Menu strony
pies

Miejsce dla twojego pupila – dowiedz się, w jaki sposób zakupić najlepsze legowisko

Posiadanie psa jest związane z konkretnymi zadaniami. Nie tylko trzeba z nim chodzić na spacer, karmić go, lecz także zagwarantować odpowiednie miejsce do spania i odpoczynku, tak, aby nasz ulubieniec nie znalazł sobie lepszego miejsca i nie położył się np. na kanapie w salonie. Jak w takim razie zakupić idealne posłanie? Jedną z najważniejszych kwestii jest zdecydowanie o właściwym rodzaju wypełnienia. Do wyboru są waty przemysłowe, gąbki, pianki z poliuretanu, granulaty i kulki z silikonu, jak również duży wybór tworzyw naturalnych, w tym trawę morską. Jakie tworzywo będzie najlepsze dla naszego pupilka?
gołąb

Czy hodowla gołębi pocztowych jest w Polsce powszechna? Dowiadujemy się co jest istotne dla osób hodujących gołębie

Każdy człowiek ma jakąkolwiek pasję. Jedni kolekcjonują monety, inni łowią ryby, zaś jeszcze inni… posiadają gołębie domowe! Dla jednostki, jaka nie ma rozeznania w danym aspekcie,hobby to wydaje się dziwna.
myśliwi na polowaniu

Jak kupić solidne ubrania myśliwskie?

Polowanie to z pewnością nie zwyczajny spacer po lesie. Kilkugodzinne chodzenie może dać się we znaki, jeżeli nie ubierzemy właściwego, a więc komfortowego ubrania. Nasz sklep to rewelacyjna odzież myśliwska, która pozwala czuć się dobrze przez cały dzień!
spuszczele

Spuszczele – w jaki sposób chronić drewno przed tymi owadami oraz jak sobie poradzić, gdy spuszczele już zainfekowały budynek

Spuszczele są jednym ze szkodników drewna, który może zagnieździć się tak samo w pojedynczych wyrobach z drewna, jak też w całych budynkach, a wtedy zwalczanie spuszczela jest już znacznie cięższe. Czym cechuje się ten owad i co robić, gdy zauważymy jego obecność? Zacznijmy od tego, iż spuszczele to jedne z groźniejszych szkodników, jakie należą do chrząszczy należących do rodziny kózkowatych. Atakują jedynie martwe drewno, a więc takie, jakie zostało wycięte. Może to być tak samo drewno krajowe, jak i zagraniczne gatunki, np. modrzewie.
pies rady buldog

Różne obroże dla psów dostępne w atrakcyjnej cenie

Dostępne w sklepach specjalistycznych opcje obejmują nie tylko interesujące, różne obroże dla psów, ale również inne dodatki, tak szczególnie niezbędne dla Twojego pupila. Ogromne zróżnicowanie i całkowite dostosowanie do potrzeb pieska to gwarancja jego satysfakcji i uszczęśliwienia. Wyjątkowo przygotowane obroże dopasowane są do potrzeb zwierząt, dlatego warto wybrać tę w pełni właściwą propozycje, aby Twój pies mógł się cieszyć pełną wygodą jej użytkowania każdego dnia. Dostępny katalog znaleźć można także na stronach internetowych.
obraz lazu

Turkuć podjadek to owad aktualnie coraz rzadziej występującym w naszym kraju

Polska położona jest w umiarkowanej strefie klimatycznej, w której występuje dosyć przejrzysty i odczuwalny rozdział na pory roku. To dla sporej ilości zwierząt i roślin korzystne warunki do rozwoju, ponieważ nie brakuje tutaj pokarmów, wody, czy również innych substancji, które są niezbędne do życia.
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
pies

Na jakie karmy dla psów warto się zdecydować?

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zwyczajowo sprawą łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.
Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme

Co robić, by nasi koci przyjaciele cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Towarzyszą człowiekowi niemal od zawsze. Te królewskie zwierzęta czczono już w starożytnym Egipcie, wierząc, że posiadają boska moc.
kot

W jakiego typu karmę dla kotów warto inwestować

Spostrzec można tendencję zwiększonego zainteresowania rozmaitymi, nierzadko bardzo oryginalnymi sposobami na zadowalanie zwierząt. Zwiększająca się renoma pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzi coraz więcej właścicieli i właścicielek czworonogów, powoduje wzrost popytu na nowe akcesoria dla kotów.