Menu strony
Psów
polowanie

O jakich sprawach trzeba pamiętać szykując legowisko dla swojego psa?

Wszyscy miłośnicy psów stają czasami przed koniecznością przygotowania psu należytego miejsca wypoczynku. Jednak pies może nie zechcieć z różnorodnych powodów spędzać w tamtym miejscu czasu.
Karma dla kotów

Karmy dla psów

Właściwie w ostatnich dziesięcioleciach przeszła znacząca zmiana w myśleniu o żywieniu czworonogów. Niegdyś psy raczyło się tym, co akurat było na obiad, nie wspominając już o tych bezmyślnych ludziach, którzy serwowali pieskom odpadki. Teraz na rynku działa wiele różnych producentów psiej i kociej żywności, wybór jest zatem niezły. Można spotkać karmy dla psów w wielu odmianach i zaprojektowane dla różnych typów zwierząt. W tym krótkim tekście opisujemy parę praktycznych wskazówek, które trzeba poznać, gdy pragniesz wybrać dla swojego psiaka odpowiednie karmy dla psów.
koszt

Jak dbać o psa, żeby był zdrowy i radował nas swoim radosnym szczekaniem?

Jedni z nas lubią psy, inni koty. Dla pierwszych jak i drugich pragniemy wszystkiego co najlepsze. Aby psiak radował się na nasz widok, aby radośnie merdał ogonem, a kot wskakiwał nam na kolana, kiedy wyłącznie nadarzy jemu się tego typu okazja.
broń palna

Twój pies wiele dla Ciebie znaczy

Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najdoskonalsze.


Twój pies wiele dla Ciebie znaczy

Uwielbia ganiać po lesie, bardzo dobrze, jeśli robi to bez smyczy. Starasz mu się to zapewnić, lecz boisz się, że następny raz pogna za zwierzyną.