanych i wysoko cenionych gier, takich jak chociażby Gran Turismo 6. Czy lepiej zakupić niedrogie, ale nie tak wspaniałe gry, które mogą przynieść niezadowolenie, czy też bardziej zaufać znanym wytwórcom? Odpowiedź na to pytanie będzie dla większości osób niezwykle jasna.
gry

Długie zimowe wieczory a gry online


Jeśli chcemy naprawdę ciekawej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na przetestowaną opcję. Razem ze graczami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie ciekawy sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy internauta jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są niezwykle szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich się zdecydować.
Rozlicz się przez internet

Doskonale przygotowane gry na przeglądarki a opinie graczyPropozycje różnych rozrywek internetowych, takie jak gry strzelanki, dostępne są ogólnie, lecz to właśnie grający mogą wskazać te szczególnie swym zdaniem godne rekomendacji opcje. Stawiając na jakąś z dostępnych obecnie propozycji, decyduje się na doskonałej jakości oferty gier. Możliwości do wyboru jest całe mnóstwo, dlatego wskazane jest postawić na którąś z opcji, aby jeszcze owocniej i ciekawie spędzić wolny czas. Gry w strzelanki cieszą się zainteresowaniem nie od dziś, a oferty wciąż przybywa.
gra na ps3

Dobre sposoby na wykorzystywanie wolnego wieczoru

Absolutnie każdy człowiek musi posiadać przynajmniej jedną pasję z którą będzie mógł w przyjemny sposób wykorzystywać swój wolny czas – bez tego nasze życie codzienne byłoby po prostu niezwykle monotonne. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto trochę bliżej zainteresować się wszystkimi takimi możliwościami, gdyż charakteryzują się one w obecnych czasach tak ogromnym zróżnicowaniem, że przy niewielkim wysiłku praktycznie każdy z nas będzie mógł znaleźć dla siebie coś naprawdę dobrego.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często skarżymy się na chroniczną nudę. Zapewne uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie kiepskie. Przecież można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie są w stanie szczególnie docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, czyli generalnie bardziej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie za długie poczucie nudy nigdy nie jest fajne. W takim razie zastanówmy się co możemy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie narzekać na denerwującą nudę.
1 2 3 4 5 6