Menu strony
Zwierzęta
karma dla psa brit

Jak dobrze dbać o pieska

Każdy wielbiciel i posiadacz pieska wie, że należy o niego porządnie zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o normalne szczepienia i dbanie o jego higienę, lecz również o właściwe odżywianie.


Jak dobrze dbać o pieska

Wyłonienie stosownej zbilansowanej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie proste jakby się wydawało.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od dawnych epok. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zdobywania mięsa i skór. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo przekształcały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako przyszywani członkowie rodzin, i bardzo uważne i przydatne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W czasie zakupu nowego zwierzęcia należy zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi danych zwierząt, takich jak przykładowo mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj sprawą banalną, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się tego typu działalnością łatwo popaść w dezorientację. Dlatego też doskonałym pomysłem przed udaniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
piękny wąż w terrarium

Wspaniałe nietypowe zwierzęta hodowlane

Nawiedzając sklep ze zwierzętami bardzo prędko jest sposobność spostrzec, jak duża liczba zwierząt tam jest przechowywana. Dzięki temu też każdy bez wyjątku fan może wyszukać pasujące dla siebie zwierzę. Nade wszystko w takich sklepach zoologicznych będzie możliwość nabyć powszechnie spotykane zwierzęta, lecz nie będzie również brak szczególnie rzadko spotykanych zwierząt.
Akwarium

Poradnik - jakie zwierzę kupić dziecku

Dziesiątki opiekunów nie wie, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy jest to trafiony pomysł? Czy mądrze jest sprawić dziecku zwierzątko? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i które zwierzątko będzie najlepszym wyborem?
mastiff z Tybetu

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę spora frajda?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to w sumie jakby powiedzieć, że Wrocław leży na obszarze Polski. Wszyscy to świetnie wiedzą. Jednak należy to powtarzać, ponieważ nadal w naszych schroniskach żyje wiele psiaków, które z wielkim żalem czekają na nowego pana, człowieka, który je przygarnie
.
Pies rasy mastif tybetański

Fachowa opieka nad twoim psem

Każdy właściciel zwierzaka wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. profesjonalna pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz zbilansowana dieta w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby sierść naszego czworonoga była piękna i lśniąca musimy dobrze o nią dbać a także dobierać kosmetyki przeznaczone dla zwierząt. Pod żadnym pozorem nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć w odpowiedni specjalistyczny szampon dla psów.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak zadbać o najlepszą i zbilansowaną dietę kota?

Od wielu stuleci towarzyszyły nam zwierzęta, zwłaszcza paru szczególnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu okazały się psy – właściwie wilki, należące niemniej do psowatych – jakie dotąd snuły się za ludzkimi gromadami w nadziei na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś oczywistym w tych zgromadzeniach. Zaczęto je oswajać i wykorzystywać do strzeżenia mienia, wsparcia w łowach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najróżniejszych odmian, tak różnych, że skłaniają do zadawania pytań, czy należą wciąż do jednego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miastach.
zakupy

Dokonuj w każdym przypadku satysfakcjonujących zakupów, bez względu na to, czego w tej chwili szukasz

Zakupy są nieodłącznym aspektem ludzkiego życia, wykonujemy je, kupując produkty potrzebne dla gospodarstwa, jak też sprawiając sobie drobne i większe przyjemności. Nie bacząc na to, jaką postać mają zakupy, warto dołożyć starań, aby okazały się one rzeczywiście satysfakcjonujące i stały się powodem do zadowolenia. Zadowalających zakupów można dokonywać tak i w sklepach klasycznych, jak też w cieszących się coraz większą renomą sklepach internetowych. Trzeba jednakże wiedzieć, które towary wybierać i decydować się na te o rzeczywiście świetnej jakości.
pies

Gdzie opłaca się nabywać artykuły dla zwierząt?

Każdy właściciel jakiegoś zwierzaka, wie, że psa, kota, lub żółwia uznaje się za członka rodziny. Chcemy dla naszych futerkowych kompanów jak najlepiej, dlatego inwestujemy w profesjonalne karmy i najlepsze akcesoria i zabawki.
1 2 3