Menu strony

Sprawdzaj recepturę kupowanej karmy

Warto powiedzieć, że każde zwierzę potrzebuje czegoś innego do dobrego rozwoju. Jedne będą wymagały minerałów, które będą chroniły ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która pozwoli im zmagać się z uczuleniami. Dlatego właśnie nim kupimy odpowiednią karmę, należy się rzetelnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej dobre dla naszego pupila i jaką dietę ma on przyjmować.
Sterylizacja lub alergia nie są już żadnym trudem

Kiedy decydujemy się na sterylizację naszego kota, to trzeba wyjaśnić, że jest takie coś jak karma Royal Canin Sterilised 37 10 kg, karma stworzona konkretnie właśnie dla kotów, które przeżyły konkretny zabieg . Dzięki niej nasz kot nie będzie taki osowiały i jednocześnie prościej przejdzie przez zmiany hormonalne jakie będą pojawiały się w jego organizmie. A co jeżeli nasz kot posiada alergię, lub problemy z kamieniami w nerkach? Wtedy także najcudowniej zrobimy jeśli wyszukamy karmy Royal Canin Veterinary Diet Obesity Management DP34 14 kg, która występuje w kilku przeróżnych rodzajach oraz jest opracowana specjalnie z myślą o kotach, które posiadają jakieś trudy zdrowotne.


Koty muszą mieć spokój

Pozostałe artykuły

Jak dbać o kotka?

Karma sucha dla kotów Acana
Każdy kto dorobił się potomstwa na pewno już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze pociechy przybiegają do nas z pewnym pytaniem. Zazwyczaj bardzo boimy się tej chwili. Ale prędzej, czy później to następuje. Warto dużo wcześniej przygotować się do tej rozmowy i określić z partnerem, jakie chcemy zająć stanowisko.


Koty Bengalskie
Koty w sytuacji stresowej lubią bardzo nienaturalnie się zachowywać, albo oddają mocz na wszystko co popadnie oznaczając własny rejon, albo znów zaczynają posiadać problemy z apetytem. Dlatego właśnie trzeba się okupić w Ceva Feliway wkład 48 ml, jest to zapach, który zapobiega właśnie takowym reakcjom powiązanym z niepokojem. Jedno mamy szanse posiadać w własnym domu (czytaj dalej), a inny wkład możemy zabierać ze sobą na wyjazdy, tak żeby niczym naszego kota nie stresować. A kiedy pragniemy, żeby korzystał on ze żwirku najlepszej jakości, to bez wątpienia najlepiej zrobimy, jeżeli okupimy się w Certech żwirek super Benek Uniwersalny 10l. Niedrogi, wydajny, a zarówno z niego będziemy usatysfakcjonowani my, jak i nasz kot.


Wybór jest ogromny

Jak widzimy różnych karm, jak i pozostałych akcesoriów dla kotów jest naprawdę dużo, przez to kiedy samodzielnie nie umiemy zadecydować co może się okazać najodpowiedniejsze dla naszego pupila, to wciąż należy się zgłosić do weterynarza, żeby on mógł nam o wszystkim pamiętać.
2018/06/22