Menu strony
Koty
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli jak odpowiednio dbać o mruczka

Świat bez kotów musiałby być zły. Sporo ludzi nie potrafi żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie słucha poleceń, jest zupełnie niezależny, czasami coś podrapie (szczególnie, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.
kot

W jakiego typu karmę dla kotów warto inwestować

Spostrzec można tendencję zwiększonego zainteresowania rozmaitymi, nierzadko bardzo oryginalnymi sposobami na zadowalanie zwierząt. Zwiększająca się renoma pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzi coraz więcej właścicieli i właścicielek czworonogów, powoduje wzrost popytu na nowe akcesoria dla kotów.
kot

Przechowywanie mruczków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu często przygarniane są przez ludzi, którzy mają niewiele czasu z uwagi na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w raczej spokojnym otoczeniu, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wypływa przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W dużej liczbie przypadków bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam też żywe osobniki.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby nie chorował?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzęta. Zaczęli dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - nawet ludzie pierwotni zaczynali zauważać, że niektóre zwierzęta, przede wszystkim psowate, łatwo oswoić, a kiedy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i wiernością, ale również czujnością, czy nawet, po odpowiednim szkoleniu, pomocą w szukaniu zwierzyny i polowaniach.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest bardzo ważne. Dobór prawidłowej diety musisz koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę cechy twojego małego towarzysza – głównie liczbę lat, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To jasne, że czworonogi dorosłe muszą być inaczej odżywiane, niż małe, a sterylizowany pies w inny sposób, niż ten bez zabiegu.
kotek

Sprawdzaj recepturę kupowanej karmy

Trzeba powiedzieć, że każde zwierzę potrzebuje czegoś kolejnego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą potrzebowały witamin, które będą osłaniały ich stawy, a drugie znowu będą potrzebowały karmy, która pozwoli im zmagać się z alergiami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy odpowiednią karmę, należy się uważnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka i jaką dietę powinien on stosować.
psy

Karma dla kotów musi być zdrowa i smaczna

Te osoby, które mają zwierze w domu doskonale wiedzą, że kot czy pies jest członkiem rodziny. Dlatego dla własnego zwierzaka szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeśli zależy nam na tym by nasz czworonóg był właściwie karmiony wybieramy te wyroby, które są przygotowywane z naturalnych składników. Karma dla psa bosch to idealne rozwiązanie, jeśli ważna jest dla nas jakość. Karmy tej firmy robione są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu szczenięta mogą prawidłowo się rozwijać.
kot

Posiadasz kota?

Dawniej posiadanie kotów było ryzykowne. Najbardziej narażone na szykany były niewiasty, właścicielki czarnych zwierzaków, bo mogły zostać obwiniane o bycie czarownicą i zakończyć żywot na płonącym stosie. Na szczęście wyznanie nie posiada już ważnej roli w społeczeństwie i dziś można trzymać koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.
Karma sucha dla kotów Acana

Nabywanie karm dla kotów

W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać szczególnie mocno o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również ciągłego zabiegania nawet byle łatwe zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, a także mocno denerwującym doświadczeniem.
1 2