Menu strony

Jaką karmę suchą wybrać dla psa?

Nie da się ukryć, że karma dla psa jest jedną z ważniejszych spraw. Są różne szkoły, niektórzy gotują zwierzętom, jednak odpowiedni zróżnicowane posiłki dla szczeniaka naprawdę trudno przyrządzić.
Jeżeli w domu pojawia się pies, od razu mamy problem, co ma jeść, by właściwie rósł? Często zamiast gotowanego jedzenia wolimy suche karmy dla psów Acana , a może Eukanuba – tu rozpoczyna się długa podróż przez znanych firm psiego jedzenia. Wiadomo, że jedzenie dla zwierzaka ma być najwyższej jakości.

Gotować czy kupować?
Wielu psich właścicieli jest zdania, że suche karmy to chemiczne dodatki, a pożywny pokarm może być tylko ugotowany osobiście. Rzeczywiście, ale niestety codzienne przygotowywanie obiadów dla psa poza tym, że zajmuje dużo czasu, wymaga doświadczenia. Sami musimy wtedy panować nad wyborem właściwych składników, a z nimi też można przesadzić. Na przykład nadmiar białka może zaszkodzić. Gotowanie posiłków dla psów (sport-dog.pl/) wiąże się z potrzebą dodawania właściwych suplementów diety. Nigdy nie wolno podawać jednak takich mikro i makroelementów, gdy dajemy karmy dla psów Eukanuba i podobne (karmy dla psów eukanuba na Podwójna ilość wapnia źle wpłynie na kości psa.

Karma a rasa psa W pierwszej kolejności dopasowujemy pożywienie do wieku psa, ale następnie do wielkości rasy. Właściciele labradorów muszą pamiętać, że to psy narażone na choroby stawów, z tego powodu warto wybrać odpowiednie karmy dla psów Royal Canin dla labradorów w każdym wieku . W dziennej porcji pies otrzymuje dawkę glukozaminy i chondroityny, dbających o ochronę stawów, a odpowiednia ilość białka wspiera właściwy rozwój. Dopasowanie elementów składowych wspomaga też zachowanie wagi głodomora w normie.


Pozostałe artykuły

Na jakie karmy dla psów warto się zdecydować?

pies
Wybranie odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców.

Profesjonalne karmy dla psów (http://legovisko.pl/pl/p/Pokrowiec-legowisko-akwen-luxury/81/) Purina, Hill’s czy Royal Canin składają się z około 30% białka, a psy, które ładnie się rozwijają są doskonałą reklamą i dowodem na to, że zwykła karma przegrywa. Konkretną karmę wybiera już pożerający, bo tak naprawdę na perfekcyjnie zbilansowany posiłek zwykły maruda może obchodzić z daleka. Musimy więc testować.
2018/09/09