Menu strony

Przed długo oczekiwanym festiwalem należy się świetnie przygotować

Tak, sukces, myślisz bardzo głośno, bo wszyscy towarzysze patrzą na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, ponieważ twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie znajdziesz się za kilka dni. Tak, jedziesz na ten wyśniony imprezę, zobaczysz tam swych ulubionych wykonawców, zapoznasz ludzi, którzy doświadczają to, co ty.
zespół Pink Floyd
Wejściówkę mocno ściskasz w garści, nie możesz go wszak stracić.

Pasjonuje Cię omawiana sprawa? Jeżeli tak, to ponadto zobacz link na witrynie (http://www.taniec-kosubek.pl/szkola), która również przedstawia takiego typu materiały. To z pewnością da Ci do myślenia.

Pociąg masz również już zarezerwowany, zostaje jedynie czekać i słuchać zespołów, jakie niedługo usłyszysz na żywo. Wszystko jest fantastycznie, myślisz, ale po chwili nadchodzi zwątpienie, bo właśnie dociera do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brak rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (rockowe nieśmiertelniki), podobnie nie znajdujesz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te braki.


Witasz się z kolegą, który także wyjeżdża na festiwal. Oboje wyliczacie ze sobą nadzieje, nie możecie się uciszyć, tak jesteście podnieceni. Nagle twój kompan mówi, że wszystko byłoby w porządku, lecz nie zdążył kupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naklejki dla fanów muzyki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z jakiegokolwiek gatunku, ale wolałby mieć chociaż jedną stosowną naszywkę.


Pozostałe artykuły

Slayer i Coma – muzyczne odkrycia

Muzyka

Choć w dzisiejszych czasach światowych i wyśmienitych jest wiele grup rockowych, to Slayer jest zdecydowanie tym, który zaważył na historii thrash metalu, a i obecnie są jedną z najchętniej słuchanych zespołów. Ten słynny zespół podbił krytyków swym nieziemskim podejściem do koncerów i wspaniałymi utworami. Te wysoce rozwinięty amerykański zespół podbił scenę swym fantastycznym brzmieniem, jedynym w swoim rodzaju podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.


koncert
Rozumiesz własnego towarzysza i mówisz jemu o swych lukach w asortymencie. Oboje docieracie do wniosku, iż należałoby to nadrobić. Podobnie zdałoby się dodatkowo przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na ten koncept i zaraz notujecie to na kartce, żeby przypadkiem nie zapomnieć.


I teraz jednakże zamiast biec do sklepu (lub wręcz jechać, ponieważ mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) zaglądasz do Internetu, konfrontujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, że ubiłeś jeszcze lepszy interes, ponieważ nie zapłacisz za opłatę przesyłki! Uważasz, że wszystko układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest. A kilka dni dalej dodatkowo się dowiadujesz, że twoja ulubiona koleżanka też jedzie! No, to będzie festiwal!
2023/09/03