Menu strony
Gra
nagranie w studio

Wiedźmin jest polskim towarem na eksport - Brytyjczycy stworzyli nawet wyjątkowo nowe słowo, żeby być w stanie przekładać pozycje Sapkowskiego

Przygody Wiedźmina są czytane przez miliony ludzi na wszystkich kontynentach. To prawdopodobnie jedna z najczęściej przekładanych polskich pozycji, która jest znana od Stanów aż do Chin.

Znajdź gry planszowe dla siebie!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to nieaktualna forma rozrywki. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duże, dlatego istnieje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
kontroler do gier

Gry są dla każdego

Kiedy pragniemy się zrelaksować po dniu trudnej pracy, to na pewno najlepiej robimy, jeżeli zakupimy sobie jedną z proponowanych konsol do gier. Wówczas będziemy posiadali wielki wybór dostępnych gier, jak i również różnych akcesoriów, dzięki którym satysfakcja z grania będzie rzeczywiście duża, a my nie tylko będziemy mieli możliwość grać sami, lecz także i będziemy mogli wybrać gry, gdzie będziemy mieli okazję się porównać z innymi graczami.
gra

Czy gra The Sims jest powszechna?

Gry komputerowe cieszą się dzisiaj dosyć dużą popularnością. Cały czas na rynku pojawiają się następne propozycje, nie tylko gier, ale też zaawansowanych konsol, które natychmiast zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej lubianych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
gry przeglądarkowe, gry www

Zagraj z nami w nową grę rpg już dzisiaj

Utworzenie i skok popularności sieci odmieniły nasz świat. W naszym tekście nie będziemy omawiać tego, jak ogromny wpływ wykazuje internet na nasze życie. Skoncentrujemy się za to na jednym ważnym aspekcie, jakim jest dla wielu ludzi granie w sieci.
Zestaw gier towarzyskich

Moda na gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, logiczne czy wojenne podbijają oprócz serc dzieci także coraz częściej serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, restauracjach czy świetlicach. Razem tworzą państwa, walczą z potworami, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.

Odkryj w gry planszowe

Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, przygodowe czy podróżne zdobywają oprócz serc dzieci też niejednokrotnie serca dorosłych. Razem podbijają księstwa, zabijają potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych szlakach handlowych.
screen z gry komputerowej

W jakie gry bardziej opłaca się grać: w komputerowe czy planszowe?

Rynek gier jest nad wyraz dynamiczną specjalnością. Każdego roku przybywa tu wiele tytułów. Ludzie nieustannie je nabywają, bo w naszych ciężkich czasach gry stały się odskocznią od trudów codzienności. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się potężną popularnością. Jedni wolą wirtualny świat, drudzy realne spotkanie z bliższymi. Które gry są lepsze: planszowe czy wirtualne?
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W dobie wszechobecnego Internetu gry planszowe przestały być modne. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. Obecnie rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
zabawa

Gry planszowe rozwijają!

Kochasz swoje pociechy? Chcesz ciekawie i z pożytkiem spędzić popołudnie ze swoimi pociechami? Wyłącz telewizor i komputer. Nic tak nie stymuluje rozwoju dziecięcego, jak lektury i gry planszowe, to powszechna opinia. Dziś doradzę, jakie tytuły wybrać, abyś i ty również dobrze się bawił, rodzicu.
1 2 3