Menu strony

Każdy znajdzie coś dla siebie

Trzeba głośno powiedzieć o tym, iż gry które obecnie są przedstawiane, są tak zaplanowane, iż praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy szanse wybrać takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą miały okazję rozwijać własną wyobraźnię. Dla starszych mają możliwość być gry sportowe, lub logistyczne, a jeśli dorośli również chcą się pobawić w ten sposób i się zrelaksować, to bez wątpienia mają szanse ich zaciekawić modne strzelanki, albo na przykład gry fantastyczne.

Ewolucje na deskorolce i nawiązanie do bajki
granie w PlayStation
Jeśli nasz nastolatek uwielbia wykonywać różnorakie ewolucje na deskorolce, to z pewnością przypadnie mu również do gustu gra Skate 3 na Sony PlayStation 3 , która opiera się właśnie na takich wyczynach. Możemy konkurować z innymi, sprawdzać kto zna najfajniejsze triki oraz kto potrafi je bezbłędnie wykonywać. Jest to świetna alternatywa na deszczowe dni, jeżeli to dzieci tak często nudzą się siedząc w mieszkaniu. A jeśli nasze dziecko lubi słynną bajkę o zabawkach, to z pewnością zaciekawi się też grą napisaną na jej podstawie, a więc Toy Story 3 (Gra PSP). Najważniejsze w tym wszystkim jest tu przecież to, aby móc idealnie trafić w gusta i w powodzenia naszych dzieci.

Dla dorosłych też się coś znajdzie
Pad, gry na kolsolę
Jeżeli zazdrościmy naszym dzieciom posiadania tak wspaniałych gier, to należy powiedzieć, że my także tu możemy znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jeśli lubimy prędkie auta, adrenalinę związaną z wyprzedzaniem wolniejszych przeciwników i jednocześnie też z przekraczaniem mety, to z pewnością nasze oczekiwania świetnie spełni Kinect Joy Ride (Gra Xbox 360), a więc właśnie gra oparta na wyścigach. A co jeżeli lubimy fantastykę, smoki i mierzenie się z magią? Wtenczas dla nas wymyślona została gra The Elder Scrolls V Skyrim (Gra PC), jeżeli już raz w nią zagramy, to bez wątpienia nie będziemy potrafili się już od niej oderwać ().

Rynek gier ciągle się rozwija
Gry które w tym miesiącu są nam przedstawiane są naprawdę fajne, ciekawe i co ważne są świetnie przemyślane, jednak ich pomysłodawcy nie osiadają na laurach, jedynie ciągle pracują nad czymś lepszym, a co się z tym łączy mamy okazję być przeświadczeni, że jeszcze nie raz pozostaniemy zadziwieni jakąś fajną grą.
2014/04/29