Menu strony
Gry planszowe
Zakochani, Walentynki

Świetny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w wszelkim wieczorze jaki to jest spędzony we dwoje chodzi o to, żeby było romantycznie. Nie stale musi on zamykać się seksem, albowiem w wiernym związku liczy się coś więcej. Liczy się ponieważ to, ażeby razem spędzony okres był odpowiednio zagospodarowany.
granie w pasjansa na komputerze

Współczesne gry to przede wszystkim gry komputerowe oraz strategiczne.

W gry gra prawie każdy, młodzi i duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najlepsze iloraz najciekawsze, a na rynku jest ich tak wiele oraz co pewien czas pojawiają się lepsze. By dobrze poklasyfikować gry, można wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników. Są przykładowo gry typowo ruchowe, chociażby piłka nożna, czy logiczne, jak szachy, a jeszcze hazardowy, jak poker. Można jeszcze rzec, że wiele gier spaja dwie, lub nawet wszystkie te grupy. A główną zasadą, która łączy gry to to, iż się w nich walczy, zaś one jedne uczą przyzwoitej rywalizacji.
Gry planszowe

Pomysł na wieczór: gry planszowe

Jesienne wieczory nie muszą być nudne. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto urozmaicić ten czas dobrą rozrywką.. W trakcie ostatnich paru lat coraz popularniejszym rozwiązaniem okazuje się wybranie gier planszowych. Różnorodność pozwala na odszukanie gry wciągającej większości. Wystarczy jedynie poszukać i popróbować.
Gra o Tron (Game of Thrones)

Najciekawsze gry dla najmłodszych

Gry planszowe, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w najmłodszych pasję i ciekawość otaczającym je światem. To właśnie od gier i zabaw zaczyna się przygoda z nauką tysięcy dzieci. Fajne gry planszowe uczą, dają radość, a także dostarczają potężnej ilości frajdy osobom grającym nie zważając na ich wiek, karnację albo płeć. Dorośli grający z dziećmi w gry ze swoich lat młodości dopuszczają maluchy do intrygującego świata zabawy i nauki. Najlepiej jednak, gdy malec poza poznaniem dawniejszych rodzajów gier ma także możliwość zapoznania się z współczesnymi rodzajami gier.
Gra planszowa Monopoly

Akcesoria do planszówek

Współcześnie gry planszowe są stworzone nie jedynie dla dzieci, lecz mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą a, także interesującą rozrywkę. Są to dla przykładu gry logiczne a, także strategiczne, ale nie tylko – do jednych z najpopularniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry fabularne pozwalają na wcielenie się w daną postać a, także funkcjonowanie jej po fikcyjnym uniwersum.
gry planszowe

Stare i nowe gry planszowe wracają

Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że wciąż gry planszowe posiadają ogromne rzesze zwolenników, zwłaszcza, iż pozwalają zagrać większej ilości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma szanse w nie grywać cała rodzina, dzięki czemu mocniej się ona ze sobą zżywa.