Menu strony
Konsola

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś tą osobą, która poszukuje ciekawej rozrywki, po prostu musisz wiedzieć, że doskonałym rozwiązaniem są chociażby konsole. Na przykład godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - w ostatnim czasie owa konsola błyskawicznie się rozwija, a więc z pewnością poradzimy sobie ze wszystkim. To znaczy pewnie owa konsola bardzo się dla nas spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na dosłownie całym świecie!
gra na Xboxie

Jakie wymienia się zalety grania na konsoli xbox 360

Wiele osób nie może sobie wyobrazić codziennej rozrywki bez używania elektroniki. Od okresu, gdy zza wschodniej granicy przywożono nagminnie małe konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek mobilnej rozrywki zmienił się niesamowicie. Dzisiaj do standardu należy posiadanie przy sobie jakiegoś smatrfona, który wydajnością i możliwościami bije na głowę komputerowy sprzęt sprzed dekady. Popularne są również najróżniejsze konsole oraz tablety, no i nie można zapomnieć o tradycyjnych komputerach.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne uczucie nudy, raz na jakiś czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie to uczucie są w stanie szczególnie docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem na co dzień raczej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż naturalnie zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. A więc zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby po prostu nigdy nie skarżyć się na ciągłą nudę.
xbox i playstation na targach

Czy wiesz jakie hity szykują się na konsole?

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego peceta użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj doskonałej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z ogromnym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
screen z need for speed

Maksymalny poziom wirtualnej rozrywki

Nie powinno być raczej jakichkolwiek wątpliwości co o tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka zalicza się w obecnych czasach do zdecydowanie najważniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu dla całego mnóstwa rozmaitych ludzi na całym świecie. Jest to oprócz tego bardzo rozbudowana branża w której dosłownie cały czas pojawia się całe mnóstwo rozmaitych nowości, co oczywiście jest doskonałą wiadomością dla każdego z nas – w końcu z tego powodu możliwości w kwestii zabawy są tu bardzo duże. Jeżeli ktoś poszukuje zatem dla siebie naprawdę ciekawego hobby, to zdecydowanie powinien zainteresować się tym nieco bliżej, bo bez wątpienia będzie to dla niego fantastyczna propozycja. Warto zwrócić uwagę na to, że gry odznaczają się w chwili obecnej sporym zróżnicowaniem, więc trzeba tylko nieco się tym zainteresować aby dosłownie zawsze znaleźć coś pasującego do swoich osobistych gustów.

Konsole do gier dla każdego

Wybór dobrej konsoli do gier dla siebie lub bliskich przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zwyczajowo rzeczą banalną. W natłoku firm produkujących konsole prosto stracić orientację. Dobrze zawsze zrobić wstępną selekcje najważniejszych cech, jakie musi spełniać wspaniała konsola. Wiele przykładów odpowiednich konsol i gier na nie da się wyszukać w necie wpisując dla przykładu zapytanie Nintendo 3DS. W ten sposób da się zyskać cenne informację o jej zaletach.
przykładowa gra na PlayStation4

Jakim sposobem spędzać fajnie czas?

W wielu przypadkach mocno uskarżamy się na brak wolnego czasu. Jednakowoż kiedy już wreszcie będzie nam dane trochę odpocząć, to po prostu w zupełności nie mamy pojęcia co takiego interesującego robić. Naturalnie coś się zapewne znajdzie, lecz nie jest powiedziane, że ciekawe zajęcie wolnych chwil jest łatwe. W żadnym razie tak niestety nie jest! Jednakże bez dwóch zdań są ciekawe idee. Może konsole? W końcu to nie gry na komputerze, lecz właśnie konsole są fajniejsze. To oczywiście wyłącznie subiektywna opinia, z którą zapewne znacząca część internautów nie zgodzi się. Cóż, mieszkamy w wolnym kraju, jest wolność słowa.