Menu strony
Gry planszowe
Gra o Tron (Game of Thrones)

Najciekawsze gry dla najmłodszych

Planszówki, od niepamiętnych czasów obecne w Europie, od setek lat skutecznie rozwijają w w maluchach pasję i zainteresowanie światem, w którym żyją. To właśnie od gier i zabaw zaczyna się przygoda z nauką tysięcy maluchów. Fajne gry planszowe edukują, dają radość, a także dostarczają gigantycznej ilości frajdy osobom grającym bez względu na ich wiek, kolor skóry bądź też płeć. Dorośli grający z dziećmi w gry ze swoich lat młodości wprowadzają dzieci do ciekawego świata zabawy i nauki. Najpewniej jednak, kiedy maluch poza poznawaniem starszych rodzajów gier posiada także możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rodzajami gier.
Gry planszowe

Pomysł na wieczór: gry planszowe

Weekendowe popołudnia nie muszą być nudne. Czy to rodzinne spotkania czy we dwoje warto urozmaicić ten czas dobrą rozrywką.. W trakcie ostatnich kilku lat coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie umożliwia wybór gry ciekawej dla całej grupy. Wystarczy tylko szukać i popróbować.
granie w pasjansa na komputerze

Współczesne gry to przede wszystkim gry komputerowe oraz strategiczne.

W gry grają prawie wszyscy, młodzi oraz dorośli. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać gry najlepsze iloraz najatrakcyjniejsze, a na rynku istnieje ich niewątpliwie dużo i co pewien czas ukazują się lepsze. Żeby dobrze posegregować gry, można zwrócić uwagę bardzo wiele okoliczności. Funkcjonują na przykład gry klasycznie ruchowe, choćby siatkówka, czy umysłowe, jak szachy, a ponadto hazardowy, jak ruletka. Można również powiedzieć, że sporo gier spaja dwie, albo nawet wszystkie te grupy. A podstawową zasadą, która składa się na gry jest to, że się w nich rywalizuje, zaś one też uczą przyzwoitej rywalizacji.
Gra planszowa Monopoly

Akcesoria do planszówek

Współcześnie gry planszowe są stworzone nie jedynie dla dzieci, lecz mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą a, także interesującą rozrywkę. Są to dla przykładu gry logiczne a, także strategiczne, ale nie tylko – do jednych z najpopularniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry fabularne pozwalają na wcielenie się w daną postać a, także funkcjonowanie jej po fikcyjnym uniwersum.
gry planszowe

Stare i nowe gry planszowe wracają

Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że wciąż gry planszowe posiadają ogromne rzesze zwolenników, zwłaszcza, iż pozwalają zagrać większej ilości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma szanse w nie grywać cała rodzina, dzięki czemu mocniej się ona ze sobą zżywa.
Zakochani, Walentynki

Świetny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w każdym wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, aby było marzycielsko. Nie zawsze musi on kończyć się stosunkiem płciowym, ponieważ w wiernym związku liczy się coś więcej. Liczy się bowiem to, żeby wspólnie spędzony okres był dobrze wykorzystany.