Menu strony

Konie to z pewnością fascynujące zwierzęta

Chociaż w zasadzie nie lubię zwierząt, nigdy żadnego nie miałem, to tak naprawdę konie akurat uwielbiam. Być może z tej przyczyny, że przecież w wielu przypadkach konie są czymś nieco więcej, aniżeli tylko zwierzętami? Przecież nie jest powiedziane, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma dużo zalet, ale uważam, iż bardzo często konie praktycznie potrafią uratować człowiekowi życie. A już przynajmniej stan zdrowia. Nie przesadzam, drogi internauto!

Zima, koń
w końcu hipoterapia spowodowała, że moja dobra znajoma nareszcie jest zadowolona ze stanu swojego zdrowia! Sam jakiś czas temu nieco wspomogłem tę fundację, która trudni się pomocą potrzebującym - tutaj chodzi o upośledzone dzieci.

Pewne zdecydowana większość zwierząt czyni dobro na tym świecie, lecz w zasadzie kliknij tutaj:konie są fantastyczne. Chcę także polecić to, aby rehabilitować się po najróżniejszych wypadkach właśnie z pomocą koni. To bez żadnego cienia wątpliwości doskonała okazja na to by cieszyć się wspanialszym stanem zdrowia. I o to przecież chodzi!

To bardzo dobre, że są konie (szerzej na stronie http://www.nadwigrami.pl/) także z tego powodu, że mamy kuligi - nie wiem jak Ty, ale ja wychodzę z tego założenia, iż w sumie jedną z niewielu zalet mroźnych zim są właśnie kuligi. Nie mogę się doczekać tych zimowych kuligów! Należy także trochę napisać o tym, w jakim miejscu organizuje się najwspanialsze kuligi (wejdź i dowiedz się: na Cóż, uważam, iż rewelacyjne jest Zakopane. Może zimowa stolica Polski jest trochę oklepana, ale myślę, że tak czy siak mówimy o świetnym miejscu, które bez najmniejszego cienia wątpliwości warto regularnie odwiedzać. Takie są fakty!?


Pozostałe artykuły

Odkryj urok jazdy konnej

konie
Hodowla koni na pewno cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę w samej tylko polskiej wojskowości. Również i w obecnych czasach znajdziemy u nas niemałe grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ rzeczywiście może to być fantastyczny sposób na wykorzystywanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony zapewniamy sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a jednocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.

Na koniec pragnę napisać nieco na temat mojego ogromnego marzenia - a mianowicie planuję - w teorii, mieć swoją stajnię. Oczywiście stajnia (zobacz: strona ) nie musi być bardzo duża, ale przynajmniej jeden koń byłby wspaniały. W szczególności, że w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż bardzo chcemy pojeździć na koniu, a wiadomo - to sporo kosztuje. Naturalnie zakup oraz utrzymanie swojego konia to również spory wydatek finansowy, lecz zasadniczo to niezwykłe zajęcie, które daje nam dużo frajdy. Czyli krótko podsumowując: konie są niesamowite. Bardzo je lubię - to coś pewnego.
2019/05/31