Menu strony

Battlefield IV, GTA 5 - najpopularniejsze gry

Pasjonaci gier komputerowych, zwłaszcza tych o mocnym, męskim przesłaniu doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że bitwy przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych elementów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.
Kolejne wersje gry są wzbogacane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz jest w stanie jakimś nieostrożnym ruchem przestraszyć ptaki lub uruchomić alarm. Jest to sygnał słyszalny przez nieprzyjaciela i wywołuje trudne do przewidzenia skutki. W grze występują też wydarzenia bardziej widowiskowe. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, potężne wybuchy czy inne efektowne okoliczności wywołujące bardzo silne emocje u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz lepszą i bardziej skomplikowaną broń. Daje to szansę na dokonanie stosunkowo skomplikowanych działań o charakterze militarnym.

Pozostałe artykuły

Najpopularniejsze konsole do gier

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.


I choć najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 wymagania) produkowane są na coraz to nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda nadal jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Najświeższa wersja gry Battlefield, aktualnie już numer 4, pokaże się w sklepach 31 października. I zapewne ucieszą się wszyscy miłośnicy tej gry, że nie będą musieli ponosić kosztów na nowy sprzęt, aby mieć szansę zagrać w najnowszą jej edycję. Prowadzone są też spekulacje wśród specjalistów tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na nienowym już, lecz sprawdzonym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry przekonują, iż uczynią wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Obojętnie, jakiego typu sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najlepszych gier tego typu.

Świeża wersja Battlefield 4 (artykuł na battlefield 4 na przynosi jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej wyspecjalizowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli uczestniczyć w rozgrywce wojennej, której akcja ma swój początek w odległym Szanghaju. Jak zawsze dotąd akcja gry będzie toczyć się szybko, a ilość rozwiązań związanych z toczeniem bitem nie powinna znudzić nikogo.

Jeśli czytasz prezentowany artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zafascynował - kliknij odnośnik do strony (http://www.bartkowska.photo/), a odnajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość monitorowania pola bitwy z wysokości. Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie gnębiony i z ziemi i z powietrza. Będzie to ostra rozgrywka.
2019/07/20