Menu strony
Gry

Najpopularniejsze konsole do gier

Aktualnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle dzieciaki w kraju mają aktualnie aż tak dużo interesujących metod spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym później trochę się napisze. Na dobry początek napiszmy tak naprawdę dlaczego w żadnym razie nie należy ciągle wielce stereotypowo podchodzić do świata gier!
opakowanie ps4

Kolejne propozycje producenta gier na konsolę

Wysoka jakość gier, jaką gwarantuje dzisiaj producent wszystkim zaciekawionym nowościami klientom, przypadła do gustu już wielu osobom. Znakomicie zapowiadające się nowe gry na ps3 to sporo ulepszeń na tę japońskiego pochodzenia konsolę do gier wideo. PlayStation to konsola wykonana przez firmę Sony w połowie lat 90. Już wówczas cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, głównie w Stanach Zjednoczonych.
gry

Wybór gier na PS3 - co jest ciekawego

Firma Sony w roku 2013 zamierza wypuścić na rynek następną generację swojej najpopularniejszej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już odsłona tej konsoli wywołała ciekawość w środowisku graczy we wszystkich krajach. Dzienna data ukazania się nie jest obecnie znana, nie jest wiadome również na ulepszenie jakich technologii teraz postawił gigant przemysłu elektronicznego.
Targi gier

Zniewalające gry na Playstation, Xbox i PC - rozległa oferta

Mnogość osób posiada dziś jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy lubią czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką albo filmem, multum osób regularnie także grywa w różnorodne gry na pc czy też xbox360.
granatowy kontroler Xbox

Jakiego rodzaju urządzenie do grania i jaką gierkę najlepiej nabyć?

W dzisiejszych czasach na miłośników gier czeka tak wiele najróżniejszych urządzeń, że trudno wręcz wybrać, co kupić. Podczas czekania na tramwaj czy szkolnej przerwy doskonale sprawdzą się małe, wygodne smartfony, tablety lub konsole. Niewielkie rozmiary nie są jednak przyczyną tego, że będzie się źle na nich grać, gdyż poziomem wydajności już dawno przegoniły komputery sprzed kilkunastu lat. Do grania stacjonarnego, w mieszkaniach dużo lepsze powinny być normalne komputery PC z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz wydajniejsze notebooki, z których spora ilość za już zamontowane komponenty gwarantujące udane, wygodne granie.
scenka z Gran Turismo 6

Czym jest uzależnienie od komputera?

Wśród nowoczesnych rodzajów uzależnień coraz wyższą pozycję posiada uzależnienie od sieci WWW i komputera. Analogicznie sprawa ma się z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo to stan, w którym człowiek nie jest w stanie obyć się bez jakiegoś konkretnego bodźca, którym w tym przypadku jest granie w gry.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona tak naprawdę jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od normalnego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo.
xbox i playstation na targach

Wskazówki dla fanów gier

Jeśli ktoś jeszcze miewa jakieś wątpliwości, i to nawet niewielkie, musi w szczególności zaznajomić się z myślami umieszczonymi przez tego gracza, który ma w kwestii grania długoletnie doświadczenie. Ogólnie to naprawdę nie ma niczego niefajnego w grach. W końcu to na pewno jedna z fajniejszych rozrywek, form spędzania czasu. Doskonale, że nierzadko nawet wiekowi ludzie dostrzegają, iż powiedzmy gry fps ps3 są kapitalną zabawą: wreszcie nie jest tak, że tylko młodzi bardzo lubią gierki.

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórzy myślą, że gry planszowe to przestarzała forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duży, w związku z tym powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, które oferują je w sprzedaży. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy może wybrać coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
1 2 3 4 5 6