Menu strony
Kinect
granie na konsoli Xbox

Interesujące możliwości od producentów – gry na Kinect i gry na Move

Kontroler ruchu, jakim jest między innymi Kinect, zdążył do teraz zyskać rzeszę fanów, którzy nie zamienią go na żaden inny. Rozchwytywane gry na Kinect wymieniane są przez pasjonatów jednym tchem. Tak na rynku – w sklepach ze sprzętem tego typu, jak i na tematycznie odpowiednich forach internetowych odnaleźć można już dzisiaj niezwykle atrakcyjne rozwiązania, które związane są z grami na Kinecta. Zwiększająca się popularność takich gier mówi sama przez się!
konwent graczy

Czy gra na konsolę to odpowiedni pomysł na podarunek dla dziecka na pierwszą komunię?

Jednym z kluczowych chwil twojego dziecka jest niewątpliwie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila wielkiej radości i niemałych doznań, jednak wielokrotnie nasz maluch nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest ten dzień. Przeżycia duchowe nierzadko zasłania cała otoczka tej uświęconej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i serdeczni przyjaciele, mama przygotowuje wyjątkową ucztę, a co istotne od każdego dostanie prezent, pieniężny lub rzeczowy. Te ostatnie kwestie na pewno biorą górę nad kwestiami duchowymi. Z jednej strony nie można się temu dziwić, naturalne jest, że mając 8-9 lat w głowie malucha góruje w szczególności zabawa. Zostając w temacie uciech i prezentów, warto przeanalizować co sprawi największą satysfakcję naszemu maluchowi.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.