Menu strony
Oczko wodne
Akwarium

Oczko wodne – niezbędne wyposażenie

Projektowanie własnego ogrodu to sporo pracy, a gdy w centralnym punkcie zaplanowaliśmy oczko wodne, musimy o nie dbać. To prawdziwa dekoracja, szczególnie jeśli włączymy w to odpowiednie rośliny. O czym trzeba wiedzieć, mając swój prywatny staw tuż pod domem?
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
pies

Sklep zoologiczny w internecie

Opieka nad zwierzakiem czyni z nas klienta sklep dla zwierząt. Każdy wie, że jakość karmy jest tam lepsza, akcesoria bardziej trwałe a sprzedawcy zorientowani w asortymencie. Pomoże nam to wyjaśnić problemy pupili bez konieczności odwiedzania lekarza dla zwierząt. Gdy problem jest prosty może pomóc obsługa w sklepie zoologicznym.