Menu strony
Psy
Pies rasy mastif tybetański

Fachowa opieka nad twoim psem

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. profesjonalna higiena jego sierści, uzębienia oraz racjonalne żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby sierść naszego czworonoga była piękna i lśniąca powinniśmy dobrze o nią zadbać oraz dobierać kosmetyki przeznaczone dla czworonogów. Pod żadnym pozorem nie używajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni specjalistyczny szampon dla psów.

Akcesoria dla twojego pupila w internecie

Nowoczesne technologie sprawiają, że życie staje się komfortowe i banalne. Wiele rzeczy można kupić, nie wyściubiając nosa za próg mieszkania. W cyberprzestrzeni pracują już sklepy w zasadzie z każdej znanej gałęzi. Spotkasz tu więc sklep z obrazami, hurtownię dywanów, ofertę znanego producenta smakowitych win z słonecznej Francji itp.. I nie wyłącznie ty możesz skorzystać na szybkich sprawunkach z dostarczeniem do mieszkania, lecz także twój czworonożny pupil. Dzisiaj nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny online!

Zdrowe karmy dla psów

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych specjalistów. W dwudziestym pierwszym wieku warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
koty

Akcesoria dla właścicieli zwierząt domowych

Bardzo wiele osób aktualnie podejmuje decyzję o trzymaniu zwierzęcia w mieszkaniu. W przeważającej ilości takimi zwierzętami są psy i koty, jednak stopniowo rośnie również popularność innych gatunków w mieszkaniach. W każdej sytuacji niezwykle ważne jest, aby o zwierzę w odpowiedni sposób dbać, tak aby było szczęśliwe.
mastiff z Tybetu

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę spora frajda?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to w sumie jakby powiedzieć, że Łódź leży na terenie naszego kraju. Wszyscy to doskonale wiedzą. Jednak należy to powtarzać, bo nadal w polskich schroniskach mieszka dużo psiaków, które ze smutkiem w oczach czekają na nowego pana, człowieka, który je przygarnie
.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Wychowywanie zwierzęcego pupila to w zasadzie jeden wielki zestaw obowiązków i radości. Wierny pies przynosi wiele szczęścia nawet w smutne dni. To znakomity kompan do dalekich wędrówek i obrońca. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też potrafi się skutecznie zaprzyjaźnić z właścicielem. Leżenie z delikatnym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą szczególnie popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie własnym sprytem i szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zaciekawieniem.
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wypływa przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe osobniki.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta dotrzymują kroku człowiekowi od dawnych czasów. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach dość długo i powoli zmieniały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, i niezmiernie uważne i przydatne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby nie chorował?

Ludzie od zawsze przygarniali do swoich obejść zwierzaki. Zaczęło się to daleko w przeszłości i ciągnie się to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni poczynali dostrzegać, że niektóre gatunki, przede wszystkim wilki, dają się oswoić, a gdy już się to uda, te odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i wiernością, lecz także czujnością, a też, po właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.
1 2