Menu strony
Sierść
apartamentowce

Psiak to najwierniejszy przyjaciel człowieka, dlatego powinniśmy starać się uczynić wszystko, by troszczyć się o jego zdrowie

Wszyscy, którzy uwielbiają zwierzaki, mówią, że psiak jest najwierniejszym towarzyszem życia oraz najlepszym przyjacielem. Należy zatem spróbować odwdzięczyć mu się za jego bezgraniczne przywiązanie oraz dbać o jego zdrowie.


pies, psy, zoologia

Sieciowe zakupy dla zwierzaków

Sieć internetowa przestała być miejscem tylko dla rasy ludzkiej. Aktualnie twój czworonóg może posiadać swój umiłowany sklep zoologiczny w sieci, dzięki któremu sprawisz mu karmę oraz zabawki. Popatrzmy na interesujące towary, które są sprzedawane w Internecie.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te urocze psy robią wrażenie swym sprytem i wyjątkową urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie ekspertów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zaciekawieniem.
olej dla koni

Jaki olej wybrać dla swego konia, żeby był zdrowy i ładnie wyglądał?

Na rynku jeździeckim odnajdziemy dużo olejów przeznaczonych dla naszych cztero kopytnych pupili. Zastanawiać się można po co koniowi olej, skoro nie ma on woreczka żółciowego i nie trawi tłuszczu.
pies

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, na pewno uczyliby nas, że pies może spożywać idealnie to co właściciel, iż dawniej jadł to co pozostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, żył przez sporo długich lat. Jednak prawda jest taka, iż właściwe odżywianie naszego pupila jest niesamowicie ważne, bo to jak i co zjada, ma spory wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak działa jego układ pokarmowy, lecz też i jak przedstawia się jego sierść oraz zęby.
kleszcz

W sezonie letnim warto szczególnie zadbać o nasze zwierzaki

Posiadanie psa czy też kota w domu wymaga od nas wyjątkowego zaangażowania, albowiem o jego zdrowie powinno się dbać podobnie jak o własne. Istotna jest odpowiednia dieta, jaka będzie bogata w mikroelementy, ale również higiena, co w przypadku psów ma szczególne znaczenie. Nie można ukryć, że wszelakiego typu drobnoustroje są niepożądane w szczególności, jeżeli zwierzak jest w mieszkaniu. Należy wobec tego odpowiednio wcześnie zainwestować w wysokiej jakości preparaty i regularnie odwiedzać weterynarza. Wskutek tego na pewno unikniemy rozmaitego typu chorób i, co tak samo znaczące, zaoszczędzimy na leczeniu, które w tym przypadku jest bardzo kosztowne.
akt - zwierzęta

Co kupić w markecie zoologicznym, aby posiadać zdrowego oraz pięknego pupila?

Wiele ludzi posiada zwierzątko w budynku. Może to być chomik czy kociak. Warto dbać, aby zwierzęta były sprawne oraz prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas niebezpieczeństwa przenoszenia poprzez nie dolegliwości, które potrafią być niezwykle niebezpieczne dla człowieka.