Menu strony

W jaki sposób zatroszczyć się o bezpieczeństwo pupila

Jeśli masz niedużego psa i obawiasz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wtedy krzywdy, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeżeli masz małego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wówczas zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.
pies
Działa ono przykładowo jak płot pod wysokim napięciem – skutecznie odstraszy psa od zbliżania się do krawędzi tarasu, a jednocześnie oczywiście będzie to bez wątpienia dla niego całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że założysz własnemu psu obrożę, która będzie natychmiast reagowała w przypadku gdy zbytnio zbliży się on do krawędzi balkonu. Wtedy poczuje on w szyi nieciekawe mrowienie – będzie to właśnie prąd elektryczny. Choć może to brzmieć nieco brutalnie, kategorycznie dajemy Ci pewność, że jest to całkowicie bezpieczne dla Twojego psa, którego nie będzie to krzywdziło - czytaj pełen artykuł na http://sport-dog.plczytaj pełen artykuł na .


Pozostałe artykuły

Co powoduje, że uwielbiamy własne zwierzęta ?

jeż
Niby zdarzają się te osoby, które generalnie nie przepadają przesadnie za zwierzętami, ale na szczęście nie ma ich wiele. Można w takim razie zaryzykować twierdzenie, że w zasadzie ludzie lubią zwierzaki - a przynajmniej te domowe. Pomyślmy na serio nad fenomenem zwierząt domowych.Ze wszech miar istotne jest szczególnie to, aby postarać się docenić piękno zwierzaków. Oczywiście piękno to czysto względne zagadnienie, lecz na przykład psy są w stanie się mocno spodobać. To w sumie fantastyczne, że mamy możliwość trzymać dzisiaj tak sporą liczbę zwierząt! Zadbajmy w szczególności o to, aby w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy jakoś wielce poszkodowany. Zwierzaki są wyłącznie dla dojrzałych osób.

Zwierzęta często mają większą tolerancję na ból niż my, a na dodatek natężenie prądu jest tak ustanowione, że nie powoduje krzywdy. Dodatkowo jeżeli pies parę razy poczuje takie nieprzyjemne mrowienie, wówczas kategorycznie nie będzie już nawet próbował podchodzić do krawędzi balkonu. Dzięki temu po pewnym czasie noszenie przez niego obróżki nie będzie już potrzebne. To z pewnością jeden z najbardziej efektywnych sposobów, dzięki którym zdołasz nauczyć własnego psa posłuszeństwa. W dodatku takie ogrodzenie jest bardzo dobre również dla Ciebie – jeżeli zdecydujesz się na jego zamontowanie, kategorycznie nie będziesz tego żałował. Ma ono tę ogromną zaletę, że jest niewidoczne – dzięki temu estetyka Twojego balkonu nie zostanie zniszczony. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie niemal wszystkim właścicielom niewielkich psów – to koniecznie dobry pomysł. Jeżeli masz kota i również martwisz się o jego bezpieczeństwo, takie ogrodzenie zdecydowanie również sprawdzi się świetnie w Twoim wypadku (zapraszamy na stronę główną).
2018/06/22