Menu strony
Gry
Gry planszowe

Pomysł na wieczór: gry planszowe

Długie wieczory nie muszą być nudne. Tak na spotkania z rodziną jak i na wieczory we dwoje warto wymyślić zabawę, która urozmaici nam czas. W czasie ostatnich kilku lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością jest granie w planszówki. Ich zróżnicowanie ułatwia odszukanie gry ciekawej dla każdego. Trzeba jedynie poszukać i próbować.

Najpopularniejsze konsole do gier

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Zestaw gier towarzyskich

Moda na gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, przygodowe czy podróżne zdobywają serca nie tylko młodzieży, ale również coraz częściej serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, restauracjach czy ośrodkach kultury. W grupie tworzą państwa, zabijają potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych trasach handlowych.
gra na ps3

Konsola do gier to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla chcących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: może granie na konsoli? Co prawda nie wydaje się, że akurat w tym przypadku grania na konsoli mówi się o czymś bardzo odkrywczym, lecz kto rzekł, iż takie nieco mniej ambitne pasje są niewskazane?
battlefield

Gry komputerowe - co warto kupić

Wielu ludzi posiada mylne wyobrażenia nt gier. Gry pecetowe kojarzą im się z krwią oraz obscenicznością. Obarczać winą tutaj powinno się ignoranckie media, które lubią gonić za zwykłą sensacją i wszelkie kwestie analizować płytko.
gry przeglądarkowe, gry www

Wybieramy najbardziej interesujące gry online

Kiedy staje się przed wyborem tej rewelacyjnej i niezwykle ciekawej gry, kiedy na rynku wyszukać można tak dużo różnych ofert, dla wielu zaczyna się problem. Dla wielu, jednak nie dla wszystkich, ponieważ pasjonaci gier online wiedzą, co dobre oraz jakimi wytycznymi się kierują. Młodzież, która zainteresowana jest nowatorskimi opcjami technicznymi wymaga od producenta wiele, a z każdym kolejnym wydaniem gry ich wymagania zmieniają się. Różne możliwe do nabycia na rynku gry akcji nie spodobają się wszystkim rodzicom, gdyż leje się tam krew oraz widać przemoc. Przed zakupem poleca się więc dokładnie przyjrzeć się specyfice gry, opisaną zazwyczaj przez producenta na opakowaniu.
Targi gier

Zniewalające gry na Playstation, Xbox i PC - rozległa oferta

Mnogość osób posiada dziś jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy uwielbiają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką bądź filmem, masa osób regularnie także grywa w różne gry na pc czy też xbox360.
Rozlicz się przez internet

Doskonale przygotowane gry na przeglądarki a opinie graczyOpcje różnego rodzaju rozrywek internetowych, takie jak gry strzelanki, dostępne są ogólnie, lecz to właśnie grający mogą wskazać te szczególnie swoim zdaniem godne polecenia opcje. Wybierając którąś z dostępnych teraz propozycji, stawia się na doskonałej jakości oferty gier. Możliwości do wyboru jest całe mnóstwo, dlatego wskazane jest zdecydować się na którąś z opcji, by jeszcze owocniej oraz ciekawie spędzić wolny czas. Gry w strzelanki cieszą się zainteresowaniem nie od dzisiaj, a oferty ciągle przybywa.

często spotykane gry w sieci

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by dało się pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie muszę, prawda? Ale gdyby ten wpis zobaczył laik growy, napiszę wprost: granie multiplayer to kompletnie nowe przeżycie.
granatowy kontroler Xbox

Jakiego rodzaju urządzenie do grania i jaką gierkę najlepiej nabyć?

W dzisiejszych czasach na wielbicieli gier czeka tak dużo najróżniejszych sprzętów, że trudno czasami wybrać, co kupić. Podczas czekania na autobus czy przerwy w szkole doskonale będą się sprawdzać niewielkie, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie wymiary nie są jednak powodem tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ wydajnością już dawno przegoniły komputery sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w domu dużo lepsze powinny być tradycyjne komputery PC z mocną kartą graficzną, ale również coraz wydajniejsze notebooki, z których spora ilość posiada już komponenty które gwarantują udane, wygodne granie.
1 2 3 4 5 6