Menu strony
Spacer
pies

Troska o psa nie jest teraz nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa wielce uwielbia swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Jeśli także posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dokładnie, że musisz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest teraz niczym dziwnym – wielu właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów właściwie wszystko.
pies

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach różne nowinki technologiczne zawitały również do tego typu branży jak kynologia? Istnieją specjalistyczne nowoczesne obroże, jakie nie tylko niezwykle pomagają przy treningu psiaka, lecz również sprawiają, że nie będziemy musieli bać się, że pies zniknął na zawsze w czasie jakiegoś dłuższego Spaceru.


W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Tego typu obroża elektroniczna to narzędzie, z którym wcześniej należałoby psa poznać tak, aby nie bał się nowego elektronicznego Urządzenia.
broń palna

Twój pies wiele dla Ciebie znaczy

Kochasz go niemalże jak członka rodziny i dałbyś mu wszystko to, co najdoskonalsze.


Twój pies wiele dla Ciebie znaczy

Ubóstwia ganiać po lesie, bardzo dobrze, jeśli robi to bez smyczy. Starasz mu się to zapewnić, ale obawiasz się, że kolejny raz pogna za zającem.
Łowienie ryb

Pasje poza mieszkaniem to lekarstwo na pożyteczne spędzanie wolnych chwil

Podczas zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Gros czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w pracy. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerem, przede wszystkim ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest dalece większy.