Menu strony
ziewający Tibetan mastiff

Interesujące wieści o rasie psów Tibetan Mastiff

Dla amatorów psów, tych, którzy po prostu pragną posiadać kudłatego kumpla, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten duży pies będzie strażnikiem domu, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne cechy rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich chłopów i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.

Zdrowe karmy dla psów

Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie jest zazwyczaj rzeczą prostą. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące karmy i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fachowców. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić ukochanym psom wszystko co dla nich najlepsze.
Agroturystyka na Kaszubach

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku stajemy przed jednakowym dylematem. Co zrobić z urlopem? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych osób jest nieciekawe, przede wszystkim jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach zazwyczaj są męczące, a przecież lato powinno być momentem relaksu. Może wobec tego wypróbować coś całkiem innego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna - sport zawierający w sobie ruch na świeżym powietrzu, a jednocześnie dostarczający wiele radości i szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dostojnymi zwierzętami.
Tibetan mastiff

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Wychowywanie czworonoga to właściwie jeden wielki worek obowiązków i radości. Wierny pies przynosi sporo szczęścia nawet w pechowe dni. To świetny kompan do długich spacerów i obrońca. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też może się szybko zaprzyjaźnić z człowiekiem. Zasypianie z delikatnym, mruczącym kotem to spora przyjemność.
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do Skandynawii - pasja i adrenalina

Fascynujące kryminały to nie jedyny atut nadbałtyckiego skandynawskiego sąsiada. Szwecja rodzimym rybakom pokazała się jako wspaniałe miejsce na...
Kot, zwierzęta domoiwe

Sklep zoologiczny

Jednym z najbardziej specyficznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wynika w pierwszej kolejności z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe zwierzęta.
pies rady buldog

Różne obroże dla psów dostępne w atrakcyjnej cenie

Dostępne w sklepach specjalistycznych oferty obejmują nie tylko ciekawe, różne obroże dla psów, ale też inne dodatki, tak bardzo przydatne Twojemu pupilowi. Ogromne zróżnicowanie oraz całkowite dostosowanie do potrzeb pieska to pewność jego satysfakcji oraz szczęścia. Wyjątkowo przygotowane obroże są zgodne z potrzebami zwierząt, dlatego warto wybrać tę w pełni odpowiednią propozycje, aby Twój pies mógł się cieszyć pełną wygodą jej użytkowania każdego dnia. Dostępny katalog odnaleźć można również na stronach www.
Karma dla kotów

Świetne opcje do wyboru a sklep zoologiczny

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można znaleźć wszystkie przydatne produkty dla naszych pupili, oferuje również rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w danym momencie rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, natomiast ceny wręcz zniewalają. Zadziwiające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, która chce inwestować przede wszystkim w rewelacyjną jakość. Warto dobrze analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
pies

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach przeróżne nowości techniczne zawitały również do takiej branży jak kynologia? Istnieją specjalne nowoczesne obroże, które nie tylko niezwykle pomagają przy tresowaniu psiaka, ale także sprawiają, że nie będziemy zmuszeni obawiać się, że pies zniknął bezpowrotnie podczas jakiegoś dalszego Spaceru.


W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się użyteczna?

Taka obroża elektroniczna to narzędzie, z którym wcześniej należy naszego czworonożnego pupila zapoznać tak, aby nie obawiał się nie znanego mu elektronicznego przyrządu.
mastiff z Tybetu

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę spora frajda?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Poznań leży na terytorium Polski. Wszyscy to doskonale wiedzą. Jednakowoż trzeba to ciągle powtarzać, bo nadal w schroniskach żyje bardzo dużo psiaków, które z wielkim żalem czekają na nowego pana, takiego człowieka, który zdoła je przygarnąć
.