Menu strony
Pies
pies na spacerze

W jaki sposób działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszystkim wiadomo, nieokiełznany pies lub kot potrafi w trakcie zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty częstokroć przyprawiają nie tylko o poważny zawrót głowy, ale również wiązać się mogą z ogromnymi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, organizacji następnej rabatki kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?
pasze dla koni sportowych

Czym nakarmić konia? Zobacz, które pasze są szczególnie polecane dla koni sportowych

Kwestia karmienia konia, który spędza właściwie całe życie w gospodarstwie niewątpliwie jest bardzo ważna, jednakże nie tak, jak w przypadku koni wyścigowych.
karma dla psa brit

Jak dobrze dbać o pieska

Każdy wielbiciel i posiadacz pieska wie, że należy o niego porządnie zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o normalne szczepienia i dbanie o jego higienę, lecz również o właściwe odżywianie.


Jak dobrze dbać o pieska

Wyłonienie stosownej zbilansowanej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie proste jakby się wydawało.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Posiadanie czworonoga to generalnie duży worek problemów i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z ludźmi. Spanie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie fachowców może zachęcić potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się wciąż zainteresowaniem.
sposób

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

czym dokładnie bywa pastuch dla psa? Jaki to posiada związek z napomkniętym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie istnieją zasady działania wspomnianego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego felietonu!
Karmy dla psów ZiwiPeak

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Kluczowe w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się wspaniałym zdrowiem.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest niesamowicie ważne. Wybór właściwej diety należy koniecznie konsultować z lekarzem specjalistą. Musi on ocenić cechy twojego małego towarzysza – głównie liczbę lat, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To oczywiste, że psy i koty starsze powinny być inaczej odżywiane, niż małe, a sterylizowany pies inną karmą, niż ten bez operacji.
perfectbreed.pl

Psy: przyjaciele domu oraz członkowie rodziny

Właściciele milusińskich którymi są pieski od chwili ich przygarnięcia pod swój dach powinni mieć jasną sytuację, że porywają się na sporą odpowiedzialność. Małe psy zarówno jak duże pieski domagają się dużo zainteresowania, a także wkładu finansowego, co niektórym po czasie wydaje się być męczące.
Pies rasy mastif tybetański

Kupno pieska. Na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten moment, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że musi mieć w domu zwierzaka. To bardzo istotna kwestia i powinniśmy się nad tym dobrze zastanowić. Z pewnością nie można od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie malca przyniesie jeszcze gorsze efekty niż odmowa. Zanim jednak zadeptamy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na chłodno.
1 2