Menu strony
Oczko wodne
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
Akwarium

Oczko wodne – niezbędne wyposażenie

Projektowanie ogrodu to sporo pracy, a jeśli w centrum zaplanowaliśmy oczko wodne, powinniśmy szczególnie o nie dbać. To rzeczywiście dekoracja, zwłaszcza jeśli zadbamy o odpowiednie rośliny. O czym należy wiedzieć, decydując się na swój własny staw przy domu?
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
pies

Sklep zoologiczny w internecie

Opieka nad zwierzakiem czyni z nas klienta sklep dla zwierząt. Każdy wie, że jakość karmy jest tam lepsza, akcesoria bardziej trwałe a sprzedawcy zorientowani w asortymencie. Pomoże nam to wyjaśnić problemy pupili bez konieczności odwiedzania lekarza dla zwierząt. Gdy problem jest prosty może pomóc obsługa w sklepie zoologicznym.