Menu strony
Pies
Kot, zwierzęta domoiwe

Czego nie wiemy o diecie psów i kotów

Żywienie psów i kotów nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi potrzeb dotyczących diety naszych zwierzaków a wręcz odwrotnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzaki trzymane w blokach są inne od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, bardziej delikatne oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice mają wpływ również karmienia– sucha karma dla psa nie jest jedynie pokarmem ale i dodaje niezbędnych witamin, makro i mikroelementów.
tibetan mastiff

Czy warto posiadać we własnym mieszkaniu psa?

Kiedyś psy w dużej mierze służyły swoim właścicielom jako doskonała ochrona przed przykładowo drapieżnikami. Szczególnie na wsi bardzo często psy były praktycznie nieodłączną częścią życia. Dzisiaj nadal psy są bardzo często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, na przykład są doskonałe jeżeli w grę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, w końcu jeżeli psy są dobrze traktowane, to bez wątpienia jest im dobrze. Jednak takie psiaki jak przykładowo tibetan mastiff breeders, są "rozchwytywane" akurat nie z tego typu przyczyn.
pasze dla koni sportowych

Czym nakarmić konia? Zobacz, które pasze są szczególnie polecane dla koni sportowych

Kwestia żywienia konia, który spędza właściwie całe życie w gospodarstwie oczywiście jest bardzo ważna, jednakże nie tak, jak w wypadku koni wyścigowych.
tableau - Auto

Weterynarze na terenie Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby dopomóc własnemu czworonożnemu przyjacielowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków jest to bardzo piękne miasto, które żyje zarówno za dnia, jak i w czasie nocy. Nie dziwi więc fakt, iż wiele sklepów, czy też instytucji, działa tam poprzez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi przez 24h.
perfectbreed.pl

Psy: przyjaciele domu oraz członkowie rodziny

Posiadacze milusińskich jakimi są psy od samego początku ich wzięcia pod własny dach powinni mieć jasną sytuację, że porywają się na sporą odpowiedzialność. Szczeniaki tak samo jak dorosłe pieski wymagają sporo zainteresowania, oraz wkładu finansowego, co wielu osobom po jakimś czasie wydaje się być męczące.
pies na spacerze

W jaki sposób działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszem i wobec wiadomo, niesforny piesek czy kot potrafi podczas zabawy w ogródku dokonać zniszczeń, których efekty często przyprawiają nie tylko o zawrót głowy, ale również związane są z ogromnymi wydatkami. Często przed podjęciem decyzji o młodych nasadzeniach, organizacji nowiutkiej rabatki kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta?
karma dla psa brit

Jak dobrze dbać o pieska

Każdy wielbiciel i posiadacz psa wie, że trzeba o niego odpowiednio zadbać. Nie chodzi tu tylko o normalne szczepienia i dbanie o jego higienę, lecz także o najlepsze odżywianie.


Jak dobrze dbać o pieska

Wybranie odpowiedniej zbilansowanej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie łatwe jak może się wydawać.
sposób

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

Czym bywa pastuch przeznaczony dla pieska? Jaki to posiada związek z wspomnianym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania napomkniętego pastucha, czyli niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego pisanego dzisiaj felietonu!
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Wychowywanie zwierzęcego pupila to w zasadzie jeden wielki zestaw obowiązków i radości. Wierny pies przynosi wiele szczęścia nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i obrońca. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z właścicielem. Leżenie z delikatnym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie własnym sprytem i szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zaciekawieniem.
1 2