Menu strony

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

Czym jest pastuch przeznaczony dla pieska? Jaki ta rzecz posiada związek z napomkniętym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania wspomnianego pastucha, czyli niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!
sposób


Na rozpoczynające pytanko we wstępie, oddaliśmy już odpowiedź wewnątrz jej drugiej cząstki.

Nie zwlekaj - jeśli spodobał Ci się ten tekst, to kompleksowy opis (http://www.stajniaiskra.pl/art/29/ferie-w-siodle.html) można także przeczytać pod poniższym linkiem. Wiadomości opracowaliśmy dla Ciebie z przyjemnością.

Pastuch dla psa jest to w obecnych czasach żadna inna rzecz jak obroża, którą to nazywamy właśnie "niewidzialnym ogrodzeniem". Wspomniany pastuch dla psa, pracuje na dwóch zasadach "ostrzegawczej" i "korekcyjnej". Ostrzegawcza posiada za zadanie zaalarmować pieska, iż do danego miejsca nie posiada wstępu, lub najzwyczajniej ma się do tego miejsca nie zbliżać - ma możliwość to być dla przykładu granica nasze własnej posesji, czy też nasz ogródek, albo może nawet i nasz basen. Etap ostrzegawczy oddziałuje na prostej zasadzie sygnału dźwiękowego, który ma za zadanie zaalarmować pieska, jakby to była słowna komenda "Nie Wolno". Jeśli chodzi zaś o o następny etap, a więc korekcyjny, z nim już sprawa wygląda w inny sposób. Jeśli dźwięk etapu ostrzegawczego nie zadziała dołącza do niego tak zwany "impuls korekcyjny", który z pewnością już zastopuje twojego własnego psa. Kiedy powróci do dobrze znanej "bezpiecznej strefy", czyli tej gdzie ma możliwość przebywać bez problemiku, urządzenie wraca, do stanu tak zwanej "gotowości", aby mieć możliwość zadziałać znowu, gdyby piesek rozpoczął podchodzić do ustanowionej poprzez nasze osoby "strefy nie wchodzenia".
Powstało kilka przedsiębiorstw, które wytwarzają wspomniane pastuchy dla psa, z tego powodu w dobry sposób się rozejrzyj nim jakiegoś wykupisz, bo kupując bubel uczynisz psu krzywdę!
2020/02/04