Menu strony

Czy gra na konsolę to odpowiedni pomysł na podarunek dla dziecka na pierwszą komunię?

Jednym z kluczowych chwil twojego dziecka jest niewątpliwie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila ogromnej radości i wielu doznań, jednak bardzo często nasz małoletni nie do końca rozumie, jak przełomowy jest ten dzień. Doświadczenia duchowe niejednokrotnie zasłania cała otoczka tej świętej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjeżdżają się cała rodzina i najbliżsi znajomi, mama przygotowuje wystawną ucztę, a co istotne od każdego dostanie prezent, pieniężny lub tematyczny. Te ostatnie elementy na pewno biorą górę nad kwestiami wiary. Z jednej strony nie można nikogo obwiniać, naturalne jest, że mając 8-9 lat w głowie malucha góruje przede wszystkim zabawa. Zostając przy zagadnieniu przyjemności i prezentów, warto zastanowić co sprawi największą radość naszemu maluchowi.
gra Dead Island 2
Jeszcze ponad 10 lat temu w czasach, kiedy nie każdegobyło na wszystko stać, upominki przekazywane z okazji opisywanej uroczystości były znacznie bardziej drogocenne i niepowtarzalne, dlatego każdy maluch cieszył się, że dostał wymarzony, długo wyczekiwany prezent.

grając na konsoli
Najbardziej cenione w poprzednich czasach były między innymi: hulajnoga, złoty medalik, magnetofon, deskorolka, biblia dla najmłodszych czy zegarek. Jednak z postępem czasu upodobania dzieci się rozwinęły, a ich pragnienia i świadomość znacznie się powiększyły Dzisiaj już nie wystarczy drobny upominek lecz prezent najwyższej technologii. Podobno obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnego rodzaju konsole do gier. Wiele osób, odnosi się do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak najpierw warto się im dokładnie przyjrzeć i poznać ich nowoczesną techniką. Wyróżniamy dwa typy opisywanych sprzętów. Dostępne są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera oraz konsole przenośne umożliwiające grę w różnorodnych miejscach.

Do najbardziej znanych odmian zaliczamy przykładowo: Xbox 360, Play Station, Play Station 4, Play Station Portable PSP. Pomimo wysokiej ceny posiadają wiele pozytywnych cech. Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga dużych kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy. Kolejnym plusem jest to, że świetna zabawa dostępna jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do wyrafinowanej zabawy potrzebne są odpowiednie gry, które dostępne są na rynku w nieskończonej ilości. Dużym powodzeniem cieszą się gry wojenne i przygodowe, takie jak: więcej, Wiedźmin, Batman, Assassin’s Creed czy Battlefield. Ja osobiście uwielbiam takie tytuły jak Grudziądz pro evolution soccer 2015 ceneolokalnie.

Ciekawią Cię różnego rodzaju bonusy (http://autodrom4x4.pl/autodrom-4x4---na-prezent.html)? To świetnie, ponieważ masz szansę wejść na nową witrynę i tam przestudiować szczegółowe posty.Pozostałe artykuły

Ekscytujące gry - PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.


Jest coś także dla osób, które uwielbiają się bać i chcą stać się częścią horroru, dla takich jednostek idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Dead Island, Murdered oraz Deadly Premonition. Jednak konsole mogą posłużyć nam również w celach kondycyjnych. To także niebanalna zabawa (zabawki interaktywne dla dzieci) dla osób, które bez wychodzenia z domu chcą utrzymać idealną sylwetkę. Wystarczy zaledwie nabyć grę Your Shape:Fitness Evolved, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a świetna zabawa gwarantowana.
2019/09/25