Menu strony
Psy
mastiff z Tybetu

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę spora frajda?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Wrocław mieści się na terytorium Polski. Wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednak należy to powtarzać, bo nadal w polskich schroniskach żyje bardzo dużo psów, które z wielkim żalem czekają na nowego pana, człowieka, który je przygarnie
.
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej specyficznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika bierze się przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt sprzedaje się tam również żywe zwierzęta.

Jaką karmę suchą wybrać dla psa?

To oczywiste, że karma dla psa jest jedną z trudniejszych kwestii. Są różne szkoły, część gotuje, jednak odpowiedni zróżnicowane posiłki dla pupila bardzo nie tak łatwo przygotować.
Pies rasy mastif tybetański

Fachowa opieka nad twoim psem

Każdy właściciel zwierzaka wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele czworonogów powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. profesjonalna pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz zbilansowana dieta w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby włosie naszego czworonoga była piękna i lśniąca musimy odpowiednio o nią dbać oraz dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie korzystajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy zakupić specjalistyczny szampon dla psów.
Kot domowy

Jak najlepiej troszczyć się o dobre zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych epok. Kiedy tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zdobywania mięsa i skór. Zrodziła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo zmieniały się w nieco inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie plemion, oraz niezmiernie uważne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
koty

Akcesoria dla właścicieli zwierząt domowych

Bardzo wielu ludzi obecnie decyduje się na trzymanie zwierzęcia w domu. W przeważającej ilości takimi zwierzętami są psy i koty, jednak z wolna rośnie też popularność pozostałych gatunków w domu. W każdym przypadku niezwykle ważne jest, aby o stworzenie we właściwy sposób dbać, tak aby mogło się dobrze rozwijać.
pies

Sucha karma dla każdego psa

Coraz więcej właścicieli ceniących swoje psy decyduje się na dawanie im pokarmów gotowych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest niezwykle zalecane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się niezwykle intensywnie o ich prawidłowy rozwój.

Akcesoria dla twojego pupila w internecie

Współczesne technologie czynią to, że wszystko staje się szybkie i łatwe. Wiele rzeczy można kupić, nie wychodząc za próg mieszkania. W cyberprzestrzeni działają już sklepy praktycznie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu zatem magazyn z materiałami budowlanymi, hurtownię dywanów, ofertę drobnego fabrykanta smakowitych win z słonecznej Francji itp.. I nie tylko ty możesz skorzystać na szybkich sprawunkach z dowozem do mieszkania, ale również twój zwierzęcy pupil. Dzisiaj nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w sieci!
pies

Na jakie karmy dla psów warto się zdecydować?

Wybranie dobrej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i sprawdzonych specjalistów.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby nie chorował?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzęta. Zaczęli dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - nawet ludzie pierwotni zaczynali zauważać, że niektóre zwierzęta, przede wszystkim psowate, łatwo oswoić, a kiedy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i wiernością, ale również czujnością, czy nawet, po odpowiednim szkoleniu, pomocą w szukaniu zwierzyny i polowaniach.
1 2