Menu strony

Myślisz o wspaniałych wakacjach? Na pewno warto zarekomendować Ustkę! Przekonaj się dlaczego

Ci, którzy z przyjemnością spędzą wypoczynek nad Bałtykiem, doskonale znają to miejsce. Ustka rozpoznana jest z wspaniałej promenady, portu jak również latarni morskiej. Jak można spędzić wczasy na jej terenie? Jakiego rodzaju atrakcje czekają tu na turystów?
nad Morzem Bałtyckim
Wizyta w pobliskim porcie to konieczność.Wspomnienia o nim można już znaleźć już w XIV wieku. Port ten stracił jednak z czasem na znaczeniu na rzecz Słupska, jednak do chwili obecnej może pełnić ważną rolę w życiu miejscowych ludzi. W tej znanej miejscowości na wakacje jest nie tylko port, ale i promenada – wspaniałe miejsce na miłe spacery. Czeka tu również plaża i kąpielisko, na którym można wypocząć w doskonałych warunkach.

Pozostałe artykuły

Bieszczady - kapitalne miejsce na górskie wędrówki

Solina noclegi
Bieszczady jest to pasmo gór leżące we wschodniej części Beskidów. Bieszczady to jeden z najbardziej interesujących krajobrazowo rejonów Polski. Spośród wszystkich pasm górzystych w naszym kraju to Bieszczady uchodzą za w najwyższym stopniu pierwotne oraz tajemnicze. Bieszczady są doskonałym miejscem na urlop o każdej porze roku. Czekają tam przepiękne połoniny, Solina, kolej bieszczadzka i inne atrakcje.


Ustka to również rozrywki dla tych, którzy wakacje nad morzem chcą łączyć ze zwiedzaniem ciekawych atrakcji.Przebywając w Ustce mogą wybrać się na spacer do tutejszej latarni morskiej. To interesująca, neogotycka budowla, która dawniej pomagała marynarzom pływającym po Bałtyku. Dziś jest ona nie tylko jednym z najcenniejszych zabytków w tej miejscowości, ale także wspaniałym punktem widokowym. Ustka może się pochwalić też interesującą placówką muzealną. To miejsce, które bardzo chętnie
morze
odwiedzają turyści. Muzeum Piekarnictwa w Ustce może się pochwalić interesującymi zbiorami, pośród których możemy ujrzeć i historyczne monety, i dedykowane piekarzom narzędzia pracy. Są tu także narzędzia współczesne, jak i te, o których dziś pamiętają jedynie fanatycy tej profesji.


Jak na modną i z chęcią oglądaną miejscowość przystało, Ustka jest wspaniale dostosowana do odwiedzin turystów. Noclegi możemy tu odnaleźć w kilku miejscach, a ich zróżnicowany standard sprawia, że każdy może znaleźć tu - sprawdź informacje na stronie - coś dla siebie. Ustka noclegi to duży wybór dla każdego. Odpowiednie noclegi więc odnajdą tu osoby z dużym zasobem pieniężnym, którzy liczą na wyjątkowe warunki, jak i turyści planujący skromne, ale za to ciekawe wakacje (czytaj w tym temacie: zobacz więcej). Każdego roku przybywa tu wiele osób, a większość z nich ma doskonałe wrażenia, które wspomina przez kolejne lata. Ustka to przede wszystkim wspaniałe miejsce dla całych rodzin, liczne rozrywki i wspaniałe warunki noclegowe, zapewniają pełne zadowolenie.
2019/05/18