Menu strony
Konsola

Najpopularniejsze konsole do gier

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Konsole do gier dla każdego

Wybór dobrej konsoli do gier dla siebie albo bliskich przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj rzeczą banalną. W natłoku firm produkujących konsole łatwo popaść w dezorientacje. Najpewniej zawsze przeprowadzić początkową selekcje najbardziej istotnych cech, jakie musi spełniać doskonała konsola. Wiele przykładów konkretnych konsol i gier na nie można wyszukać w necie wpisując na przykład zapytanie Nintendo 3DS. W taki sposób można zyskać istotne informację o jej zaletach.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Nierzadko skarżymy się na chroniczną nudę. Pewnie poczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście takie uczucie są w stanie w szczególności docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie bardziej narzekają na brak czasu. Jednak naturalnie długie poczucie znużenia w żadnym razie nie jest czymś świetnym. A więc pomyślmy co możemy robić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie uskarżać się na denerwującą nudę.
gra na Xboxie

Jakie wymienia się zalety grania na konsoli xbox 360

Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennego dnia bez używania elektroniki. Od okresu, kiedy zza wschodniej granicy przywożone były małe konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek mobilnej rozrywki bardzo się zmienił. Dzisiaj do standardu należy użytkowanie smartfona, który wydajnością i możliwościami będzie bił głowę komputery sprzed dekady. Bardzo popularne są także przeróżne konsole oraz tablety, no i zapomnieć nie można o stacjonarnych.

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co możemy wnosić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z dużym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
xbox i playstation na targach

Czy wiesz jakie hity szykują się na konsole?

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeśli jesteś tą osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, najzwyczajniej powinieneś mieć na uwadze, że strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Przykładowo godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnimi czasy ta konsola błyskawicznie się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości poradzimy sobie ze wszystkim. Tzn. pewnie owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemalże całym świecie!
przykładowa gra na PlayStation4

Jakim sposobem spędzać fajnie czas?

W wielu przypadkach mocno uskarżamy się na brak wolnego czasu. Jednakowoż kiedy już wreszcie będzie nam dane trochę odpocząć, to po prostu w zupełności nie mamy pojęcia co takiego interesującego robić. Naturalnie coś się zapewne znajdzie, lecz nie jest powiedziane, że ciekawe zajęcie wolnych chwil jest łatwe. W żadnym razie tak niestety nie jest! Jednakże bez dwóch zdań są ciekawe idee. Może konsole? W końcu to nie gry na komputerze, lecz właśnie konsole są fajniejsze. To oczywiście wyłącznie subiektywna opinia, z którą zapewne znacząca część internautów nie zgodzi się. Cóż, mieszkamy w wolnym kraju, jest wolność słowa.
screen z need for speed

Maksymalny poziom wirtualnej rozrywki

Nie powinno być chyba najmniejszych nawet wątpliwości co o tego, że ogólnie pojęta komputerowa rozrywka zalicza się w chwili obecnej do absolutnie najpopularniejszych sposobów na wykorzystywanie wolnego czasu dla wielu rozmaitych ludzi na całym świecie. Jest to ponadto bardzo rozbudowana dziedzina w której praktycznie cały czas pojawia się całe mnóstwo różnych nowości, co oczywiście jest doskonałą wiadomością dla każdego z nas – w końcu dzięki temu możliwości w kwestii zabawy są tutaj naprawdę szerokie. Jeśli ktoś szuka w takim razie dla siebie faktycznie interesującego hobby, to jak najbardziej powinien zaciekawić się tym odrobinę bliżej, gdyż z pewnością będzie to dla niego rewelacyjna propozycja. Warto zwrócić uwagę na to, że gry odznaczają się w chwili obecnej sporym zróżnicowaniem, więc należy tylko nieco się tym zainteresować aby praktycznie w każdym przypadku znaleźć coś pasującego do swoich osobistych upodobań.