Menu strony

Sieciowe zakupy dla zwierzaków

Cyberprzestrzeń przestała być miejscem jedynie dla ludzi. Od niedawna twój pies może mieć swój ulubiony sklep zoologiczny online, dzięki któremu sprawisz mu karmę oraz zabawki. Spójrzmy na warte uwagi towary, które są sprzedawane w sieci.
Twój dachowiec kocha drapać fotele? To jest naprawdę spory kłopot. Kocie pazury umieją zdemolować każdy surowiec. To moment, by zakupić przez internet drapak dla kota. Wydatek rzędu parudziesięciu złotych prędko się zwróci, bo nie będziesz musiał potem bulić za szycie zdemolowanych kanap. A twój sierściuch będzie szczęśliwy, mogąc łatwo poćwiczyć swoje pazurki.

Pozostałe artykuły

Kocia rzeczywistość czyli jak odpowiednio dbać o mruczka

Karma dla kotów
Świat bez tych zwierząt musiałby być zły. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez kotów i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak mocno przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje rozkazów, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się lubić.


sypialnia
Twój czworonożny przyjaciel musi zażyć kąpieli od czasu do czasu. Zapewne mu się ten fakt nie podoba, ale o higienę szczekającego pupila należy dbać. Zapewnij przyjacielowi czystą sierść bez pcheł, zakup przez WWW skuteczne szampony dla psów. Porządny szampon kąpielowy oczyści dogłębnie sierść, niszcząc brud oraz przeróżne szkodliwe zarazki i insekty. Im lepszy szampon, tym mniej często będziesz zobligowany wciskać czworonoga do miski.

Po nieprzyjemnej ablucji pupil powinien dostać prezent za trudy. W sklepach online znajdziesz szeroką gamę karmy dla psów, dzięki czemu będziesz mógł komfortowo wybrać psią dietę. W tym wypadku jest kilka kluczowych parametrów – porządna karma musi być dobrana do wieku twojego pupila. Na rynku są karmy dla psów starszych i szczeniaków, dla aktywnych i mało aktywnych, jest w czym przebierać. Zwróć uwagę na zawartość mięsa - to jasne, że im jest większa, tym dieta bardziej wartościowa dla zdrowia pieska.

Kot, zwierzęta domoiwe
W online sklepach zoologicznych zdobędziesz też karmy dla kotów. Te zwierzęta bywają dużo bardziej wybredne, niż pieski, więc w sklepach promowane są całe serie luksusowych karm dla wysmakowanych mruczków. Kupując karmę, należy kierować podobną wskazówką, jak w wypadku psów - istotna jest obecność mięsa. Mruczki jeszcze potrzebują tauryny, substancji, która wspomaga pracę ich serca.
2018/11/11