Menu strony
Konsola

Najpopularniejsze konsole do gier

Dziś modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - przedni pomysł na zabicie czasu

Bardzo często uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co jakiś czas, nie jest aż takie kiepskie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie bardziej narzekają na brak wolnego czasu. Jednakowoż oczywiście za długie poczucie nudy nigdy nie jest czymś świetnym. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym przypadku nie uskarżać się na ciągłą nudę.
joystick

Myślisz o kupnie ps3? Przeczytaj nasze porady

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje fantastycznej rozrywki, po prostu musisz wiedzieć, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są chociażby konsole. Np. godna dużego zainteresowania jest konsola xbox - ostatnio owa konsola szybko się rozwija, więc bez najmniejszego cienia wątpliwości będziemy w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Tzn. zapewne owa konsola bardzo mocno nam się spodoba. Przecież Xbox ma sympatyków na niemal całej kuli ziemskiej!

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
xbox i playstation na targach

Czy wiesz jakie hity szykują się na konsole?

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.
przykładowa gra na PlayStation4

Jakim sposobem spędzać fajnie czas?

W wielu przypadkach mocno uskarżamy się na brak wolnego czasu. Jednakowoż kiedy już wreszcie będzie nam dane trochę odpocząć, to po prostu w zupełności nie mamy pojęcia co takiego interesującego robić. Naturalnie coś się zapewne znajdzie, lecz nie jest powiedziane, że ciekawe zajęcie wolnych chwil jest łatwe. W żadnym razie tak niestety nie jest! Jednakże bez dwóch zdań są ciekawe idee. Może konsole? W końcu to nie gry na komputerze, lecz właśnie konsole są fajniejsze. To oczywiście wyłącznie subiektywna opinia, z którą zapewne znacząca część internautów nie zgodzi się. Cóż, mieszkamy w wolnym kraju, jest wolność słowa.
screen z need for speed

Maksymalny poziom wirtualnej rozrywki

Nie powinno być chyba najmniejszych nawet wątpliwości co o tego, że ogólnie pojęta komputerowa rozrywka zalicza się w chwili obecnej do absolutnie najpopularniejszych sposobów na wykorzystywanie wolnego czasu dla wielu rozmaitych ludzi na całym świecie. Jest to ponadto bardzo rozbudowana dziedzina w której praktycznie cały czas pojawia się całe mnóstwo różnych nowości, co oczywiście jest doskonałą wiadomością dla każdego z nas – w końcu dzięki temu możliwości w kwestii zabawy są tutaj naprawdę szerokie. Jeśli ktoś szuka w takim razie dla siebie faktycznie interesującego hobby, to jak najbardziej powinien zaciekawić się tym odrobinę bliżej, gdyż z pewnością będzie to dla niego rewelacyjna propozycja. Warto zwrócić uwagę na to, że gry odznaczają się w chwili obecnej sporym zróżnicowaniem, więc należy tylko nieco się tym zainteresować aby praktycznie w każdym przypadku znaleźć coś pasującego do swoich osobistych upodobań.
gra na Xboxie

Jakie wymienia się zalety grania na konsoli xbox 360

Wielu ludzi nie może sobie wyobrazić codziennej rozrywki bez sprzętu elektronicznego. Od czasów, gdy zza wschodniej granicy przywożono nagminnie nieduże konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek mobilnej rozrywki zmienił się niesamowicie. Dziś do standardu należy użytkowanie smartfona, który wydajnością oraz możliwościami będzie bił głowę komputerowy sprzęt sprzed kilkunastu lat. Popularne są także przeróżne tablety i konsole, no i zapomnieć nie można o tradycyjnych komputerach.
xbox i playstation na targach

producentów gier czy na konsolę

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, aby nowa gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Konsole do gier dla każdego

Wybranie odpowiedniej konsoli do gier dla siebie lub bliskich z rodziny nie bywa w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj rzeczą prostą. W natłoku firm produkujących konsole łatwo popaść w dezorientacje. Najlepiej zawsze zrobić początkową wybór kluczowych cech, jakie musi spełniać wymarzona konsola. Ogromną ilość przykładów konkretnych konsol i gier na nie można znaleźć w Internecie wpisując dla przykładu zapytanie Nintendo 3DS. W ten sposób można otrzymać ważne informację o jej zaletach.