Menu strony
Pupil
koszt

Jak dbać o psa, żeby był zdrowy i radował nas swoim radosnym szczekaniem?

Jedni z nas lubią psy, inni koty. Dla pierwszych jak i drugich pragniemy wszystkiego co najlepsze. Aby psiak radował się na nasz widok, aby radośnie merdał ogonem, a kot wskakiwał nam na kolana, kiedy wyłącznie nadarzy jemu się tego typu okazja.
owczarek niemiecki

Zwierzęta domowe - najlepsi przyjaciele każdego z nas niezależnie od wieku

Ludzie mają zwierzęta domowe od setek lat. Na początku głównie były nam one potrzebne podczas polować, zdobywania żywności, dopiero potem zaczynano je hodować w celach trochę bardziej towarzyskich.
fotogram - zwierzęta

Niecodzienni pupile są coraz częstszym widokiem w polskich domach. Ich obecność wymaga jednak dobrego przygotowania.

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma… Tak kiedyś w swoim wielkim szlagierze spiewał dziecięcy zespół Fasolki. Trudno nie przyznać mu racji. Przeważająca większość z nas ma jakąś pasję i jest w stanie uczynić dla niej naprawdę sporo.
piesek

Jaką karmę powinno się wybrać dla swego zwierzaka?

Wybór wyśmienitej karmy dla swojego pupila jest nadzwyczaj istotny. Właściwa karma dla psa winna dawać mu wartościowych składników oraz witamin, dlatego nie wskazane jest wybierać najtańszych karm dla psów. Multum fabrykantów karm dla zwierząt oferuje wysokiej jakości karmy dla psów. Kupując karmę dla psa, musimy pamiętać o tym, że każdy pies jest inny. Inną karmę kupimy dla małego psa, inną dla psa dorosłego, jeszcze inną dla psa z kłopotami żołądkowymi albo z alergią.
Karma dla kotów

Świetne opcje do wyboru a sklep zoologiczny

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie możemy znaleźć wszystkie niezbędne produkty dla naszych pupili, proponuje także rozmaite akcesoria. Niesamowicie potrzebne w danym momencie rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, natomiast ceny wręcz zniewalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, która pragnie inwestować w szczególności w doskonałą jakość. Warto szczegółowo analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.