Menu strony
Gra

Odkryj w gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy rodzinne zdobywają serca nie tylko dzieci, ale zarazem często serca dorosłych. Wspólnie budują państwa, zabijają potwory, współzawodniczą o ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych trasach handlowych.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na platformę Playstation 3

Wiele przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie albo dla przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak banalną. Niezbędne jest także wybranie odpowiedniego gatunku gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe albo wyścigowe. Najpewniej zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, jakie musi spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak przykładowo Watch Dogs.
nagranie w studio

Wiedźmin jest polskim towarem na eksport - Brytyjczycy stworzyli nawet wyjątkowo nowe słowo, żeby być w stanie przekładać pozycje Sapkowskiego

Przygody Wiedźmina są śledzone przez tysiące osób na wszystkich kontynentach. To chyba jedna z najczęściej przekładanych polskich książek, która jest czytana od Stanów aż do Chin.
gra

Czy gra The Sims jest powszechna?

Gry komputerowe cieszą się dzisiaj bardzo dużą popularnością. Cały czas na rynku pojawiają się ciekawe propozycje, nie tylko gier, ale także nowoczesnych konsol, które bardzo szybko zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej lubianych gier na świecie, jaka podbiła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
zestaw playstation i gry

Nowości dla fanów elektronicznej zabawy

Nie ma raczej niczego zbytnio dziwnego w tym, że ogólnie pojęta elektroniczna zabawa jest branżą która od długiego już czas przechodzi przez naprawdę dynamiczny rozwój. Przecież w wielu krajach świata możemy spotkać niemałe grono miłośników takich rzeczy, więc to, że nieustannie pojawiają się tutaj nowe rozwiązania jest w zupełności zrozumiałe. Na pewno warto zatem zainteresować się odrobinę bliżej wszystkimi takimi rzeczami, gdyż odznaczają się one obecnie tak dużym zróżnicowaniem, że dosłownie każdy z nas będzie mógł znaleźć wśród nich coś, co zapewni mu sporo fantastycznej zabawy.
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W erze wszechobecnego Internetu gry planszowe straciły nieco na wartości. Jeszcze niedawno całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Dziś rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Zestaw gier towarzyskich

Moda na gry planszowe

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy wojenne zdobywają oprócz serc młodzieży zarazem niejednokrotnie serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy świetlicach. Wspólnie podbijają państwa, pokonują potwory, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych trasach handlowych.
zestaw playstation i gry

W co warto grać w wolnym czasie na konsoli?

Pierwszą grą, zaprezentowaną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty tworzenia części gier szacowane są na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone na konsole – Xbox oraz PlayStation. Niedawno stworzono nowy typ tych urządzeń, co zapowiada kolejny przełom w świecie gier.

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to nieaktualna forma rozrywki. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duże, dlatego istnieje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
kontroler do gier

Gry są dla każdego

Kiedy pragniemy się zrelaksować po dniu trudnej pracy, to na pewno najlepiej robimy, jeżeli zakupimy sobie jedną z proponowanych konsol do gier. Wówczas będziemy posiadali wielki wybór dostępnych gier, jak i również różnych akcesoriów, dzięki którym satysfakcja z grania będzie rzeczywiście duża, a my nie tylko będziemy mieli możliwość grać sami, lecz także i będziemy mogli wybrać gry, gdzie będziemy mieli okazję się porównać z innymi graczami.
1 2 3