Menu strony

Wybór gier na PS3 - co jest ciekawego

Firma Sony w tym roku ma wypuścić na rynek następną generację swojej najpopularniejszej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już odsłona tej konsoli zaciekawiła środowisko miłośników gier na całym świecie. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, nie jest wiadome również na rozwój jakich technologii teraz postawił gigant przemysłu elektronicznego.

gry
Firma nie pomija jednak posiadaczy starej konsoli, wydając nowe gry na ps3. Tytułów, które czekają na premierę w najbliższym czasie jest sporo. Deweloperzy zapowiadają poza tym wspieranie starej generacji konsoli po pojawieniu się nowej wersji.

Interaktywna zabawa dla każdego Na czym polegał sukces wcześniejszego modelu konsoli? Okazuje się, że według użytkowników największą zaletą tej konsoli, jest jej interaktywność. Ta interaktywność wzbudziła równie duże zainteresowanie firm produkujących gry komputerowe. W ostatnich latach produkuje się bardzo dużo interaktywnych gier. Część z nich posiada oddzielne kontrolery, przeznaczone typowo do grania w określoną grę. Przeważają tutaj gry taneczne i sportowe. Kontrolery oferowane przez producenta mogą dać jednak duże pole do popisu dla firm produkujących gry.

Ponadto technologia „move”, która wykrywa położenie kontrolera w przestrzeni trójwymiarowej i jest sprężona ze specjalną kamerą, zwiększa możliwości konsoli. Z tej ostatniej technologii najczęściej korzystają firmy produkujące gry dla najmłodszych. Gry na ps3 dla dzieci rozwijają dzięki temu wyobraźnię i zachęcają dzieci do aktywnego wypoczynku.

Wspólna zabawa(zobacz urodzinki leszno) z przyjaciółmi Technologią, która została wprowadzona w PlayStation 3, i będzie rozwijana w następnej odsłonie konsoli, jest technologia rozgrywek sieciowych. Gry on-line umożliwiają wspólne granie ze znajomymi, którzy również są posiadaczami urządzenia i mają daną grę w swojej kolekcji.

Na tej stronie opublikowano atrakcyjne wątki, jednak zobacz także dodatkowe tematyczne wątki (https://legovisko.pl/pl/p/Legowisko-Kanapa-z-kodury/60), ponieważ one również zapewne Cię zaintrygują.

Dodatkową funkcjonalnością którą uzyskano dzięki dodaniu obsługi internetowej, jest porozumiewanie drogą głosową dzięki szerokopasmowemu łączu i technologii VoIP. To wielki rozwój w dziedzinie konsolowej rozrywki. Co więcej, za pomocą internetu gracz może ściągnąć wersję demonstracyjną określonej gry, czy też dokonać zakupu jakiegoś tytułu. Kiedy dodać do tego bibliotekę darmowych gier dostępnych na konsolę, można się nie dziwić czemu konsola odniosła tak wielki sukces.


Pozostałe artykuły

Czym jest uzależnienie od komputera?

scenka z Gran Turismo 6
Wśród nowoczesnych rodzajów uzależnień coraz wyższą pozycję posiada uzależnienie od sieci WWW i komputera. Analogicznie sprawa ma się z konsolami do gier, takimi jak przykładowo Playstation 3, które wielu użytkownikom zastępują używanie komputera do grania. Uzależnienie jak wiadomo to stan, w którym człowiek nie jest w stanie obyć się bez jakiegoś konkretnego bodźca, którym w tym przypadku jest granie w gry.
2020/06/26