Menu strony
Pies
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego czworonoga jest niezmiernie istotna. Wybór właściwej diety należy za każdym razem konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod uwagę charakterystykę twojego małego towarzysza – przeważnie wiek, płeć, fakt sterylizacji oraz ogólną kondycję. To oczywiste, że zwierzęta starsze powinny być inaczej odżywiane, niż szczeniaki, a kastrowany kot w inny sposób, niż ten bez zabiegu.
Pies rasy mastif tybetański

Kupno pieska. Na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu nadchodzi ten moment, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce posiadać w domu zwierzę. To bardzo istotna kwestia i trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie powinniśmy pochopnie się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby przestało nas tą sprawą męczyć. Oszukiwanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zadeptamy marzenia dziecka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na chłodno.
pies na spacerze

W jaki sposób działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszem i wobec wiadomo, nieokiełznany piesek lub kot potrafi w trakcie zabaw w ogrodzie dokonywać zniszczeń, jakich efekty często przyprawiają nie tylko o zawrót głowy, ale również związane są z wielkimi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, urządzeniu następnej rabatki kwiatowej lub oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta?
tibetan mastiff

Czy warto posiadać we własnym mieszkaniu psa?

Niegdyś psy ogólnie służyły własnym panom jako świetna ochrona przed choćby drapieżnikami. Zwłaszcza na polskiej wsi bardzo często psy były praktycznie nieodłączną częścią krajobrazu. Aktualnie ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, przykładowo są bardzo dobre jeśli w rachubę wchodzi ochrona. Oczywiście akurat w tym wszystkim raczej nie ma nic nagannego, w końcu jeśli psy są odpowiednio traktowane, to bez wątpienia nie jest im źle. Jednakże takie psy jak np. tibetan mastiff breeders, są lubiane akurat nie z takowych powodów.
domy wielorodzinne

Preparaty przeznaczona na kleszcze oraz jedzenie przeznaczone dla psów - a więc, jakie rzeczy są dobre dla naszego pupilka

Masz w domu psa? W takim razie musisz dbać o jego zapotrzebowania! Odpowiednia jedzenie oraz specyfik przeciw kleszczom może zdziałać więcej, aniżeli Ci się może wydawać!
tableau - Auto

Weterynarze na terenie Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby dopomóc własnemu czworonożnemu przyjacielowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków to bardzo piękne miasto, które żyje aktywnie tak samo za dnia, jak również nocą. Nie dziwi więc fakt, że wiele sklepów, czy też instytucji, działa tam poprzez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi przez dwadzieścia cztery godziny.
sposób

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

Czym bywa pastuch przeznaczony dla pieska? Jaki to posiada związek z wspomnianym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania wspomnianego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietonu!
pies

Troska o psa nie jest teraz nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa wielce uwielbia swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Jeśli także posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dokładnie, że musisz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest teraz niczym dziwnym – wielu właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów właściwie wszystko.
Kot, zwierzęta domoiwe

Czego nie wiemy o diecie psów i kotów

Karmienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi wymagań dotyczących diety naszych podopiecznych a wręcz przeciwnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzęta trzymane w blokach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są bardziej podatne na infekcje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Zmiany mają wpływ także żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dostarcza kluczowych minerałów, makro i mikroelementów.
perfectbreed.pl

Psy: przyjaciele domu oraz członkowie rodziny

Posiadacze milusińskich którymi są psy od chwili ich wzięcia pod własny dach muszą mieć świadomość tego, iż porywają się na nie małą odpowiedzialność. Małe psy tak samo jak dorosłe pieski domagają się wiele zainteresowania, jak też inwestycji, co niektórym po jakimś czasie wydaje się zbyt denerwujące.
1 2