Menu strony
Pies
perfectbreed.pl

Psy: przyjaciele domu oraz członkowie rodziny

Posiadacze milusińskich którymi są psy od chwili ich wzięcia pod własny dach muszą mieć świadomość tego, iż porywają się na nie małą odpowiedzialność. Małe psy tak samo jak dorosłe pieski domagają się wiele zainteresowania, jak też inwestycji, co niektórym po jakimś czasie wydaje się zbyt denerwujące.
karma dla psa brit

Jak dobrze dbać o pieska

Każdy wielbiciel i właściciel pieska wie, że należy o niego porządnie zadbać. Nie chodzi tu jedynie o regularne szczepienia i dbałość o jego higienę, ale również o odpowiednie żywienie.


Jak dobrze dbać o pieska

Wyłonienie stosownej zbilansowanej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie proste jak może się wydawać.
tableau - Auto

Weterynarze na terenie Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby dopomóc własnemu czworonożnemu przyjacielowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków to bardzo piękne miasto, które to żyje zarówno za dnia, jak i nocą. Nie zadziwia więc fakt, iż sporo sklepów, czy też instytucji, działa tam przez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi dokładnie przez dwadzieścia cztery godziny.
domy wielorodzinne

Preparaty przeznaczona na kleszcze oraz jedzenie przeznaczone dla psów - a więc, jakie rzeczy są dobre dla naszego pupilka

Masz w domku pieska? W tego rodzaju wypadku powinieneś dbać o jego zapotrzebowania! Odpowiednia jedzenie i specyfik przeciwko kleszczom ma możliwość zdziałać więcej, aniżeli Ci się może wydawać!
Kot, zwierzęta domoiwe

Czego nie wiemy o diecie psów i kotów

Żywienie psów i kotów nie jest sprawą prostą, zwykłe ludzkie jedzenie nie zrekompensuje potrzeb żywieniowych naszych podopiecznych a wręcz odwrotnie może im bardzo zaszkodzić. Psy i koty trzymane w domach różnią się od swoich nieudomowionych przodków – są mniej odporne na infekcje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice dotyczą również karmienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dostarcza kluczowych witamin, makro i mikroelementów.
pies na spacerze

W jaki sposób działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszystkim wiadomo, nieokiełznany pies lub kot potrafi w trakcie zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty częstokroć przyprawiają nie tylko o poważny zawrót głowy, ale również wiązać się mogą z ogromnymi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, organizacji następnej rabatki kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?
pasze dla koni sportowych

Czym nakarmić konia? Zobacz, które pasze są szczególnie polecane dla koni sportowych

Kwestia karmienia konia, który spędza właściwie całe życie w gospodarstwie niewątpliwie jest bardzo ważna, jednakże nie tak, jak w przypadku koni wyścigowych.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Posiadanie czworonoga to generalnie duży worek problemów i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z ludźmi. Spanie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie fachowców może zachęcić potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się wciąż zainteresowaniem.
sposób

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

czym dokładnie bywa pastuch dla psa? Jaki to posiada związek z napomkniętym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie istnieją zasady działania wspomnianego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego felietonu!
1 2