Menu strony

W co warto grać w wolnym czasie na konsoli?

Pierwszą grą, wymyśloną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł związany z grami wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty tworzenia niektórych tytułów ocenia się na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu zaprezentowano nową generację tych urządzeń, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w rynku gier.
grający w grę na playstation
Bestsellery W ostatnim czasie największy triumf odniosła kolejna odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W tym tytule użytkownik wciela się w przestępcę który ma wielkie długi. Żeby je spłacić, jest zmuszony aranżować napady na banki i pozostałe instytucje. Seria gier sygnowana tym tytułem jest znana ze specyficznego poczucia humoru, tytuł ten wywoływał też spore kontrowersje z uwagi na epatowanie przemocą. Podobnie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tu znajdziesz więcej informacji: - oferta call of duty). Jest to gra akcji w której gracz wchodzi w rolę żołnierza i wykonuje dużo niebezpiecznych zadań. Jest to kolejna odsłona charakterystycznej serii Call Of Duty, którą użytkownicy cenią za niezwykle interesującą rozgrywkę sieciową. Miesiąc wcześniej światło dzienne ujrzała kolejna część największego rywala Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to również gra akcji, której dotychczasowe części zasłynęły z bardzo rozbudowanego trybu rozgrywki przez sieć. Tym razem producent zapowiada, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej taktyczna. Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne ciekawe tytuły Polska również jest słynna na światowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, opracowana w oparciu o serię książek Andrzeja Sapkowskiego. Polacy pracują na dzień dzisiejszy nad kolejną odsłoną gry, która jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w książkach o wiedźminie Geralcie. W 2013 roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów w ostatnim czasie.


Pozostałe artykuły

Gry na konsolę już używane naprawdę nie są gorsze!

granie na konsoli
Gracze, którzy nie zarabiają niestety za wiele - bądź nie dostają mega kieszonkowego, a więc wielka grupa społeczna, na całe szczęście ma sporo alternatyw, dzięki którym po prostu czymś całkowicie możliwym będzie zakup takich gierek, które są jak najbardziej sprawne, ale przy tym są naprawdę niedrogie. Wiadoma sytuacja - w dzisiejszych czasach różnego rodzaju płyty są zasadniczo "niszowym" produktem, zatem mega tanie raczej nie są, lecz jeśli nieco się gracz porozgląda, naprawdę nie powinien napotkać na duże problemy z bardzo wysokimi cenami.

Jest to gra w której gracz wciela się w bohatera ratującego wirtualną rzeczywistość przed złem. Ten typ gier został nazwany hack&slash z uwagi na ogromne ilości uśmiercanych przez bohatera potworów. Jest to jedna z najdroższych gier obecnych w sprzedaży, ilość sprzedanych egzemplarzy świadczy jednak o tym, że jest to tytuł posiadający ogromną rzeszę zagorzałych fanów.
2018/07/12