Menu strony
Rybki
Guarami

Zakup akwarium

Pływające w oszklonym zbiorniku tęczowe rybki, które można podglądać przez całe godziny, to skryte marzenie niejednej osoby. Od jego ziszczenia się powstrzymują w większości wypadków koszty, bądź też wiele wstępnych trudności związanych z dbaniem o rybki. Akwarium dla rybek wbrew pozorom nie musi być zanadto drogie, ani pochłaniać ogromne ilości czasu. Wstępne zaangażowanie szybko zwróci się z nawiązką. Piękno to przecież coś, w co za każdym razem warto zainwestować. Jak jednak wyposażyć swoje pierwsze akwarium i o czym przed wszystkim należy pamiętać?
Rybki, akwarium

Jak dobrze przygotować akwarium dla rybek?

Od kiedy animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieci na całym świecie dosłownie oszalały na punkcie tej kolorowej rybki. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt błyskawicznie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie brzdące chciały mieć w swoim domu uroczego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszej ojczyźnie od bardzo dawna. Jeśli więc nasze dziecko pewnego pięknego dnia będzie się do nas przymilać i wyzna, że pragnie mieć rybki, wszystkich potrzebnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest cała masa na obszarze naszej ojczyzny.
rybki w akwarium

Akwarystyka to niewątpliwie absorbujące zajęcie!

Akwarystyka jest w dalszym ciągu raczej popularną pasją - można śmiało powiedzieć, że chociaż nierzadko myślimy, iż to nieco przestarzałe zainteresowania, i tak w żadnym razie nie można aż tak kategorycznie podchodzić do tego. Chociaż nie są pewnie w błędzie tacy ludzie, którzy uważają, że w istocie akwarystyka to fajne zajęcie, lecz co z tego, jeśli po prostu akwarium, piękne rybki albo pokarm są tak czy siak znacznymi wydatkami. Faktycznie - aby mieć okazję na całego uprawiać akwarystykę, na pewno trzeba posiadać znaczące pieniądze. No wiadomo - utrzymanie swojego kota bądź świnki morskiej również jest znacznym kosztem, to akurat pewne.
akwarium, akwarystyka

Wodny świat w twoim domu

Ludzie trzymają w czterech kątach różnorakie zwierzaki. Zazwyczaj towarzyszem ludzkim w Polsce jest pies, niekiedy kot. Zdarza się, że maniacy egzotycznych zwierząt kupują takie gatunki jak pająk bądź wąż boa. A ci, którzy kochają fauna wodną, montują sobie w domach duże akwaria i umieją godzinami wpatrywać się w egzystujące w nich okazy. Sporo eksperymentów naukowych udowodniło, że patrzenie na rybki może znakomicie rozluźnić nawet najbardziej zestresowanych ludzi.
rybka w akwarium

Zawsze byłeś fanem ryb? Przeczytaj, co w tej chwili możesz posiadać we własnej firmie lub mieszkaniu

Częstokroć bywa tak, że rodzice zastanawiają się, jakie zwierzaka kupić synowi lub córce. Zdecydowanie się na szczeniaka i kota wiąże się z obowiązkiem wyprowadzania na dwór, mimo wszystko tego typu zwierzaki są wybierane chętnie. Gorzej, gdy dziecko ma alergię na sierść. Wtedy w domu pociechy pojawiają się rybki. Zdarza się, że w taki sposób zaczyna się miłość na całe życie.
Akwarium

Poradnik - jakie zwierzę kupić dziecku

Dziesiątki rodziców nie wie, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy jest to trafiony pomysł? Czy dobrze jest kupić dziecku zwierzę? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i jakie zwierzę będzie trafnym wyborem?
towar

W jaki sposób odnaleźć właściwego behawiorystę, który wyszkoli prawidłowo naszego psiaka?

Znane jest, że jedni wola psy pozostali kotki, a jeszcze inni papużki. Nie ma wątpliwości, że rasowy pies musi zostać odpowiednio przeszkolony. Wymagane okazują się być regularne ćwiczenia, aby więź pomiędzy panem a psiakiem znacznie się umocniła.