Menu strony

Starasz się wychowywać swego pas? Pomoże Ci w tym specjalna obroża!

W współczesnych czasach niemal każdy z nas ma jakieś zwierzę - o ile tylko pozwalają nam na to nasze warunki, staramy się zazwyczaj dać trochę ciepła i tkliwości jakiemuś zwierzątku.


Jeśli Ty także chcesz się zdecydować na przygarnięcie jakiegoś zwierzątka, przykładowo psa, wtedy pamiętaj o tym, aby porządnie go wyszkolić - szczególnie jeśli nie mieszkasz na przykład na wsi, ale w bloku w większym mieście.


dom wielorodzinny


Pozostałe artykuły

Odpowiednia pielęgnacja czworonoga i kota

Tibetan mastiff
Trzymanie w domu zwierzaka to generalnie jeden wielki zbiór problemów i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To świetny towarzysz do długich wędrówek i obrońca. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również umie się szybko zakumplować z ludźmi. Zasypianie z puszystym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.


System kar i nagród


odrobaczanie


Jeżeli na Twojego podopiecznego nie działa typowe szkolenie, wtedy możesz posiłkować się specjalnymi obrożami dla psów - dobrze sprawd https://sport-dog.pl/pl/p/Teletakt-d-control-1600-dla-1-psa-zasieg-1600m./109do torturowania psa, lecz do wyrabiania w nim właściwych nawyków. Jeśli pies zrobi coś, czego nie może, wtedy naciskasz odpowiedni przycisk, a do karku Twojego psa dociera lekki impuls elektroniczny - jest on z pewnością nieprzyjemny dla psa i wyrabia w nim w taki sposób właściwy nawyk - więcej pies z pewnością nie zachowa się w podobny sposób.

Na idealnie takiej samej zasadzie działa również elektroniczny pastuch dla psa - jeżeli chcesz nauczyć psa aby nie wychodził poza konkretny obszar, wówczas z pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40Podkreślamy jeszcze raz jeszcze, że elektroniczny pastuch dla psa jest zupełnie bezpieczny dla Twojego podopiecznego, nie wahaj się więc go używać.


Obroże spełniają również inne funkcje


reakcje alergiczne


Obroże dla psów spełniają także inne funkcje - to, którą z nich kupisz, na pewno zależy głównie od Waszych potrzeb.


Na rynku dostępna jest na przykład obroża przeciw szczekaniu lub obroża przeciw kleszczom oraz innym insektom. Obroża przeciw szczekaniu to raczej nowy wynalazek jednak na pewno zjednała sobie już wielu fanów.
2018/07/11