Menu strony
Ko
propozycja handlowa

Kilkakrotnie obok domu napotkałeś duże owady i troszkę Cię to niepokoi

To prawda, masz powody do obaw, ponieważ te owady mogą nieść ze sobą duże niebezpieczeństwo, szczególnie dla tych, którzy okazują się uczuleni na ich ukąszenia.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Trzymanie w domu zwierzaka to właściwie spory zestaw obowiązków i miłych chwil. Sympatyczny pies przynosi dużo radości i uśmiechu nawet w pechowe dni. To idealny kompan do długich wędrówek i obrońca. ko, mimo swojej tajemniczej natury, również może się całkiem nieźle zakumplować z ludźmi. Zasypianie z delikatnym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
niebo w górach

Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

Doskonale z pewnością wiemy, że nic tak nie uczy dziecka odpowiedzialności, jak własne zwierzę. Jego pielęgnacja to nie jedynie sposób na uczenie troski o kogoś innego, lecz również szansa na zawiązanie przyjaźni, która będzie trwać długie lata.


Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

Na pewno wiele osób doskonale pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jak się nazywało, co jadło, jak wyglądały nasze zabawy i tak dalej.
odrobaczanie

Starasz się wychowywać swego pas? Pomoże Ci w tym specjalna obroża!

W dzisiejszych czasach niemalże każdy człowiek ma jakieś zwierzę - o ile tylko pozwoliły nam na to nasze warunki, staramy się zazwyczaj dać odrobinę ciepła i miłości jakiemuś zwierzęciu.
pies

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach różne nowości techniczne zawitały także do tego typu branży jak kynologia? Istnieją specjalne nowoczesne obroże, jakie nie tylko bardzo ułatwiają przy treningu psiaka, ale także sprawiają, że nie będziemy musieli bać się, że pies zniknął na zawsze podczas jakiegokolwiek dalszego Spaceru.


W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Taka obroża elektroniczna to urządzenie, z jakim wcześniej należałoby naszego czworonożnego pupila poznać tak, aby nie bał się nie znanego mu elektronicznego przyrządu.
karma dla psa brit

Karma dla psa brit ma wszystko co niezbędne

Jeżeli pragniemy, żeby własny psiak był z nami jak najdłużej w całkowitym zdrowiu, to z pewnością musimy troszczyć się o jego odpowiednie żywienie.