Menu strony

Po co stosujemy elektrycznego pastucha u naszych psiaków?

Istnieje kilka sortymentów ogrodzeń elektrycznych dla psów w zależności od ich przeznaczenia. Najpopularniejsze niewidoczne ogrodzenia elektryczne dla psa służą do asekurowania wyznaczonych placów przed wejściem psów albo po prostu zabezpieczenia danego obszaru przed ucieczką psa.
tibetan mastiff
Klasyczny pastuch elektryczny dla psa z kolei, w sytuacjach kiedy konieczna jest zabezpieczenie przed dostępem innych zwierzaków. Psiak naprawdę może radośnie egzystować w zgodzie z ogródkiem, a my nie musimy niepotrzebnie ograniczać jego wolności i swobody. Dzięki niewidocznemu ogrodzeniu można nie tylko ograniczyć ucieczki zwierzaka, ale także sprawnie przeciwdziałać zniszczeniu rabatek z kwiatami, wizytowaniu przez psa piaskownicy dla dzieci albo zaglądaniu do oczka wodnego. Trawnik, krzewy i inne roślinki w ogrodzie będą całkowicie nie zagrożone. Możliwości ochrony ogródka są wręcz nieograniczone i łatwo można je przystosować do różnych zastosowań. Instalacja pastucha elektrycznego nie potrzebuje żadnych narzędzi, można je uruchomić o dowolnej porze roku w niecałe 30 minut, pozbywając się problemów z psem w ogródku, które trwały często przez całe lata, przymuszając do trudnych wyborów: szczęśliwy pies albo piękny ogród. Teraz to rzeczywiście da się pojednać. Elektryczne pastuchy opracowano jako niedostrzegalne ogrodzenie (czytaj pełen artykuł).


Pozostałe artykuły

Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego psa

sposób
Czym bywa pastuch przeznaczony dla pieska? Jaki to posiada związek z wspomnianym w temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania wspomnianego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietonu!

Psy
Tego gatunku kojec możemy swobodnie zamontować w środku działki na miejscu jaki tylko spodoba się psu. Nawet calutki ogród może być z idealnym wydzieleniem punktów zabronionych dla psa takich jak rabatki, oczko wodne, miejsce zabaw naszych milusińskich.

Jeżeli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie ciekawy, nie zwlekaj i sprawdź szczegóły tutaj drapaki dla kotów - poznasz jeszcze dokładniejsze dane.

Montując pastucha elektrycznego dla psa trzeba pamiętać, iż każdy pies ma indywidualną tolerancję na prąd. Bardzo często zdarza się że małe pieski wymagają silniejszego impulsu, a duże osobniki są bardziej delikatne. Doświadczenie mówi jednak, że do dyscyplinowana naszych pupili powinniśmy stosować impulsy o minimalnej mocy. Przy wyborze pastucha elektrycznego dla psa należy zawsze pamiętać, żeby kupić wyroby dobrych wytwórców . Wtedy możemy być pewni, że takie urządzenia będą bezpieczne i nie będą robić krzywdy naszym pupilom.
Na podstawie: www.sport-dog.pl
2021/05/06