Menu strony
Gry
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród aktualnych rodzajów uzależnień coraz bardziej ugruntowaną pozycję zajmuje uzależnienie od sieci WWW i komputera. Podobnie rzecz wygląda z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują granie w gry komputerowe. Uzależnienie jak wiadomo jest stanem, w którym człowiek nie może obyć się bez jakiegoś konkretnego bodźca, jakim w tym przypadku jest granie w gry.
Targi gier

Zniewalające gry na Playstation, Xbox i PC - rozległa oferta

Sporo osób posiada obecnie jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy lubią czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką czy też filmem, dużo osób regularnie również grywa w przeróżne gry na pc albo też xbox360.
granie na PS3

Gry dla całej rodziny to super rozrywka na niepogodę!

Co poradzić internaucie, którzy siedzi bardzo często samemu w czterech ścianach, lecz ogólnie jakoś nie radzi sobie zbytnio z zapełnieniem czasu? Co prawda należy trochę zazdrościć tego typu człowiekowi, ponieważ jakby nie patrzeć posiadanie dużej ilości wolnego czasu to coś kapitalnego, ale nie jest powiedziane, że uczucie ciągłej nudy jest czymś dobrym, wartym zazdrości.
przykładowa gra na przeglądarkę

Jeżeli chodzi o gry na przeglądarkę, mamy dla Ciebie najlepsze oferty

Dużo znakomitej zabawy na najwyższym poziomie wyszukać możemy w sieci. Rewelacyjnie przygotowane dla rozmaitych grup wiekowych gry na przeglądarkę proponowane są w różnej tematyce. Znakomita jakość, całkowite dostosowanie do wymagań i potrzeb graczy, jak również spójność oraz dobra grafika to mocne strony tego typu gier. Warto decydować się dziś na rozrywkę na wysokim poziomie. Symulacje lotnicze, gry familijne, tzw. strzelanki… Do wyboru, do koloru! A wybór należy do użytkownika.

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
xbox i playstation na targach

Wskazówki dla fanów gier

Jeśli ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości, nawet niewielkie, musi zwłaszcza zapoznać się z myślami zamieszczonymi przez tego fana gier, który ma w kwestii grania wieloletnie doświadczenie. Ogólnie to nie ma niczego niefajnego w grach. Przecież to niewątpliwie jedna z lepszych rozrywek, form spędzania czasu. Świetnie, że nierzadko nawet całkiem wiekowi ludzie zauważają, iż na przykład gry fps ps3 są fantastyczną zabawą: nareszcie nie jest tak, że tylko młodzi bardzo lubią gierki.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.
granie na konsoli

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

Gracze, którzy nie zarabiają niestety za wiele - bądź nie dostają mega kieszonkowego, a więc wielka grupa społeczna, na całe szczęście ma sporo alternatyw, dzięki którym po prostu czymś całkowicie możliwym będzie zakup takich gierek, które są jak najbardziej sprawne, ale przy tym są naprawdę niedrogie. Wiadoma sytuacja - w dzisiejszych czasach różnego rodzaju płyty są zasadniczo "niszowym" produktem, zatem mega tanie raczej nie są, lecz jeśli nieco się gracz porozgląda, naprawdę nie powinien napotkać na duże problemy z bardzo wysokimi cenami.
Zakochani, Walentynki

Świetny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w każdym wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, ażeby było marzycielsko. Nie zawsze musi on kończyć się seksem, bo w wiernym związku istotne są także inne sprawy. Liczy się albowiem to, ażeby razem spędzony okres był prawidłowo wykorzystany.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Pewnie uczucie nudy, co jakiś czas, wcale nie jest aż takie kiepskie. Przecież można powiedzieć, że pewna nuda jest w porządku. Naturalnie to uczucie mogą zwłaszcza bardzo docenić ludzie, którzy ciężko pracują, czyli na co dzień bardziej uskarżają się na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie za długie poczucie znużenia w żadnym razie nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co moglibyśmy zrobić, aby po prostu w żadnym przypadku nie musieć się skarżyć na irytującą nudę.
1 2 3 4 5 6