Menu strony
Oczko

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
myśliwi na polowaniu

Jak kupić solidne ubrania myśliwskie?

Polowanie to na pewno nie zwykły spacer po lesie. Parogodzinne chodzenie może sprawić kłopot, jeżeli nie ubierzemy należytego, czyli komfortowego ubrania. Nasz sklep to znakomita odzież myśliwska, która pozwala czuć się wygodnie przez cały dzień!
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak naprawdę jest w żywności dla kotów?

Jedzenie twojego czworonoga jest niezmiernie istotna. Wybór właściwej diety należy za każdym razem konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod uwagę charakterystykę twojego małego towarzysza – przeważnie wiek, płeć, fakt sterylizacji oraz ogólną kondycję. To oczywiste, że zwierzęta starsze powinny być inaczej odżywiane, niż szczeniaki, a kastrowany kot w inny sposób, niż ten bez zabiegu.
fotogram - zwierzęta

Niecodzienni pupile są coraz częstszym widokiem w polskich domach. Ich obecność wymaga jednak dobrego przygotowania.

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma… Tak przed laty w swoim wielkim przeboju spiewał dziecięcy zespół Fasolki. Trudno nie przyznać mu racji. Przeważająca większość z nas oddaje się jakiejś pasji i jest w stanie poświęcić dla niej naprawdę sporo.
Roztocze

Jak możemy zająć swojemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, a zresztą nie tylko u nas, są długie - choć naturalnie fakty są takie, że uczniowie bez dwóch zdań narzekają na to, iż letnia przerwa jest za krótka. Można tak naprawdę powiedzieć, iż nie jest zbyt łatwo uchronić własne dziecko przed wszechobecną nudą. Bo choć niby dzieci czekają na dwumiesięczną przerwę od szkoły, to kiedy już nadejdzie końcówka czerwca, zaczynają się niemałe problemy... Jednakże wcale nie jest powiedziane, że w każdym przypadku dzieci nie będą mieć ponadprzeciętnych wspomnień z wakacji. O co dokładnie chodzi?
akt - zwierzęta

Co kupić w markecie zoologicznym, aby posiadać zdrowego oraz pięknego pupila?

Wiele osób ma zwierzaka w budynku. Może to być chomik lub kot. Warto troszczyć się, żeby zwierzęta były zdrowe i prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas ryzyka przenoszenia przez nie chorób, jakie potrafią być bardzo groźne dla osoby ludzkiej.
Karma dal psa

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie można spędzać czas? Warto o tym pamiętać i z tego korzystać

Dobrze jest mieć jakieś hobby, chociaż by było one dosyć mało skomplikowane. Takie zajęcie też nie musi być jakieś bardzo wyszukane, ponieważ świetne hobby to takie, dzięki któremu czujemy się bardzo dobrze oraz komfortowo. Za jego sprawą możemy odżyć po trudnym dniu pracy i odczuć, że życie ma sens. Wiele ludzi ma właśnie tego typu hobby, a zdarza się, że jest nim ogród. Może to się wydawać nazbyt banalne, niektórym z pewnością nie zmieści się to w definicji hobby, lecz prawdą jest, że zajmowanie się ogrodem to wiele pracy, ale również wielka przyjemność.
towar

W jaki sposób odnaleźć właściwego behawiorystę, który wyszkoli prawidłowo naszego psiaka?

Wiadome jest, iż jedni wola psiaki pozostali kotki, a jeszcze pozostali papużki. Nie ma wątpliwości, że rasowy pies musi być odpowiednio wyszkolony. Konieczne okazują się być cykliczne ćwiczenia, żeby więź pomiędzy panem a psiakiem znacznie się umocniła.


czas

Hodujesz zwierzaki? Akuratne oświetlenie jest zalecane

Zwierzęta są nieodłącznymi kamratami naszego życia. Nie ulega kwestii, iż nie każdy mieszkaniec bloku ma własnego pupila, jednak spora część z nas kiedyś miała większą styczność ze zwierzakami.
Oczko

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.