Menu strony
Pies
pies na spacerze

W jaki sposób działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszem i wobec wiadomo, nieposkromiony pies lub kotek potrafi w trakcie zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, jakich rezultaty częstokroć przyprawiają nie tylko o ból głowy, lecz również związane są z ogromnymi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o młodych nasadzeniach, organizacji nowej rabatki kwiatowej bądź oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?
Kot, zwierzęta domoiwe

Czego nie wiemy o diecie psów i kotów

Karmienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi wymagań dotyczących diety naszych podopiecznych a wręcz przeciwnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzęta trzymane w blokach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są bardziej podatne na infekcje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Zmiany mają wpływ także żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dostarcza kluczowych minerałów, makro i mikroelementów.
pies

Troska o psa nie jest teraz nie na miejscu

Prawie każdy właściciel psa wielce lubi swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Jeżeli też posiadasz psa, niewątpliwie wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest obecnie niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów praktycznie wszystko.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest bardzo ważne. Dobór prawidłowej diety musisz koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę cechy twojego małego towarzysza – głównie liczbę lat, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To jasne, że czworonogi dorosłe muszą być inaczej odżywiane, niż małe, a sterylizowany pies w inny sposób, niż ten bez zabiegu.
perfectbreed.pl

Psy: przyjaciele domu oraz członkowie rodziny

Posiadacze milusińskich którymi są psy od chwili ich wzięcia pod własny dach muszą mieć świadomość tego, iż porywają się na nie małą odpowiedzialność. Małe psy tak samo jak dorosłe pieski domagają się wiele zainteresowania, jak też inwestycji, co niektórym po jakimś czasie wydaje się zbyt denerwujące.
karma dla psa brit

Jak dobrze dbać o pieska

Każdy wielbiciel i właściciel pieska wie, że należy o niego porządnie zadbać. Nie chodzi tu jedynie o regularne szczepienia i dbałość o jego higienę, ale również o odpowiednie żywienie.


Jak dobrze dbać o pieska

Wyłonienie stosownej zbilansowanej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie proste jak może się wydawać.
tableau - Auto

Weterynarze na terenie Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby dopomóc własnemu czworonożnemu przyjacielowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków to bardzo piękne miasto, które to żyje zarówno za dnia, jak i nocą. Nie zadziwia więc fakt, iż sporo sklepów, czy też instytucji, działa tam przez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi dokładnie przez dwadzieścia cztery godziny.
domy wielorodzinne

Preparaty przeznaczona na kleszcze oraz jedzenie przeznaczone dla psów - a więc, jakie rzeczy są dobre dla naszego pupilka

Masz w domku pieska? W tego rodzaju wypadku powinieneś dbać o jego zapotrzebowania! Odpowiednia jedzenie i specyfik przeciwko kleszczom ma możliwość zdziałać więcej, aniżeli Ci się może wydawać!
pasze dla koni sportowych

Czym nakarmić konia? Zobacz, które pasze są szczególnie polecane dla koni sportowych

Kwestia karmienia konia, który spędza właściwie całe życie w gospodarstwie niewątpliwie jest bardzo ważna, jednakże nie tak, jak w przypadku koni wyścigowych.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Posiadanie czworonoga to generalnie duży worek problemów i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z ludźmi. Spanie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
1 2