Menu strony

Sklepy zoologiczne

Sklep zoologiczny jest miejscem, w którym można dostać różnorodne akcesoria dla zwierząt. Są tam więc karmy dla psów, kotów i innych zwierząt, terraria, legowiska, obroże i wiele innych. Oprócz tego w większości sklepów zoologicznych dostępne są także żywe zwierzęta.

W takim sklepie można otrzymać fachową poradę na temat hodowania zwierzęcia, a także jego odżywiania i pielęgnacji. Sklepy zoologiczne niejednokrotnie oferują również akcesoria dla wędkarzy. Alternatywą dla sklepu tradycyjnego obecnie jest sklep internetowy zoologiczny, którego niezaprzeczalną zaletą jest wygoda w dokonywaniu zakupów.

Karmy i akcesoria dla psów
Karma sucha dla kotów Acana
Różnego rodzaju produkty służące do pielęgnacji psów tworzą w większości przypadków większą część asortymentu sklepów zoologicznych. Psy są bowiem ciągle najczęściej trzymanym zwierzęciem domowym. Karmy dla psów występują w rozmaitych typach. Sucha karma dla psów to towar niezwykle często wybierany przez właścicieli oraz hodowców. Razem z karmą w puszce tworzy zbilansowaną dietę dla zwierząt, odpowiednio do wieku. Sprawdź szczegóły o sklepie Zoologiczny-Świat Trzeba pamiętać, by przy podawaniu suchej karmy umożliwiać nieprzerwany dostęp do czystej wody do picia. Jest wiele przedsiębiorstw produkujących karmy. Na przykład w przypadku marki Purina karmy dla psów są najczęściej kupowanym produktemtowarem. Są dostępne w rozmaitych rodzajach i smakach, dopasowane są do wieku psa, a czasami również do budowy i rasy. Innym często wybieranym wyrobem są karmy suche dla psów Acana. Firma ta zajmuje się importem i sprzedażą karm zagranicznych.

Inne produkty
Oprócz produktów takich jak niezwykle popularne karmy dla psów Pronature, w sklepach zoologicznych dostać można wiele innych wyrobów. Są to zabawki dla kotów, transportery dostosowane do budowy i potrzeb różnych zwierząt , klatki dla ptaków i małych zwierząt. Często wybierany jest również żwirek dla kotów. Tak samo jak karma, dostępny jest w przeróżnych typach. Obecnie bardzo modne są typy żwirku z tworzyw sztucznych, które po zużyciu można wyrzucać do muszli klozetowej, ponieważ są rozpuszczalne w wodzie. Należy pamiętać o tym, by dobrać żwirek do potrzeb kota, dokładnie obserwując jego zachowania. Oprócz żwirków dostępne są także kuwety, które mogą być w wersji zakrytej lub otwartej.
2020/09/11