Menu strony
Domki letniskowe

Wybór znakomicie dopracowanych propozycji na nocleg

Każdy, kto chce zaplanować wakacje z rodziną, musi zwracać uwagę na pojawiające się bardzo często unowocześnienia propozycji. Wśród atrakcyjnych propozycji można znaleźć całą gamę różnorodnych opcji do wyboru, a największym zainteresowaniem cieszą się dziś noclegi mikołajki. Wyjątkowy klimat, piękno przyrody czy wygodny nocleg umożliwią złapanie oddechu po okresie wzmożonej pracy. Będzie to także doskonały sposób spędzania wolnych chwil z dala od szarości dnia codziennego.

Odkryj w gry planszowe

Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, logiczne czy imprezowe podbijają serca nie tylko młodzieży, ale też nieraz serca dorosłych. Wspólnie podbijają państwa, zabijają potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.

Impreza z konsolą video

Piątkowy wieczór to świetna pora na domówkę w gronie przyjaciół. Wiadomo, że z założenia inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak twórcy gier i zabaw postanowili zatroszczyć się, żeby faktycznie tak było.
zabawa

Gry planszowe rozwijają!

Kochasz swoje pociechy? Planujesz świetnie i z pożytkiem spędzić popołudnie z najmłodszymi? Olej komputer i telewizję. Nic tak nie stymuluje rozwoju dziecięcego, jak książki i gry planszowe, każdy pedagog ci to powie. Dziś doradzę, jakie tytuły nabyć, abyś i ty także spędził miło czas, drogi rodzicu.
Rysujące dzieci

Farby do malowania palcami to zabawa dla całej rodziny

Często dzieje się tak, że rodzice chcą podarować własnym pociechom wszystko to co najlepsze, a co się z tym łączy, nierzadko ofiarują drogie zabawki, które niekoniecznie spotykają się z zainteresowaniem potomstwa.
Łowienie ryb

Pasje poza mieszkaniem to lekarstwo na pożyteczne spędzanie wolnych chwil

Podczas zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych wnętrzach- w domu czy w biurze. Wszak jest tyle możliwości, żeby aktywnie spędzić choćby odrobinę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może ciężej wyruszyć na przejażdżkę rowerową, głównie ze względu na nie za bardzo zachęcającą temperaturę, ale wybór jest dalece większy.
prezent

Wyjątkowe prezenty dla wszystkich

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i okazać nasze uczucie. Bukiet róż? Zawsze mile widziany, lecz czasami dobrze jest wykazać się choć szczyptą twórczego myślenia.

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Oryginalne prezenty na różne okazje

Urodziny, imieniny, rocznice to momenty w jakich obdarowujemy naszych bliskich a także znajomych prezentami. Nie jest istotne, czy będzie to wspólny obiad, wyjście do teatru, czy też własnoręcznie zrobiona kartka. Ważka jest pamięć o drugiej osobie jak również chęć sprawienia jej radości. Każdy podarunek, jaki wręczymy zasługuje na tytuł unikatowego. Fajne prezenty nie muszą mieć jednakże formy praktycznej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś nieszablonową niespodziankę.
półka z płytami cd

Czy warto kupować audiobooki? Jakie mamy typy takich audiobooków?

Audiobook to inaczej książka mówiona, co oznacza nagranie dźwiękowe, które zawiera odczytany przez lektora tekst jakiejś publikacji książkowej. Tego typu książka jest zapisana bardzo często na płycie kompaktowej lub mp3, coraz rzadziej spotyka się ją jako kasetę magnetofonową. W Stanach Zjednoczonych czy Europie Zachodniej popularność audibooków stale wzrasta, jesteśmy w staniesię spodziewać, że i takie same tendencje zauważalne będą i u nas.