Menu strony
Kot
Karmy dla kotów Royal Canin

Domowi ulubieńcy – koty

Koty, to nasze pieszczochy, które zamieszkują razem z nami w tym samym domu, a także rozpieszczane są przez właścicieli na każdym kroku. Nie może dziwić nikogo, iż decydując się na kota czujemy obowiązek dać mu to co lubi. Główną z owych rzeczy na pewno jest sucha karma dla kota.
Karma dla kotów

Świetne opcje do wyboru a sklep zoologiczny

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można odnaleźć wszelkie niezbędne produkty dla naszych pupili, proponuje też rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w danej chwili rzeczy dla naszego kota są na wyciągnięcie ręki, a ceny wręcz powalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka pragnie inwestować przede wszystkim w rewelacyjną jakość. Warto dobrze analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli jak odpowiednio dbać o mruczka

Świat bez kotów musiałby być zły. Sporo ludzi nie potrafi żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie słucha poleceń, jest zupełnie niezależny, czasami coś podrapie (szczególnie, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.
zoologiczny sklep

Firmowe drapaki dla kotów w niewysokiej cenie

Na jakie dodatki się zdecydować, odwiedzając sklep z dodatkami i zabawkami dla zwierząt? Cieszące się ogromną popularnością wśród kocich dodatków drapaki to najlepsza zabawka oraz równocześnie miejsce do spania dla czteronożnego pupila. Koty mogą też naostrzyć swoje pazurki dzięki drapakom znajdującym się wśród propozycji na rynku. Ostrząc pazurki kotki mogą się pozbyć w naturalny sposób starej płytki z pazurków. Wybierając firmowy sprzęt kupuje się wyjątkowe materiały, które będą kot służyły latami.
kot

Przechowywanie mruczków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu często przygarniane są przez ludzi, którzy mają niewiele czasu z uwagi na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w raczej spokojnym otoczeniu, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
kotek

Sprawdzaj recepturę kupowanej karmy

Trzeba powiedzieć, że każde zwierzę potrzebuje czegoś kolejnego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą potrzebowały witamin, które będą osłaniały ich stawy, a drugie znowu będą potrzebowały karmy, która pozwoli im zmagać się z alergiami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy odpowiednią karmę, należy się uważnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka i jaką dietę powinien on stosować.
koty

Akcesoria dla właścicieli zwierząt domowych

Bardzo wielu ludzi aktualnie podejmuje decyzję o trzymaniu zwierzęcia w mieszkaniu. W zdecydowanej większości takimi zwierzętami są psy i koty, jednak stopniowo rośnie również popularność pozostałych gatunków w domu. W każdej sytuacji niezwykle ważne jest, aby o zwierzę w odpowiedni sposób dbać, tak aby mogło się dobrze rozwijać.
koszt

Jak dbać o psa, żeby był zdrowy i radował nas swoim radosnym szczekaniem?

Jedni z nas lubią psiaki, pozostali koty. Dla pierwszych jak i drugich chcemy wszelakiego co idealne. Żeby pies cieszył się na nasz widok, aby wesoło merdał ogonkiem, a kociak wskakiwał nam na kolana, kiedy tylko nadarzy jemu się tego typu okazja.

Kot w naszym życiu

Dzieci w pewnym okresie dojrzewają do pewnej śmiałej decyzji i któregoś cudownego poranka ogłaszają nam, że pragną posiadać zwierzaka. Może to być wpływ rówieśników. Jeśli w sąsiedztwie jakiś maluch ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na podwórku kimś. Inne dzieci pragną przecież zwierzątko pogłaskać, pofiglować z nim chwilkę. W tym przypadku ten dzieciak jest panem i władcą i jedynie od jego zachcianki zależy, kto potem weźmie na ręce jego świnkę.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych epok. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć nie tylko do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Zrodziła się idea hodowania, a wilki, które później dość długo i powoli przekształcały się w trochę odmienny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane częściowo jako przyszywani członkowie rodzin, oraz wyjątkowo czujne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
1 2