Menu strony

Czy wiesz jakie hity szykują się na konsole?

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.

xbox i playstation na targach
Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem biblioteki gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megahitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju nietuzinkowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie korporacje wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnego zagrożenia. Poniżej 2 super zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko powiedzieć, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami hitów a innym razem przeciętniaków. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Następną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten zdobył już ogromną liczbę fanów. Potyczki sieciowe są rozgrywane dzień i noc, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się znakomicie, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele godzin znakomitej rozgrywki.

Gracze już zacierające ręce bo nie mogą się doczekać tych rewelacyjnych gier jakie zagoszczą w czytnikach PS3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecywaniu i przez zimę będzie rzeczywiście w co pogrywać. Aby emocje były jeszcze większe, zaaranżujmy sobie kącik do grania. Najlepiej podłączyć konsolę do większej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tutaj: I co ważne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zadbajmy, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Pozostałe artykuły

producentów gier czy na konsolę

xbox i playstation na targach
Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, aby nowa gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.


Ale nie tylko fani konsol mają być szczęśliwi. Dziś na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, by zagrać na innym urządzeniu niż konsola, doskonale sprawdzą się na domowych komputerach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie konsoli albo z jakiegoś powodu nie przepadają na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: więcej) albo notebook musi być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.
2018/07/11