Menu strony

Dlaczego gra GTA odniosła taki wielki sukces?

Często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które najzupełniej nie interesują się gierkami komputerowymi - czy konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. No cóż, to nie dziwi. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najwspanialszą grą jaka została opublikowana do tej pory. Naturalnie pewnie wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z tego typu opinią.

GTA 5
Jednakże to chyba oczywiste, że dosłownie wszyscy mamy trochę inne upodobania. No cóż, z jakiego powodu zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (więcej o gta 5 przeczytasz tutaj) niezmiernie wielu graczy niemal nie było w stanie gadać na inne tematy? Można śmiało powiedzieć, że akurat twórcy GTA odpowiednio umieją połączyć świetną fabułę z relatywną łatwością. Zatem nawet dzieciaki bez żadnego problemu radzą sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gry. Należy również wspomnieć, że generalnie możliwość bycia gangsterem, który szybko jeździ po amerykańskich miastach jest praktycznie na wagę złota.

W wielkim błędzie są gracze, którzy sądzą, że GTA charakteryzuje ogromny schematyzm. Oczywiście może nawet na pierwszy rzut oka w istocie możemy pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem. Jednakże mnogość najróżniejszych misji sprawia, że z pewnością nie należy tak myśleć. Pozostaje mieć nadzieję, iż niedługo kolejny raz twórcy GTA dadzą miłośnikom kolejną część gierki... Pewnie nieco sobie poczekamy, ale bez cienia wątpliwości następna część będzie jeszcze lepsza, aniżeli poprzedniczki. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach rozumować w optymistyczny sposób.

scena z gta v
Trzeba również powiedzieć, że generalnie Playstation to najodpowiedniejsze rozwiązanie dla osób, które chciałyby grywać w GTA! Prawda jest taka, iż szczególnie playstation network to fantastyczna funkcja, dzięki to której wreszcie możemy grywać z innymi ludźmi (tutaj znajdziesz info o playstation network). Naturalnie Playstation to często całkiem spory wydatek finansowy - a więc nie może jakoś dziwić, że akurat w naszym kraju jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów i gierek, aniżeli w USA albo UK. Porada dla osób, które mimo kłopotów z pieniędzmi nie chciałyby rezygnować z Playstation? Jak najbardziej warto porozglądać się po serwisach aukcyjnych.
2014/01/27