Menu strony
Wakacje
Agroturystyka na Kaszubach

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym problemem. Co robić w trakcie wakacji? Opalanie się na plaży dla niektórych osób jest nudne, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Górskie wędrówki zazwyczaj są męczące, a przecież lato powinno być momentem relaksu. Może wobec tego spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna - sport zawierający w sobie aktywność na łonie natury, a przy tym dostarczający wiele radości i możliwość kontaktu z końmi - ładnymi i dostojnymi zwierzętami.

Mamy wolne…

Gdy już wybieramy się , w któreś miejsce na wypoczynek to trzeba ogarnąć jakiś nocleg. Jeżeli chcielibyśmy mieć jakieś luksusy trzeba wybrać hotel, jeśli chcemy rodzinnej atmosfery to pensjonat będzie idealnym miejsce. A jeśli chcielibyśmy zobaczyć w jaki sposób funkcjonuje zwykły mieszkaniec konkretnej miejscowości, to zawsze można wynająć pokój u jakiejś osoby, która ma 1 lub 2 pokoje pod wynajem swoim domu albo mieszkaniu.
wakacje nad bałtykiem

Jeżeli zdecydujemy się na urlop nad Bałtykiem czeka nas mnóstwo wyjątkowych atrakcji

Istnieje sporo interesujących miejsc w Polsce wartych zobaczenia, jednak to szczególnie jeden kierunek cieszy się co roku niesłabnącą popularnością – chodzi rzecz jasna o Morze Bałtyckie. Wszyscy planujący wylegiwać się na plaży wśród tłumów odpoczywających plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak co roku i w te wakacje czeka tu na podróżnych wiele atrakcji.
Roztocze

Jak możemy zająć swojemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w Polsce, a zresztą nie tylko u nas, są długie - chociaż oczywiście prawda jest taka, że uczniowie bez dwóch zdań narzekają na to, iż przerwa szkolna jest za krótka. Można powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić swoje dziecko przed nudą. Bo choć co prawda dzieciaki czekają na wakacje, to kiedy już nadejdzie końcówka czerwca, zaczynają się małe problemy... Jednak wcale nie jest powiedziane, że we wszystkich przypadkach dzieci nie będą miały ponadprzeciętnych wspomnień z lata. O co dokładnie chodzi?
łąka

Kolonie na Mazurach

Trudno jest w nowym tysiącleciu zorganizować dziecku oryginalne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W przesadnym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii prosto stracić orientację. Wakacje dziecka czy to zimą, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Morze Bałtyckie

Z jakiego powodu warto obecnie decydować się na wynajęcie noclegów w domkach drewnianych nad Morzem Bałtyckim?

Morze Bałtyckie, mimo nie zawsze satysfakcjonujących warunków atmosferycznych, każdego roku przyciąga rzesze turystów, spragnionych słońca, piasku i plaży. Z tego względu, w miejscowościach nadmorskich proponowany jest dość bogaty wachlarz noclegów. Ich właściciele bowiem zdają sobie sprawę z tego, że minęły czasy, kiedy sporo osób zadowalało się skromnymi warunkami noclegowymi, jeśli cena była wystarczająco niska.