Menu strony
Koty
psy

Karma dla kotów musi być zdrowa i smaczna

Te osoby, które mają zwierze w domu doskonale wiedzą, że kot czy pies jest członkiem rodziny. Dlatego dla własnego zwierzaka szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeśli zależy nam na tym by nasz czworonóg był właściwie karmiony wybieramy te wyroby, które są przygotowywane z naturalnych składników. Karma dla psa bosch to idealne rozwiązanie, jeśli ważna jest dla nas jakość. Karmy tej firmy robione są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu szczenięta mogą prawidłowo się rozwijać.
kot

Przechowywanie mruczków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Dzięki temu częściej wybierane są przez osoby, które mają mało czasu z uwagi na pracę i pozostałe obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnym otoczeniu, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.
kot

Posiadasz kota?

Dawniej posiadanie kotów było ryzykowne. Najbardziej narażone na szykany były niewiasty, właścicielki czarnych zwierzaków, bo mogły zostać obwiniane o bycie czarownicą i zakończyć żywot na płonącym stosie. Na szczęście wyznanie nie posiada już ważnej roli w społeczeństwie i dziś można trzymać koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby nie chorował?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych gospodarstw zwierzaki. Zaczęli dawno temu i trwa to do dzisiaj. Przede wszystkim, niektóre gatunki są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że pewne gatunki, przede wszystkim wilki, dają się oswoić, a kiedy już się to uda, te odwdzięczają się nie tylko oddaniem i wiernością, lecz także czujnością, a nawet, przy właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.
Karma sucha dla kotów Acana

Nabywanie karm dla kotów

W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać szczególnie mocno o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również ciągłego zabiegania nawet byle łatwe zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, a także mocno denerwującym doświadczeniem.
Karma dla kotów

Świetne opcje do wyboru a sklep zoologiczny

Godny zaufania wśród konsumentów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie możemy znaleźć różne niezbędne produkty dla naszych pupili, oferuje także rozmaite akcesoria. Niesamowicie potrzebne w danej chwili rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, a ceny wręcz zniewalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka chce inwestować w szczególności w wysoką jakość. Warto szczegółowo analizować potrzeby naszego zwierzaka oraz dawać mu to, co najlepsze.
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej specyficznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wypływa w pierwszej kolejności z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza elementami dla zwierząt oferuje się tam też żywe osobniki.
Żywienie kotów

Jaką karmę kupić dla domowego kota?

Mały brzdąc, który z zapałem eksploruje otaczający go świat, umie nas zaskoczyć. Istnieją takie rodzaje pytań, których pragnęlibyśmy przez długi czas nie słyszeć z ust swojego dziecka. Ale w końcu nadejdzie ten tyle już odwlekany moment i nasz maluch z całym zdecydowaniem oznajmia nam, że chce mieć zwierzątko.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak zadbać o najlepszą i zbilansowaną dietę kota?

Od wielu wieków towarzyszyły nam zwierzęta, zwłaszcza kilku szczególnych gatunków. Szczególnie przyjacielskie już dawno temu okazały się psy – a raczej wilki, wliczające się niemniej do psowatych – które tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na resztki z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Zaczęto je oswajać i korzystać z nich do pilnowania mienia, wsparcia w łowach i innych czynnościach. Obecnie psy najrozmaitszych odmian, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do jednego gatunku, towarzyszą ludziom we wsiach i w miastach.

Kiedy mamy kotka w pokoju

Koty to zadziwiające stworzenia. Każdy, kto ma to zwierzę w domu, z pewnością się z tym zgodzi. Jeżeli więc w odpowiedzi na wieczne prośby naszego brzdąca, chcemy mu wreszcie kupić jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzaki bardzo niezależne. Mogą sobie dać radę bez człowieka, aczkolwiek wielkodusznie znoszą naszą obecność w otoczeniu. Kiedy bowiem kupujemy kota, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do swojego mieszkania niepodzielnego króla. To właśnie on decyduje, kiedy możemy go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kotka, z pewnością nauczy się cierpliwości, gdyż to zwierzę na pewno nie pozwoli sobą rządzić.
1 2