Menu strony

Szczęśliwy kot to najedzony kot

„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To tylko słowa dziecięcego wierszyka, jednak jakie prawdziwe. Wszak koty to prawdziwe łasuchy, szczególnie małe kotki...
słodki kot
Toteż warto wiedzieć, iż niewielka ilość jakościowo dobrej karmy dla małych kotków zadowoli naszego pupila na długi czas. Oczywiście temat dotyczy karm z wyższej półki, które zapewniają zwierzakowi kompletny zestaw witamin i minerałów, wskutek czego będzie mógł pochwalić się błyszczącą sierścią i prawidłową kondycją. Prawidłowo zbilansowane karmy dla kotów w prosty sposób umożliwiają swoim – wyposażonym w składniki odżywcze i minerały - składem, dostarczyć zbilansowaną dietę naszemu kotu. Natomiast minimalna ilość wody w suchych karmach umożliwia dłużej zachować ich świeżość. Gdy zapewnimy jej właściwe warunki długo zatrzyma walory odżywcze. Z tego powodu kocią karmę możemy zamówić drogą internetowa. Łatwo, w krótkim czasie i w domowych warunkach będziemy mogli spokojnie zorientować się w ofercie sklepu.

Karma, obroże, żwirek dla kota, posłania – można godzinami wybierać, dumać nad kolorami czy modelami (zobacz top10 produktów). Dodatkowo, ominą nas ciężkie zakupy, ponieważ poczta czy też firma kurierska dostarczy nam produkty pod same drzwi.

Pozostałe artykuły

Samotność jest niedobra pod każdą postacią. Jest na nią sposób, lecz musimy kogoś poznać. Jak tego dokonać?

ojciec
Samotność może i jest nawet znośna, lecz zapewne nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem potrzebuje wsparcia, drugiej osoby, która wesprze nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, także od czasu do czasu potrzebuje miłości. Czasami „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znowu jesteśmy samotni, chociaż pragniemy kogoś poznać. Najgorzej zaś mają Ci, którzy są za granicą, a do tego wychowują dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, lecz zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.


W sklepach zoologicznych, tych stacjonarnych i tych w internecie, dostępne są karmy przeznaczone dla kociąt, kotów dorosłych, kastratów oraz tych z nadwagą. Owszem, koty także walczą z kilogramami i także pod czujnym okiem specjalisty, w tym przypadku. Lecz jakim sposobem takiego osobnika dostarczyć do przychodni? Najsprawniej poradzi sobie w tej sytuacji torba do przenoszenia kota. To bardzo pomysłowe rozwiązanie dla właścicieli, którzy nie uwzględniają w swych planach notorycznych i długotrwałych wycieczek ze swoim zwierzakiem, a wyjście z domu na ogół ogranicza się do wspomnianej już, prostej drogi do weterynarza. Torba ma same plusy: przede wszystkim jest miękka i wygodna w przechowywaniu - można ją łatwo złożyć i przetrzymać w szafie, bez przymusu szukania odpowiedniego miejsca. Poza tym przeważnie posiada praktyczny pasek do zawieszenia na ramieniu – przypomina więc torebkę. W razie zabrudzeń torbę naturalnie możemy wyprać.

17 lutego właściciele tych zwierząt obchodzą Światowy Dzień Kota, więc nadszedł już czas aby zapoznać się z ofertą sklepów w sieci i pokusić się o odpowiedni podarunek dla naszego zwierzaka.
2018/01/17