Menu strony
Ko
karma dla psa brit

Karma dla psa brit ma wszystko co niezbędne

Jeżeli pragniemy, by nasz psiak był z nami jak najdłużej w pełnym zdrowiu, to z pewnością powinniśmy zadbać o jego odpowiednie odżywianie.
pies

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach różne nowinki technologiczne zawitały również do tego typu branży jak kynologia? Istnieją specjalistyczne nowoczesne obroże, jakie nie tylko niezwykle pomagają przy treningu psiaka, lecz również sprawiają, że nie będziemy musieli bać się, że pies zniknął na zawsze w czasie jakiegoś dłuższego Spaceru.


W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Tego typu obroża elektroniczna to narzędzie, z którym wcześniej należałoby psa poznać tak, aby nie bał się nowego elektronicznego Urządzenia.
propozycja handlowa

Kilkakrotnie obok domu napotkałeś duże owady i troszkę Cię to niepokoi

Niestety, masz powody do strachu, bo te owady mogą nieść ze sobą ogromne zagrożenie, głównie dla tych, którzy bywają uczuleni na ich jad.
niebo w górach

Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

Doskonale z pewnością wiemy, iż nic tak nie uczy dziecka bycia odpowiedzialnym, jak własne zwierzę. Jego pielęgnowanie to nie jedynie sposób na nauczenie się troski o innych, ale także szansa na zawiązanie przyjaźni, jaka będzie trwać długie lata.


Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

Na pewno wiele osób doskonale pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jak się nazywało, co lubiło jeść, jak wyglądały nasze zabawy i tak dalej.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Posiadanie czworonoga to generalnie duży worek problemów i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z ludźmi. Spanie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
odrobaczanie

Starasz się wychowywać swego pas? Pomoże Ci w tym specjalna obroża!

W dzisiejszych czasach niemalże każdy człowiek ma jakieś zwierzę - o ile tylko pozwoliły nam na to nasze warunki, staramy się zazwyczaj dać odrobinę ciepła i miłości jakiemuś zwierzęciu.