Menu strony

Myślisz o wspaniałych wakacjach? Na pewno warto zarekomendować Ustkę! Przekonaj się dlaczego

Ci, którzy z przyjemnością spędzą wypoczynek nad Bałtykiem, doskonale znają to miejsce. Ustka rozpoznana jest z wspaniałej promenady, portu jak również latarni morskiej. Jak można spędzić wczasy na jej terenie? Jakiego rodzaju atrakcje czekają tu na turystów?
nad Morzem Bałtyckim
Wizyta w pobliskim porcie to konieczność.Wspomnienia o nim można już znaleźć już w XIV wieku. Port ten stracił jednak z czasem na znaczeniu na rzecz Słupska, jednak do chwili obecnej może pełnić ważną rolę w życiu miejscowych ludzi. W tej znanej miejscowości na wakacje jest nie tylko port, ale i promenada – wspaniałe miejsce na miłe spacery. Czeka tu również plaża i kąpielisko, na którym można wypocząć w doskonałych warunkach.

Pozostałe artykuły

Tańsze noclegi nad Bałtykiem, jakie pozostają wyjątkowo komfortowe

Sopot
Osoby, jakie wyjeżdżają na urlop pod koniec sezonu nie muszą się przejmować, iż nie odnajdą dla siebie ciekawych propozycji wakacyjnych. Dodatkowo, im bliżej końca sezonu to tym wyraźniejsze szanse mają na to, by odnaleźć niedrogie noclegi nad Bałtykiem, które pozostają bardzo komfortowe.


Ustka to również rozrywki dla tych, którzy wakacje nad morzem chcą łączyć ze zwiedzaniem ciekawych atrakcji.Przebywając w Ustce mogą wybrać się na spacer do tutejszej latarni morskiej. To interesująca, neogotycka budowla, która dawniej pomagała marynarzom pływającym po Bałtyku. Dziś jest ona nie tylko jednym z najcenniejszych zabytków w tej miejscowości, ale także wspaniałym punktem widokowym. Ustka może się pochwalić też interesującą placówką muzealną. To miejsce, które bardzo chętnie
morze
odwiedzają turyści. Muzeum Piekarnictwa w Ustce może się pochwalić interesującymi zbiorami, pośród których możemy ujrzeć i historyczne monety, i dedykowane piekarzom narzędzia pracy. Są tu także narzędzia współczesne, jak i te, o których dziś pamiętają jedynie fanatycy tej profesji.


Jak na modną i z chęcią oglądaną miejscowość przystało, Ustka jest wspaniale dostosowana do odwiedzin turystów. Noclegi możemy tu odnaleźć w kilku miejscach, a ich zróżnicowany standard sprawia, że każdy może znaleźć tu - sprawdź informacje na stronie - coś dla siebie. Ustka noclegi to duży wybór dla każdego. Odpowiednie noclegi więc odnajdą tu osoby z dużym zasobem pieniężnym, którzy liczą na wyjątkowe warunki, jak i turyści planujący skromne, ale za to ciekawe wakacje (czytaj w tym temacie: zobacz więcej). Każdego roku przybywa tu wiele osób, a większość z nich ma doskonałe wrażenia, które wspomina przez kolejne lata. Ustka to przede wszystkim wspaniałe miejsce dla całych rodzin, liczne rozrywki i wspaniałe warunki noclegowe, zapewniają pełne zadowolenie.
2018/10/03